Clean&Clear

Ár:   1201 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: orsi333, az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Már 4 óra alatt csökkenti a pattanásokat.

Kiszerelés: 15 ml

azursatellite

2012. november 7.

Most láttam, hogy ezt a borzalmat még mindig kapni. Amikor megjelent megvettem az egész családot, bár ne tettem volna. Lelkesen használtam reggel, este.. 3. nap reggelre égő vörös bőrrel ébredtem ami egy tál tejbegrízre emlékeztetett. Borzalmas volt! Szerencsére pár nap alatt elmúlt, többet nem próbálkoztam vele. Egy barátnőm bevállalta, hogy elhasználja őket, neki nem ártott, de nem is használt. Szerintem eddig ez a Quick Clear termékcsalád volt a legnagyobb csalódásom kozmetikumok terén és még csak nem is érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

gerbaud

2012. november 6.

Ilyenem nekem is volt évekkel ezelőtt, de határozottan emlékszem, hogy az én pattanásaimmal semmit nem tudott kezdeni, pedig nagyon bíztam benne. Sok esélyt kapott szegény tubus, de eredmény az sosem volt, így végül megromlott, majd a kukában végezte. Igazi pénzkidobásnak bizonyult. Nyilván pattanása válogatja az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

csipkeorsika

2012. november 6.

nekem ez egy tökéletesen felesleges termék. nagyon olcsón jutottam hozzá, amennyiért úgy tűnt, megéri kipróbálni, azonban semmit sem csinált, max. a pórusokat eltömítette... az eredeti árát semmilyen körülmények közt nem adnám ki érte, az én bőrömön nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

mokojka

2012. október 22.

Juj,volt ilyenem régen.:)Nekem hatott,igaz rettentően pattanásos sosem voltam,de,ha mégis kijött egy-két pötty,azt másnapra lelohasztotta.El tudom képzelni azt is,hogy azóta lerontották a minőségét..mint mindennek sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 22.

CocoSunrise

2012. szeptember 25.

Pár éve használtam, az első tubus nagyon jól bevált ... amikor elfogyott tartottam egy kis szünetet tőle, majd újravettem mikor visszajöttek a pattanások és abszolút semmit sem ért, pedig szorgalmasan kenegettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Oraculum

2012. szeptember 13.

Nagyon szárított, büdös és nekem nem igazán csinált semmit, pedig szeretem a C&C terékeit, de ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

doee77

2012. szeptember 10.

Nekem tényleg segített, bár a felirat szerinti 4 óra természetesen inkább csak mese. :-) Azt sem igazán értettem, miként vigyem fel a smink fölé ( amit, ugye, azonnal felold, mert én bátor, kipróbáltam). Viszont 1-2 nap alatt, főleg, ha éjszakára pöttyentünk jó nagyot a problémás helyre, a legmakacsabb pattanásokat is szépen gyógyítja. Ellenben arra figyelni kell, hogy tényleg csak a problémás helyre kerüljön, mert nagyon erősen szárít, így nagyobb felületen lemezes hámlást idézhet elő. Az illata kellemes, citromos, és nagyon csíp pár másodpercig felkenés után. Nekem bejött, a sok mese valótlanságának ellenére is! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

krisztinka88

2012. augusztus 25.

Meglepődtem, hogy ennyi embernek nem vált be, én nagyon meg voltam vele elégedve, pedig tényleg elég pattanásos a bőröm. Nálam (majdnem) felveszi a versenyt a dm-es teafaolajjal és a Himalaya-s akne krémmel. Éjszakára használtam csak oda, ahol volt vmi bibi, és reggelre szépen leszárította a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Inez

2012. július 7.

Úgy kéthavonta jön az államra egy 'patti', ami soha nem lesz patti, csak egy lüktető, fájó, piros csomó, és 4-5 nap után múlik el. Neki vettem. Ha azonnal kenegetni kezdem amint érzem, hogy beindulna, és úgy 3-4 óránként lemosva a csirizes rámszáradt gélt újra meg újra bekenem masszírozgatva, akkor megakadályozza a gyulladás kialakulását. Szárítja a bőrt, ezért épp csak a célra szabad használni, és nem lehet napokig, különben a gyulladt folt helyén hámló folt lesz. Sminkelni lehetetlen rá, mert nyúlós, ragacsos izévé szárad. Próbáltam "rendes" pattanásra (szerencsére ritkán jön), azzal semmit nem tudott kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

nani

2012. július 7.

Nem túl problémás a bőröm, néha van egy-egy kisebb pattim. Ezek kezelésére vettem meg a terméket. A nem túl nagy, közepesen gyulladt pattanások méretét és a pirosságot 6-8 óra alatt jelentősen csökkenti, ha kb. óránként egyszer kezelem vele a területet. Sejtettem h a 4 óra amit a gyártó ígér enyhe túlzás. 1200 ft körül van az ára, ennyi pénzért kb. ezt vártam. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Az atlaszcédrus kérgének kivonata. A cédrusfa törzséből előállított illóolaj főként szeszkviterpén vegyületeket tartalmaz. Az illóolaj sárga vagy vöröses színű, illata fenyőre emlékeztető, fás, kámforos, balzsamos jellegű. Az összetevő gyártója szerint hatásos szem alatti sötét karikák ellen. Paula Begon szerint irritálhatja a bőrt.

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag és tartósítószer.