Clinique

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Pihekönnyű púderalapozó természetes fedőképességgel. 15-ös fényvédő faktorral és antioxidánsokkal védi a bőrt, és egyenletes bőrfelszínt biztosít.

oswin

2015. április 19.

A Fair árnyalatot használtam,tökéletesen illeszkedett a bőrszínemhez. Igazából smink fixálására szerettem volna használni,de erre nem vált be.Mondjuk gondolhattam volna,hogy egy púderalapozó nem biztos,hogy megfelel erre a célra,de akkor még nem sokat tudtam a különböző púderfajtákról. Szóval már 2 óra után elkezdett fényesedni a homlokom és az orrom. Ezután úgy használtam,hogy csak korrektor fölé tettem. Így tökéletesen bevált,adott egy kis plusz fedést és az arcom is matt maradt. Meglepődtem,hogy ilyen jól kiegyenlíti a bőrszínemet,mert amikor BB fölé tettem nem tűnt fel,hogy különösebben fedett volna. Már nagyon a végén járok(majdnem egy évi,mindennapos használat után),de legközelebb inkább egy fixálópúdert szeretnék kipróbálni.
Összességében elégedett vagyok,mert púderalapozóként teljesen bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Összességében elégedett vagyok,mert púderalapozóként teljesen bevált :)

Villango

2015. április 18.

UP.: kipattogtam tőle, az a tipikus eltömődős apró patti jelent meg rajtam több helyen, valszeg a talc miatt.
Járt már így tőle valaki?

Ma feltette rám az Europeum Müllerjének Clinique-es nénije, borzasztóan kedves hölgy, segítőkész és profi, csak ajánlani tudom.
Na szóval le szeretnék állni az alapozó viseléséről, és valami profi púdert szeretnék helyette, ami kicsit fed is azért.
A Clinique-s hölgy őt ajánlotta. Az arcszínemhez tökéletesen illik a 3-as árnyalat, csak reménykedek benne hogy ha megveszem én is tudom majd így használni. Ilyen profin. Mert elég láthatatlan lett ahogy felkente rám, kipróbálnám majd milyen építve is.
Az ára valami horror :) szóval valszeg meg fogom várni a megvételével a joy napokat.
A fedése egy rétegben enyhe, közepes, de tényleg nagyon természetes. Ahogy a színe(i) is. Igazi minőségi cucc.
Remélem nem fogok majd csalódni benne, egyenlőre 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Járt már így tőle valaki?

Remélem nem fogok majd csalódni benne, egyenlőre 5 csillag.

Carolin

2014. október 10.

A felvitele után nagyon meglátszik. Mintha arcon dobtak volna egy púderes pamaccsal. Viszont jól fed, ezért kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

tofifi11

2013. december 14.

Vegyesek az érzelmeim. Nekem a 01 fair árnyalat van meg, az tökéletesen jó a fehér bőrömhöz. Az összetevői, az enyhe púderes illata, az ecset és a doboz kialakítása tetszik. Erről is az a véleményem, hogy nagyon sokáig elég lesz. A végén valóban matt hatást ad, nekem utána nem fényesedik ki az arcom, lehet, azért mert annyira nem zsírosodik a bőröm (más drogériás terméknél azonban volt kifényesedés). Ami nem igazán tetszik benne, hogy az arcon a kis pihe szőrszálakat láthatóvá teszi, ill. pár óra után ha az ember bőre "épp nincs jó passzban" akkor a szárazabb részeken a púder összeáll, ahogy a pórusokat is láthatóbbá teszi. Ez engem azért zavar, mert természetes hatást szeretnék és így pont látszik, hogy van rajtam púder. Lehet, hogy jobban kellene a bőrtípusomhoz választani púdert és nem lenne ilyen problémám. Minden esetre az eddigi legjobb és legtermészetesebb púderem, amit használtam és összességében a négy pont jár neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

lilla93

2013. november 15.

Barátnőmtől kaptam kölcsön és elsőre engem totálisan meggyőzött, a fair árnyalat tökéletesen passzolt a fehér bőrömhöz. Azonban ahogy már alattam is írták, kb. már egy óra elteltével kifényesedett a bőröm a T-vonalban (bár ezt befolyásolta nyilván az, hogy erősen aláhidratáltam). Így aztán dupla réteggel szépen tartotta az éjszakai sminkemet. Mivel az ára nekem már luxuskategória, ezért nem vásárolom meg, plusz alacsonyabb árú púdereket is használtam már, amik hasonlóan teljesítettek, így nem is érné meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

lauran

2013. szeptember 2.

