Clarins

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Mici néni, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakápoló olaj, mely táplál és kiemeli az ajkak természetes szépségét. Innovatív formulával, mely fényes, nem ragacsos réteget képez az ajkakon. Mogyoró, organikus jojoba és mirabell (Honey) vagy málna (Raspberry)  olaj tartalma révén ápolja az ajkakat.

2 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hanna

2015. április 18.

Nagyon vágytam rá, ezért megvettem. A szám minden nélkül is rózsaszín, ezért nálam a szín nem látszik.
Nagyon könnyű felkenni, szép réteget is képez, tényleg jól mutat, de sajnos szerintem semmivel se jobb, mintha egy kis olivaolajat, kókuszolajat
vagy bármilyen olajat kennék a számra. Szerintem majdhogynem teljes pénzkidobás
ennyi pénzért sajnos.
Update: bevallom tévedtem és imàdom. Minden nap hasznàlom és nemcsak nagyon csodàs érzés a szàjon felkenés utàn hanem olyan szép és puha a szàm,mint előtte soha. Soha nincs kiszàradva ami nàlam nagyon nagy szó csak ragyog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 18.

vagy bármilyen olajat kennék a számra. Szerintem majdhogynem teljes pénzkidobás
ennyi pénzért sajnos.

bobekecske

2015. február 23.

A hosszabb távú hidratáló hatásáról nyilatkozni még nem tudok, de ahogy a többi Clarins ajaktermék, úgy ez is nagy szerelem lesz sokaknak.
A Rasberry árnyalat nagyon jól eltalált, intenzív bár hamar elillanó málnaillatú, enyhén színezi az ajkakat, egészen másfajta fényességet eredményez, mint egy szájfény: nagyon szép, gusztusos.
Az olaj maga nagyon kényelmes, enyhén ragacsos de könnyű, azonban nem túl tartós (nem is számíottam rá, hogy az lesz). A szivacs aplikátor furcsa, de tökéletes mennyiséget oszlat el kényelmesen, könnyedén. Egyelőre nekem nagyon bejött, most azt mondanám, szívesen újravenném, de meglátjuk, meddig lesz elegendő a 7 ml (azért az egész rendes kis mennyiség), illetve hogy limitált lesz-e.
(A YSL tint in oil nagyon más: folyékonyabb és vizesebb csillogású, és erősebben, tartósabban színezi meg az ajkakat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.