Clean&Clear

Ár:   1201 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: orsi333, az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Már 4 óra alatt csökkenti a pattanásokat.

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kriszti.07

2013. május 6.

Nekem teljesen bejött. Összesen 2 napja használom mindig arctisztítás után és amíg smink nélkül vagyok be is kenem vele az arcom vagyis a pattanásokat, kb 3x. Vannak olyan patik amelyek piros búbként csúfították az arcom és már most miután kb 5x kentem be őket eltűntek. A pirosság ugyan még látszik a leszáradt patik helyén de egy kis korrektorral már el is tűnnek.. Nekem tényleg bejött a BHA a pattanások elleni "harcban".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

berniivagyok

2013. április 29.

nagy reményeket fűztem hozzá,bár nem győzött meg.. a pattanás körüli területeket kissé kiszárította,és nem vettem észre,hogy a pattival csinált volna valamit..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

hfanni92

2013. április 23.

Nekem is van egy tubussal, már nagyon régen vettem, és még mindig tart. Szerintem nem olyan rossz, sőt a kicsi kis pattikkal jól elbánik. A nagyobbakkal gondolom semmit nem csinál, de szerencsére annyira nem rossz a bőröm, amire nekem kell arra tökéletes. Szóval ha csak ilyen kis bosszantó pattikkal van dolga, szerintem egy éjszaka alatt láthatóan lecsökkenti. Abban igazatok van, hogy borzasztóan szárít. De tényleg nagyon, szóval érzékeny területekre én nem szoktam kenni, pofira egyáltalán nem, inkább a korrektort választom. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

toxicdoll

2013. március 15.

Ezt nem rég vásároltam, így még nem használtam belőle túl sokat. Az ára alacsony volt, így nem vártam tőle sokat. Valamelyest észrevehető a szárító hatás, de mikor este az arcomon hagytam reggelre a rászáradt krém fehér hámlásként válik le a kezelt részekről. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

GossipGirl

2013. március 15.

Nekem nem vált be. A pattanásaimmal semmit nem csinált, nem lett se jobb, se rosszabb. Egyet vettem, azt elhasználtam, és ennyi. De az illata nekem is tetszett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

beautifullife

2013. március 15.

Emlékszem,amikor nővéremnek volt ilyen,egyszer csórtam belőle egy borsónyit,az egyik pattanásra,és csodák csodájára eltűnt reggelre,amit még semmilyen termék sem ért el.Aztán rá egy évre én is vettem egyet,de annak valahogy már nem volt ilyen hatása.. ezt nem értettem.Így elhasználtam,de csak azért,mert ha már van,használjuk,s nem azért,mert bármilyen hatása is lett volna..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

greengirl115

2012. december 16.

Én nagyon szerettem, tinikoromban sokat használtam. Mindig lefekvés előtt bekentem vele a pattikat, reggelre pedig sokkal kisebbek lettek. Nekem használt és sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

zsenya

2012. december 15.

nekem nagyon bevált. nyilván nem tünteti el a pattanásokat 4 óra alatt, de a hasonló termékek közül nálam ez áll ehhez a legközelebb. egy éjszaka alatt szépen leviszi a gyulladást és az ára is korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

banhegyi.mariann

2012. december 10.

Nekem nem vált be, sőt, kárt tett a bőrömben átmenetileg. Beleégette a pattanás helyét amire rákentem. Barna foltos lett tőle az arcom. Az, hogy 4 óra alatt csökkenti a pattanást, nem igaz. Leszárítja a felső bőrt, de a pattanás attól még gyulladt marad alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Heli

2012. november 7.

Ezt még lehet kapni? Régen használtam, nagyon bevált akkoriban. Este felvittem a pattanásra, reggelre lehúzta úgy a gyulladást, hogy tudtam rá alapozni minden gond nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Az atlaszcédrus kérgének kivonata. A cédrusfa törzséből előállított illóolaj főként szeszkviterpén vegyületeket tartalmaz. Az illóolaj sárga vagy vöröses színű, illata fenyőre emlékeztető, fás, kámforos, balzsamos jellegű. Az összetevő gyártója szerint hatásos szem alatti sötét karikák ellen. Paula Begon szerint irritálhatja a bőrt.

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag és tartósítószer.