Clean&Clear

Ár:   1201 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: orsi333, az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Már 4 óra alatt csökkenti a pattanásokat.

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

macskajaj

2014. szeptember 4.

Nekem a clean&clear termékek nagyon nem jöttek be, viszont most barátnőm tanácsára vettem meg ezt, és nekem lehúzta a gyulladást, reggelre teljesen eltűnt a pattanás :) Igaz elég kis pöttöm volt, de ilyen apró csúnyaságokra hatékony lehet. Viszont az összetevők elég csúnyák, meg nem hinném, hogy bármi komolyabbal képes lenne tényleg megbirkózni, ráadásul ragacsos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

antisocial.strawberry

2014. augusztus 26.

A csodaszerekben régóta nem hiszek, ezért tőlem ötöst kap. Csak a pattira kenem fel, és néhány óra alatt valóban összehúzza valamennyire. Nem múlik el tőle, (ennyi idő alatt hogy is múlna, fizikai képtelenség az emberi test regenerációs képességeiből kifolyólag), de kisebb lesz és laposabb, simán rá lehet sminkelni pár perc elteltével, ha megszáradt. Az enyémet akciósan vettem pár éve, és még mindig negyedéig van kb. A neszesszer állandó tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Vicus

2014. május 1.

Nem vettem észre, hogy bármit is csinálna a pattanásokkal. Büdös,és néha csípett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

muffinmonsuta

2014. április 4.

Úgy vettem ,mert pont kifogtam egy nagyszerű akciót ^^ Ami azt illeti szerintem nagyon hatásos kis szer :o Amin nagyon csodálkoztam,hogy tényleg úgy hat ahogy azt leírták:DDD Mondjuk én Clean&Cleares vagyok már mióta eszemet tudom.:D De ez az egyik kedvenc termékem:3 ha kijön ritkán egy két patti akkor tudom is kezelni.:) Nekem nagyon sokáig elég az a kevéske 15 ml is ezért érdemes megvenni.Újra szeretném vásárolni,ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

MissSz*

2014. március 21.

Nos,mi nem lettünk barátok. Alapvetően nem problémás a bőröm,de néha rosszul választok arcápolók szereket,ilyenkor előjön 1-2 pattanás. Múlt évben vettem meg és azóta kb a negyedét használtam el,szerintem ez szemlélteti,mennyire szeretem. Pedig időnként adok neki új esélyt,de hiába. Nem húzza le a gyulladást,irritálja a pattanás környékét,mar. Pattanás ide vagy oda,szerintem ez nem megfelelő szer rájuk,érzékeny bőrűek számára kimondottan nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Moonlight

2014. február 12.

Emlékszem,mikor először használtam,még az ujjamról is lekopott a bőr,amelyikkel bekentem az arcom. Aztán szép lassan megszokta,és többé már nem irritálta.
Én több rétegben használtam, 1-2 óra elteltével mindig kentem egy újabb réteget. Tényleg hatásos,lehúzza a gyulladást,de ha sok megy a kényes területen túl,akkor szárít nagyon. Szerencsére már nincs szükségem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Bexxx

2014. január 30.

Szúrós szaga van, a 4 óra nem igaz, 3 nap alatt esetleg, mikor már magától is kezd múlani. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

zsofia93

2014. január 14.

Regebben hasznaltam, 4 ora alatt nem de 2-3 nap alatt tenyleg eltuntette a gyulladt pattanasokat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 14.

lalola

2013. július 27.

A 4 óra az túlzás. Nem nagy szám a patikat nem tüntette el. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

A 4 óra az túlzás. Nem nagy szám a patikat nem tüntette el. :(

Lillcsike

2013. július 13.

4 óra alatt nem, de 1 nap alatt tényleg csökkenti a pattanásokat, ha már hamar felkened. Viszont a nagyobb, kicsit gyulladtabb pattikkal nem bánik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Az atlaszcédrus kérgének kivonata. A cédrusfa törzséből előállított illóolaj főként szeszkviterpén vegyületeket tartalmaz. Az illóolaj sárga vagy vöröses színű, illata fenyőre emlékeztető, fás, kámforos, balzsamos jellegű. Az összetevő gyártója szerint hatásos szem alatti sötét karikák ellen. Paula Begon szerint irritálhatja a bőrt.

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag és tartósítószer.