Clean&Clear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: orsi333, Módosítva: 2011. december 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

aurum

2012. április 15.

Valószínűleg allergia miatt, de több nagy gennyes viszkető vöröslő seb virított az arcomon 5 nap használat után. Egy átlagos sebgyógyulásnál sokkal tovább tartott mire eltűntek. Tovább adtam. De még csak a márka közelébe se megyek többet. Pedig nagyon tetszett az illata. De használni nem használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

egifeny

2012. március 20.

Szerettem, egesz addig amig meg nem talaltam itt! :D Kellemes illata van, konnyen felszivodik, egy ideig mattit is, hidratal... De nagyon nem tetszenek az osszetevoi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

mignon

2012. március 20.

Nem túl tartósan mattít, kb 1-2 órán át. Először tetszett a pumpás kiszerelés, de amikor a vége felé jártam nem jött ki belőle semmi, pedig érezhető volt, hogy van még benne. Szétvágtam, és nem tévedtem, több adagnyi volt még az alján. Nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

molbolesy

2012. március 6.

Nekem jól mattította a bőrömet és egyenletessé is tette a bőrfelszínt, persze nem csodaszer. Ami még pozitívum, hogy NAGYON sokáig elég, minden napi használat mellett több mint 1 évig elég volt. Ráadásul rossmann-ban többször láttam leakciózva 5-600 forintra, nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

anianiko

2012. március 3.

Nekem sajnos nem vált be az az ígérete, hogy mattit. Mogyorónyi mennyiséget használva is fénylett az arcom tőle alapos tisztítás+tonizálás után is. Az illata sem túl megnyerő számomra. Az állagával meg voltam elégedve. Lassan fogy el, kiadós. Pozitívuma, hogy pumpás adagolója van, nem kell bíbelődni vele mint a tégelyes krémekkel. Kipróbálom én is alapozó hígítására, hátha végre elfogyna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

zazi

2012. február 1.

egy ideig mattított, utána inkább fényesített, úgyhogy elég felemásak az érzelmeim ezzel a krémmel kapcsolatban.. a túl erős alapozó felhigítására viszont egyáltalán nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

nitavondee

2011. szeptember 29.

Szerintem is jó megéri az árát és sokáig elég mivel 100ml igaz nem teszi teljesen mattá a bőröm. Nekem elég pattanásos az arcbőröm és számomra ez egy megfelelő könnyű hidratálókrém! Az illata az elején zavart, de egy idő után sikerült megszokni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 29.

bunieka

2011. augusztus 12.

Mikor megvettem, kíváncsiságból feljöttem ide és megnéztem, hány csillagot kapott, mik voltak a vélemények... és valószínű, ha előbb jövök ide akkor nem veszem meg:D de örülök, hogy nem néztem itt előbb a kommenteket, mert valójában nekem nagyon is bevált. Valójában egy könnyű hidratálókrém... aki igazán matt arcot szeretne, használjon mattító púdert... szerintem nincs az a hidratáló, ami a zsíros bőrt mattá teszi egész napra. Viszont nekem tetszett az illata, az állaga, a bőröm sima volt utána és egészséges kinézetű. Smink alá sem volt vele semmi gondom...
Szerintem borzasztó nagy butaság kukába dobni valamit amit megvesztek, de nem vált be. Ami nektek nem olyan jó, lehet hogy másnak csodákat tesz a bőrével. Adjátok oda anyukátoknak, nővéreteknek, barátnőtöknek, a pasitoknak...:D Aztán ő majd megírja ide a tapasztalatait :D
Én mindig ezt csinálom ha valami nem tetszik annyira, és eddig mindig beigazolódott hogy mindenkinek más a bőre, másra van szüksége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 12.

szalaijudit92

2011. augusztus 6.

Semmit nem ér,még jobban csillogott tőle az arcom,rá 2 órára meg zsíros volt.. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

GeoNautic

2011. augusztus 2.

Nálam is a kukában végezte anno, vicckategóriás termék. Sajnos akkor még nem olvasgattam itt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak