Clarisonic

Ár:   44 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   44 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Artisztító készülék

Másodpercenként 300-as rezgésének köszönhetően hatszor több szenyeződést távolít el a börfelszínéről mint, amit a kézi arctisztítás során le lehet mosni, így a krémek mélyebre hatolhatnak a bőrbe.

Ár: 15000 Ft (de alkuképes) , Eladó: Alice83
Állapot: újszerű..többször próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: átuatalás, személyesen

Hintapaci

2016. január 11.

Sziasztok.

3 honapja felaron sikerult beruhaznom nekem is erre a masinara. Alig vartam h kiprobaljam annyit olvastam rola.90 napig visszalehet vinni ha nem valtja be a hozza fuzott remenyeket. Gondoltam megeri most kiprobalni. Eloszor a ferjemen teszteltem le,az o arcara igazan rafer a tisztitas. Nagyon tetszett neki es pihe puha lett a bore. Utana gyorsan nekikezdtem en is egy sensitive fejjel h nehogy az erzekeny boromnek sok legyen elsore. Jo kis kutyu, tette a dolgat. Egy percig rezeg, szerintem pont eleg h korbemenjen az ember az arcan vele. Nekem meg a nyakamra is jutott ido. Nagyon alaposan tisztit es tenyleg minden sminket szennyezodest maradektalanul eltuntet. Nagyon puha lett az arcom. Sose ereztem ennyire tisztanak. A kremeket szuperul beszivta a borom. Nem hasznalom minden nap , egy heten maximum ketszer haromszor elegnek erzem, a ferjem viszont fuggo lett:) Es az o arcan igazan latvanyos a valtozas.
A miteszereimen nem valtoztatott , de sokkal egeszsegesebb a borom es eltuntek a piros szaraz foltok amik telen mindig gyotortek. Egyenletesebb es sokkal simabb lett a borom. Eddig mindig nagyon erosen fedo alapozot hasznaltam, most azt vettem eszre egy jo ideje h boven eleg meg telen is a bb kremem. Szoval en megvagyok elegedve. Teljes aron nem vettem volna meg, de felaron megeri. Nem mindenhato, biztos tudtam volna elni nelkule,de hasznos kis cucc es ha nem arulnak ennyire dragan mindenkinek ajanlanam. Ha online letudjatok vadaszni felaron akkor ne habozzatok. Egy csillagot csak az ara miatt vonok le.

Ui: a baratnomnek a mia 1es van meg. Szerintem kifizetodobb arra beruhazni ha teljesen aron vasarlunk. Leheletnyi a kulonbseg.Ha az lett volna learazva azt vettem volna meg de felaron a mia2 olcsobb volt ugyh csak ezert esett a valasztasom erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Sziasztok.

gigi

2016. január 7.

Most már több, mint egy éve megvan, azóta volt, hogy folyamatosan használtam, majd félretettem és aztán újra elővettem. Tipikusan az a termék, amivel úgy érzed, hogy hozzászokott a bőröd és egy idő után úgy érzed, nem lesz tőle jobb. De ugye nem tud hozzászokni a bőröm, hanem a jóból nem tud mégjobbat csinálni és a jó érzését szokja meg az ember.
De amikor újra előveszem, mindig csak ámulok, mennyire szereti az arcom. Rendszeresen hámlasztok (AHA és BHA), és azt hittem emiatt már nem lehet puhább az arcom. De mégis. Ennek a használata valahogy másfajta puhaságot ad, mint a hámlasztók. Az az igazság, hogy ha csak kiegészítő termék is, én nagyon szeretem használni újra és újra. Érdekes, hogy az érzékeny bőröm
Be kell vallanom, hogy a fejet nem cserélem 3 havonta, de mivel nem használom minden nap, vagy ha igen, akkor csak kúraszerűen, ezért nem is látom értelmét ilyen gyakran cserélni.
Én csak ezt és kizárólag ezt a márkát ajánlom az arctisztító készülékekből, szerintem a többi meg sem közelíti ezt a sonic rendszert, még ha azt is állítja magáról... úgyhogy én tényleg azt mondom, hogy megéri az eredetit venni, ha már ilyen készüléket szeretnénk használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

nika117

2015. augusztus 30.

Nagy reményekkel vettem meg 1 hónapja, azóta mindennap használom. Semmi változást nem észleltem az arcomon. :( Az biztos, hogy szépen megtisztítja, és puha és sima lesz a használata után, de ennyi. Se a pattanások, se a mitesszerek nem csökkentek az arcomon. Könnyen hordozható és praktikus, de úgy gondolom, egy olcsóbb változat is képes ugyanerre.. Azért kap csak 4 csillagot, mert még nincs olyan régóta meg, és nem akarom lehúzni nagyon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

jns.melinda

2015. július 16.

Nagyon jó ez a gép, egyszerű használni, könnyen tisztítható, hordozható és nem utolsó sorban jó is a hatása. Minden nap nem használnám én sem, még elkopik az arcom, viszont 2-3 naponta és alkalmak előtt nagyon jó. Bőrradírt mióta megvan nem használtam, de BHA-val és jól kiválasztott krémekkel utána szép állapotban van az arcom. Azt gondoltam, nagy szükségem nincs ilyesmire, de mióta megvan megváltozott a véleményem, nem mondanék már le róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Lolatapsi

2015. június 29.

Wow. Pihepuha bőrt varázsol. Eddig a PC BHA-jában hittem csak arcmosás után, de ettől valami csudafinom lett az arcom. Sok volt utána a szokásos BHA, így magában fogom használni, más exfoliáló nélkül. Puha és nem húzódó bőr, gyengéd kezelés-ennek ellenére erőteljes a peeling hatás, így én a mindennapi használattól eltekintek, max kétnaponta fogom nyúzni. Az idei nyári kiadás van meg világos pinkes rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

illesjulia

2015. március 11.

Sokáig szemeztem vele, gondolkodtam a Braun Face-en is, de végül mellette tettem le a voksomat, mivel szinte csak pozitív véleményeket olvastam róla.
Még csak egy pár hete van meg, de már sehová nem indulnék el nélküle :) Valóban eltávolítja a szennyezödéseket az arcról, könnyü használni, utána kellemes, tiszta érzetem van. Ha utána átfutok egy micellás vízzel átitatott vattakoronggal az arcomon, nincsenek rajta alapozó maradványok, mint ha kézzel mosok arcot (bár e téren mindig is alapos voltam).
Tényleg nem az a megveszem és utána landol a fiókban típusú készülék, mivel tudom, hogy csak egy perc vele az arctisztítás. Ki nem hagynék egyetlen estét sem :)
IMÁDOM

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

IMÁDOM

Narancs

2014. december 29.

Végre az enyém!!!!!!!!!!!! <3

Karácsony előtt sikerült beszereznem a Westend night shopping alkalmából 20 plusz 5 százalékos kedvezménnyel. Mindenféleképp vártam volna glamour napokig vele, mert nem mindegy 14 ezer forint ide vagy oda. De annyira boldog voltam, hogy már most az enyém lehet, kínzás lett volna áprilisig várni. Pont jókor jött ez plusz ugye karácsonyra mindenkitől ezt kértem, hogy támogassák így még elég jól megúsztam :D
A termék pont az én bőrömre lett tervezve, tudtam, hogy így lesz, annyira klappolt minden leírás, tudtam, hogy a bőröm ettől lesz gyönyörű és nem a drága kencéktől.
Zsíros, mégis brutálisan vízhiányos bőröm van, tele hámlásokkal t-vonalban (igyekszem nem szárító készítményekkel kordában tartani a bőröm, nem sok sikerrel). Pattanás is előfordul, természetesen bőrdarabkákkal gyógyulnak. Mondhatni korpás szeborreás a bőröm.
Alig egy hete használom napi 1szer, este, zuhanyzáskor, smink lemosása után, 2es fokozaton sima himalaya herbals arctisztítóval. Egy kör az arcon még egy a dekoltázson. Habzik, de nem túlságosan.
Ééééééééééééééééééééés jelentem alig egy hét után a bőröm 85%-osan (de lehet 95 % :D ) tisztább, egységesebb színű és felszínű, nem hámlik, pattik hamarabb elmúlnak, puhább ( 10000 %-kal puhább!!!!!!) és egyszerűen olyan egészségesen szép, hogy kb. nem kell rá semmi csak egy kis púder mattítani.
Kéremszépen, ez nem placebó, nem marketing, nem kamu, ez tényleg csodaszer a korpás zsíros pattis bőrre! Persze túlárazott, 25 ezerért többen vennék stb., de most az egyszer nem sajnáltam egyetlen forintot se még ha nagyon fájt is a 44 500 Ft-os árat látni.
Én imádom, alig várom minden nap, hogy használjam. Olyan jó tükörbe nézni, kár, hogy 27 évesen jutottam el idáig, pedig ha összeszámolnám akkor kb. 4szer ennyit költöttem már a bőrömre. Vagy többet 13 éves koromtól kezdve.. Én mindig is tudtam, hogy a sok elhalt hámsejttől dugulnak el a pórusaim, de bőrradírokkal semmit sem értem el, az I bling-et is kipróbáltam, de elmaradt a hatás, nem úgy mint ennél.
Csodálatos élénk pink színben lett az enyém, annyira praktikus a töltője is és imádom, hogy vízálló.
Nagyon jól indult a kapcsolatunk, remélem ez így is marad egy életen át!

Ui.: már csak egy GHD hajvasaló kéne és olyan elégedett lennék a külsőmmel, szép bőr s szép haj :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Végre az enyém!!!!!!!!!!!! <3

Nagyon jól indult a kapcsolatunk, remélem ez így is marad egy életen át!

Tiara

2014. november 13.

Imádom, már több 4 hónapja használom minden nap. Az elején nem indult gyümölcsözőnek a kapcsolatunk, de miután elérte a bőröm a tiszta tisztet (1-4 hét), azóta meg se tudok tőle válni. Csökkentek a mitteszerek, pórusok nagysága, szinte alig-alig akad pattanás az arcomon, hatékonyabban felszívódnak a kedvenc krémek/olajok, szebb az alapozó az bőrömön... Szóval ez egy tökéletes termék. :)
Narancs- Én nem ismerem azt az oldalt. Amúgy a szállítással, és a VÁM-mal együtt még többe is kerülhet, ha onnan rendelsz. Érdemessebb lenne, ha egy Glamour kuponnal beszerezned. Amúgy 44.500 Ft a Douglesben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Essie

2014. október 14.

Megvettem! Douglasban a Glamour-napokon 25%-kal sikerült megszerezni azóta használom. Nem bántam meg, szerintem nem is fogom.
Eddigi tapasztalataim:
Meglepett, hogy mennyire intenzív a rezgés, amikor például az orromnál használom a gépet, szinte beleremeg a környéke is, pedig nem is nyomom rá. Valóban már az első alkalom után lehet érezni a hatását, sokkal simább lett az arcom, a pórusok kisebbnek tűntek, nekem olyan érzésem volt, mint mikrodermabrázió után. Bár, ahogy írtam, nem nyomtam rá a bőrömre a kefét, csak odatartottam, most még jobban figyelek arra, hogy mennyire érje a fej a bőrömet, mert az elején tényleg erőteljesnek tűnt a hatása. (A 2-es fokozatot még ki se próbáltam.)
Fentiek miatt is, bár most kísérleti jelleggel reggel-este használom, egy idő után valószínűleg csak este, vagy csak heti pár alkalommal fogom használni, ugyanis talán furán fog hangzani, de ez a tisztítás kicsit talán túl sok is a bőrnek (mondom ezt úgy, hogy korpás szeborrás a bőröm, szóval igazán ráfér az alapos tisztítás), hagyni kell időt a regenerálódásra is. Egyetértek azzal, hogy fényvédőt tanácsos alkalmazni az arcra, főleg, mindennapos használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Eddigi tapasztalataim: