Clarins

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Katica13-D, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 6900 Ft

Intenzíven hidratálja és revitalizálja a száraz bőrt. Visszaállítja a kiegyensúlyozott hidratációt és a bőrt egész nap frissen tartja. Segítségével a bőr visszanyeri természetes szépségét és egészséges ragyogását. Nyugtató, krémes textúrájú és kellemes illatú Allergia tesztelt. Nem komedóképző.

Ár: 6900 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
tothbarbara74

2016. május 9.

Nagyon jó maszk, a bőr maradéktalanul beszívja, mindenféle zavaró filmréteg nélkül, én is néha fenn hagyom éjszakára, nagyon jól hidratál, anélkül hogy elzsírosítaná a kombinált bőröm. Igazából lehet hogy csak beképzelem, de én is észrevettem egy kis pórusösszehúzó hatását, imádom na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

scorpionqueen

2016. március 15.

Ezt a szegény maszkot még értékelni is elfelejtettem, pedig nagyon bevált. Ugyanígy megfeledkezem mindig a használatáról is, pedig a bőröm az Öröm ódát zengi minden használat után. Tisztítás után, éjszakára szoktam feltenni, amikor végre eszembejut. Ha nem alszom azonnal, akkor lemosom 1-2 óra múlva, de néha fent hagyom egész éjszakára, csak a felesleget itatom le a bőrömről. Fantasztikusan feltölti a bőrt, mintha éjszaka elküldtem volna egy wellness kúrára. Reggelre pihe-puha, telt, ragyogó, mindig megvan a wow érzés. Nagyon szeretem a textúráját, mintha valami agyagos cucc lenne, csak ez nem szilárdul. Az illatát is szeretem, lehet, azért, mert már összekötöttem a végeredménnyel, ezért mindig jólesik, amikor megérzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

zsuzsoka0925

2015. november 12.

Olyan hidratáló maszkot kerestem, aminek nincs színe, azaz felkenve nem nézek ki szörnyetegként, mégis hatásos.
Több helyen is ebbe a krémbe botlottam és nagyrészt pozitív véleményeket olvastam róla, így végül erre esett a választás.
Valóban nagyon jól hidratál (én 10 perc eltéréssel kétszer is bekentem vele az arcom, mert azonnal magába szippantotta).
Nem mostam le, egész éjszaka "dolgozott" rajtam, reggelre kellemes tapintású lett a bőröm és nem is húzódott, de semmi extra.
Az illata nekem nagyon tetszik, nem túl tolakodó, mégis érezhető.
Ár-érték arányban nem győzött meg, nem valószínű, hogy újraveszem ha elfogy (inkább kipróbálok mást).

U.I.: Nálam nagyjából ugyanazt a hatást fejtette ki, mint a Vagheggi REHYDRA krémje, csak éppen 3-4000 Ft-tal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Az illata nekem nagyon tetszik, nem túl tolakodó, mégis érezhető.

Lorna

2015. augusztus 12.

Sűrű állagú krém. Érdekes városi legenda, amit olvastam, hogy amikor a Clarins alkalmazottakat megkérdezték, hogy melyik az a krém, amit megvennének, (teljes áron, a saját pénzükből, és tényleg ajánlanák) saját márkából az jött ki egyértelműen a toppon. Clarins ajándékcsomaggal volt összecsomagolva, úgyhogy kis verzióm volt. Jól hidratál, de inkább a Clinique Moisture Surge maszk felé húz a szívem. Az ára is elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Anii

2015. január 13.

Már egy éve használom, és csak jót tudok róla mondani. Azonnal beszívódik és érezhetően, ill. láthatóan szebb, simább a bőr. Nekem azonnali megoldást hoz, ha húzódik, kiporosodik, feszül az arcbőröm. Este vagy reggel, bármikor használom, a legnagyobb nyári melegben is felkentem, és nem zsírosodott, fénylett a fejem tőle. Ráadásul egy év aktív használat után is félig van, mert nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Tiffany

2014. október 29.

Hidratáló arcpakolást kerestem, és az itteni vélemények miatt választottam ezt. Tulajdonképpen elégedett vagyok vele, pihe-puha pofit eredményez. Nekem kicsit túl illatos. Csodaszernek azért nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

erika4.kovacs

2014. szeptember 4.

Sokszor kapni "travel size" vagy ajándékcsomagok részeként a kisebb kiszerelést is. Mindenképp érdemes kipróbálni. Úgy egyáltalán az egész maszk téma szerintem megszívlelendő: kell egy agyagos maszk (amiért nem érdemes vagyonokat fizetni, merthogy az előállítása általában olcsó), egy hámlasztó maszk (néha fent hagyom ám a krémes tejsavas vagy glikolsavas arclemosót kicsit tovább például, de ugye ismerünk megannyi kimondott hámlasztó maszkot), egy jó hidratáló maszk, amely nekem otthon történetesen épp ez! És akinek futja egy jó kis feszesítő maszkra a piros betűs alkalmakra, na az sem árt. :)
Visszatérve erre, én szeretem feltenni egy utazós, zűrös hétvége után: autó bőrszárítós légkondi, alkalmi(bb) smink fel, smink le...stb. Megnyugvás, pihenés, feltöltés a bőrnek.
Ami az éjszakai használatot illeti, abszolút jó arra is, de hát azért vannak ennél szebb összetevőjű, remekjó krémek éjszakai bőrtáplálásra szerény véleményem szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

katalin1975

2014. március 10.

Nagyon szeretem, tökéletesen hidratál. Hetente egyszer vagy kétszer használom, utána mindig puhának és selymesnek érzem az arcbőröm.

Eddig nem nagyon szerettem a hidratáló maszkokat, mert mindig olyan sűrű, ragacsos érzésem volt tőlük. Pedig eléggé vízhiányos a bőröm, szóval mindenképpen kellett valami. A barátnőm ajánlotta a Clarins krémmaszkját, most tesztelem, és eddig bevált, messze ez a legjobb az általam próbált maszkok közül. Nem olyan zsíros, és még az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Klara75

2013. december 4.

Az előttem szólók mindent elmondtak, szeretem és kész. Pihe-puha pofit csinál reggelre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

szeliger

2013. november 16.

Karácsonyi ajándékdobozban a HydraQuench krém, szérum mellett harmadik tagként volt, 15 ml kiszerelésban. Az illata egészen hasonló a krém illatához (engem a patikaszagra emlékeztet, de ez nem zavaró) és állagban is a krémhez hasonló, külsőre különbséget nem is látok a kettő között. Én is hetente egyszer-kétszer használom úgy, mint egy éjszakai krémet, a többi napokon pedig a szérumot és a krémet teszem fel. Ez is jól hidratál, könnyen beszívódik. Úgy tűnik, az én száraz és érzékeny bőröm így a három terméket együtt nagyon szereti, finom ráncok csökkentek, a bőröm tónusa javult, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak