Clarins

Ár:   11 950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 11 950 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 1.

Ár:   11 950 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 11 950 Ft

• Tökéletes kényelmet és hibátlan smink hatást biztosít
  • High Fidelity rendszerrel kifejlesztett
  • A smink akár 18 órán át tartós marad
  • SPF 15-el védi a bőrt a káros UV sugarak ellen

14 árnyalatban kapható.

Ár: 11 950 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Jazz Juice

2013. január 6.

Nekem is az eddigi legjobb alapozóm. Csak csatlakozni tudom az előttem szólókhoz: kevés kell belőle, a fedése nagyon jó, és nem csillog át a zsírosabb bőrön. Az ára meg annyi, amennyi, de elég kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

vanett

2013. január 4.

Nagyjából 3-4 órát töltöttem azzal, hogy high end alapozók népes táborán végigjárva magam olyan alapozóra leljek, amely tartós és nem lesz 1-2 órán belül Salamon ékességénél is fényesebb a homlokom. Az előző próbálkozások (Dior Nude, Chanel Mat Lumiére, Joe Blasco Ultrabase) egyike sem hozott sem tartósságban, sem mattságban sikert.
Ez az alapozó viszont minden várakozásomat felülmúlta! Közepes, púderes fedésű, selymes tapintású felületet ad egész napra és nagyon nehezen és minimálisan fényesedik ki (egy vékony réteg púderrel viszont egész napra garantálhatjuk a matt fedést). Akinek gondja van az olajos csillogással, annak kötelező darab! Nem komedogén, szóval a pattanásoktól sem kell félni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

orchidea8627

2012. augusztus 2.

Ez az alapozó egyszerűen fantasztikus. Erős a fedése, de már nagyon vékony rétegben is fed, láthatatlan a bőrön de mégis fed, hihetetlen szépen egybeolvad a bőrömmel. Az állaga olyan géles-krémes, kellemes az illata. Egy vagyon volt de maximálisan megérte az árát, nagyon szeretem. A legvilágosabb árnyalatot használom (ivory) semleges, kissé sárgás beütése van nagyon jól eltalált szín, de felvitel után kicsit sötétedik, kb negyed óra alatt oxidál picit sötétebbre, ezzel mindenképpen számolni kell. De még ezzel együtt is szerintem kijelenthetem hogy az eddigi egyik legjobb alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Laracska

2012. február 19.

Borzasztó maszkhatást keltett az arcom, amikor viseltem. Erős fedése van, kényelmetlen volt, fulladozott alatta a bőröm. Biztos nem kenem magamra többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

nikk12

2012. február 3.

Sosem találtam a megfelelő színt a bőrömhöz: sok márka csak "sárgás" alapozókat gyárt, melyek totálisan elütnek a bőrömtől :( De egyszer egy nagyon kedves eladó segített választani: a legjobb alapozót vettem meg akkor, amit valaha használtam!!! A világos bőrömmel tökéletesen passzol, nagyon sokáig elég, kis mennyiség is remekül fed: ráadásul egész nap! Douglas-ban 9.000 Ft környékén mozog, de megéri mindenképpen! (Ha jól emlékszem, egy éve vettem és most fog elfogyni - pedig mindennapos használatban van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Judiit

2011. szeptember 11.

Imádom :) Végre egy megfelelően világos árnyalatot is találtam. Az ivoryt nem akartam, így cream lett belőle. A bőrre kerülve szinte azonnal átvált krém állagból púderesbe. Gyönyörű a fedése anélkül, hogy elveszítené a bőr a természetességét. Tartóssága is rendben van. Nagy-nagy kedvencemmé vált :)
Tartósabb használat után viszont sajna szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 11.

Tartósabb használat után viszont sajna szárítja a bőröm.

plastictinkerbell

2011. március 16.

Az eddigi legtermészetesebb alapozóm. Nagyon szeretem és ami nagy csoda számomra, hogy kapható világos árnyalatban is. Szépen fed, jó az illata, de én csak zsíros bőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

levinyo4

2010. november 30.

A legjobb amivel eddig találkoztam
Egyszerűen nem hittem a szememnek amikor megkaptam a teszterét és feltettem az arcomra...nagyon kevés kell belőle, hihetetlenül fed, nincs maszk hatása és isteni az illata..igaz nem a legolcsóbb...de már a legtöbb lapozó 4 ezer ft felett van....akkor már úgy van az ember vele h ráfizet pár ezret még, de legalább igazi minőséget kap.....mert a bőr nem felejt!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 30.

A legjobb amivel eddig találkoztam

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: ITT