Updateelnem kell: sajnos, annak ellenére, hogy abszolut favoritnak tűnt, csúnyán megbukott. Az orrom pár óra múlva kifénylett. Márkát váltottam. A legjobb benne a csodás ecsete. Nagyon sajnálom, mert nagyon akartam szeretni.

Kombinált bőröm van, és ezidáig a T-zónát elég tűrhető volt kezelnem, de az idén kissé bebolondult és rettenetesen fénylett. Sok mindent kipróbáltam, natúr- és nem natúr termékeket, mindhiába. Az itteni vélemények alapján választottam ezt a terméket, kissé szekptikusan, mert bár rúzsokban Clinique-párti vagyok, a klasszikus púderük nem jött be, sőt, kimondottan utálom a vastag fedése miatt. Ez a termék viszont csodás. Természetesen, pát óra után kell igazítanom rajta, de a forró kánikulát is jól bírta a sminkem, nem lett tükörfényes a T-zóna, pedig volt alatta Clarins BB és hidratáló krém is. Ma nem raktam fel BB-t, csak egy kis hidratálókrémet és ezt a púdert. Nagyon szépen bírta a napot, kis igazítással szinte tökéletesen fennmaradt rajtam a finish. Jó, hogy rétegelhető, szépen kidolgozható, az ecsete a legjobb, amit eddig kozmetikumokkal kaptam. Finom, minőségi termék, és bár nem 1oo% az anti-csillogás effektusa egy szép, természetes, minőségi smink kreálható vele. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Levendula

2013. június 25.

Nem használok alapozót, ennél a púdernél nekem nem kell, csak korrektort használok, ha szükséges. Nagyon szépen fed, tartós, rétegelhető, jó az illata és kellemes érzés viselni. Szép a kiszerelése, minőségi ecsetet adnak hozzá, fényvédőt tartalmaz, a piros foltokkal csodát tesz…. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Monee

2013. április 18.

Even Better alapozót terveztem vásárolni, de mivel hirtelen beütött a meleg, úgy döntöttem, hogy inkább egy könnyebb púdert fogok választani. Az eladók hihetetlen készségesek voltak (DP), ezt a púdert javasolták (03 Light), hipp-hopp fel is dobtak egy vékony réteget az arcomra, nagyon tetszett a végeredmény. Olyan gyorsan megvettem, hogy még magam is meglepődtem:)Napi szinten használom, ecsettel viszem fel, ami a púder alatti kis fakkban van elrejtve (ez igazán okos megoldás). Nekem kell alá BB is (eddig úgy tűnik), mert egyébként a nálam gyakori bőrpírt nem fedi el teljesen (vékony rétegben) + nagyon alaposan érdemes hidratálni, főleg a vízhiányos bőrűeknek. Hétvégén kipróbálom a több réteges megoldást, amikor ráérek jobban kitapasztalni, hogy az én bőrömnél mennyi vakolás szükségeltetik, hátha elhagyhatom a BB-t. Ettől függetlenül nagyon megkedveltem pár nap alatt, mert brutál jól mattít (nagyon hajlamos vagyok 20perc alatt fényes homlokot produkálni), de mégsem fulladozik a bőröm és egész természetes az össz(arc)képem. + Fényvédőt is tartalmaz, mi kell még? Eddig csillagos ötös, még az ütős ára ellenére is!
Kuponos akciók -2000Ft és mindjárt jobban hangzik: D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

Kuponos akciók -2000Ft és mindjárt jobban hangzik: D

fdorottya

2013. február 28.

Az itteni vélemények alapján vásároltam egyet a napokban! Tényleg nagyon jó, egész nap kitart! Nekem elég zsíros a bőrőm és mégsem űt át! De a pattanásokat nem kíméli! Így nálam sajnos nem nyert! Akit érdekel féláron odaadom! ( Pécsett vásároltam a Douglasban) 8800 helyett 4400-ért vihető! Doboza megvan hozzá! Érd.: dorcy86@gmail.com ( 02-es netural fair szín)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

peachcricket

2013. február 4.

Szerintem is nagyon jó termék és legalább ennél a púdernél van világos bőrre is jó árnyalatuk. Jól fed, nem irritál, sokáig matt marad a bőröm, viszont nagyon drágának találom... Kedves Stílusnapló! Elárulhatnád mit találtál :) Nagyon örülnék, ha végre megtalálnám árban is az igazit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.