Clean&Clear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: orsi333, Módosítva: 2011. december 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

adrienn.spaitsne

2013. március 22.

Régebben vettem, mert olcsó volt, tetszett, hogy pumpás, de nekem nem vált be, be sem szívódott rendesen, de nekem már az szenzáció, ha egy krémet felszív a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Rityy

2013. március 22.

Hát nekem nem ért semmit....sőt még fényesített is .Nem venném újra soha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Hát nekem nem ért semmit....sőt még fényesített is .Nem venném újra soha

toxicdoll

2013. március 15.

Az illata és állaga egészen kellemes, de számomra nem igazán volt hatékony. Elég zsíros-fényes a bőröm és ez a használata után sem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

vörösáfonya

2013. január 25.

Jól hidratál, de nekem egyáltalán nem mattított, inkább fénylő lett az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

banhegyi.mariann

2012. december 10.

Kezdetben nekem is bevált, aztán visszatért a zsírosodás és a pattanások. Úgy éreztem, száraz a bőröm mégis zsíros. Nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Angie22<3

2012. október 22.

Kezdetben nagyon bevált, a pattanások is eltűntek, meg voltam vele elégedve. Hosszú távon azonban már nem működött sajnos :( kúraszerűen használom néha még manapság is. Az illata nagyon kellemes és gyorsan felszívódik a bőrbe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

amyesther

2012. augusztus 10.

Kiskamasz koromban elhittem, hogy csak a Clean & Clear pattanástalanít.... :)
Előtte nem használtam hidratálókrémeket, különleges számomra, mert ez volt az ''első'', amit én egyedül vettem. És büszke voltam magamra, mert hidratálást ígért és be is váltotta.
A pattanásokon csak az arctisztítók javítottak. Finom, citromos illata van, még emlékszem. :)))
Amúgy is csak ez az egy kréme van a márkának, meg a bőrtípusom is havonta változik. De nem volt rossz. :)
Csak most sminkelni nem tudnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Kiskamasz koromban elhittem, hogy csak a Clean & Clear pattanástalanít.... :)
Csak most sminkelni nem tudnék rá.

varga.stella

2012. július 5.

Nekem nagyon jól működik, de már nem használom olyan sűrűn, mert megváltozott a bőrtípusom. Korábban csak ezt vettem, mert elég szépen és tartósan mattította a bőröm és mégsem szárította ki. Ez volt az egyetlen krém, amit elviselt az arcom. Viszont ha az éppen beszívódó mennyiségnél többet kentem az arcomra, már elősegítette a pattanások képződését. Nekem csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

petrush

2012. június 13.

Régebben olyan nehéznek éreztem, túlzsírosodott tőle a bőröm, de a napokban megint elővettem, és ha keveset kenek, nem is olyan rossz, de ennyiért vannak nála sokkal jobb krémek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Shine*

2012. április 25.

Van egy tubussal ebből a krémből. Kb. kétszer használtam belőle nagyon keveset. Ha valakit érdekel, vagy ki szeretné próbálni, nagyon olcsón odaadom. (Pécs vagy Budapest)
Nekem azért nincs már rá szükségem, mert áttértem a naturkozmetikumokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Nekem azért nincs már rá szükségem, mert áttértem a naturkozmetikumokra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak