Clinique

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Pihekönnyű púderalapozó természetes fedőképességgel. 15-ös fényvédő faktorral és antioxidánsokkal védi a bőrt, és egyenletes bőrfelszínt biztosít.

Alice83

2012. december 19.

Nos megvettem nem tudtam neki ellenállni...először is amit érdemes megemlíteni h gyönyörű a kis dobozkája és a benne lévő ecset is finom puha teljességgel használható..maga a púder enyhén ill. talán attól egy picivel erősebben fed szépen szinte egybeolvad a bőrrel..nagyon egyszerű eldolgozni, gyorssá teszi a reggeli készülődést..korrektorral használva kiválthatja az alapozót..
jah és még valami engem a "végeredmény" nagyon emlékeztet a superbalanced púderrel sminkelt finishre, amit nagyon szeretek, csak az sokkal jobban megéri mivel 2X annyi..
Folytköv..ha lehetne külön pontoznám a kis ecsetét is annyira tökéletes..komolyan meglepő -annyi csalódás után, amit tapasztaltam kompakt termékeknél már- h ténylegesen jó minőségű puha (de strapabíró) kézreálló ecsetet adnak a termék mellé, ami több mint csak használható kategória...
Kicsit másról..nemrég vett a barátnőm egy clinique kompakt pirosítót és egy iszonytató jó pici ferde ecsetet kapott mellé..annyira jól használható és puha h a kedvenc ecsete lett..engem annyira felidegesít amikor drágán vásárolt kompakt termékek mellé megdobnak egy ócska ecsettel, szivaccsal vagy épp semmivel.. Szerény véleményem szerint túlárazott meg drága, de akkor már élmény legyen használni.. öntsön el a luxus érzése..

Plusz infó..lehet nem idetartozik, de leírom hátha segítek..legutóbbi rendelésem alkalmával Koreából az almost púder ecsetkéjének majdnem tökéletes másolatát (2 mmrel nagyobb) sikerült beszereznem kemény 700 ftért, szóval aki esetleg rendel onnan érdemes körülnézegetni az ecseteknél, mivel a keletiek nagyon szeretik a flattop és az un. cheek bluh-okat, sok termék mellé adnak ill.olcsó lehet rendelni..tényleg jó minőségűek érdemes..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

Cicaki

2012. április 22.

Ezer éve elválaszthatatlanok vagyunk. Minden reggel használom, de nem az ecsetével, hanem szivaccsal viszem fel. Csak ajánlani tudom, bár az ára borsos. Yndre, a doboz alsó részében, a púder alatt van az ecset, vagy lehet hogy csomagolást váltottak? Az enyém pár hónapos, abban még így van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Yndre

2012. április 1.

Nagyon jó ez a púder. Napközben szoktam használni, ha a folyékony alapozóm már egy kis igazítást kíván, illetve ha az éppen meglévő pattanásaim előbukkannak. Még így duplán használva sem kelt maszk-szerű hatást. Szép, természetes hatású, jól mattít. Szerencsére az árnyalata is tökéletes a bőrömhöz. (02 Neutral Fair) Az egyetlen amiben picit csalódtam, hogy nincs hozzá ecset, csak a kis kerek szivacs. Jobban szeretem az ecsetet, mert az higiénikusabb. Lehet, hogy ecset csak a régebbi fajtához volt. De végülis ez semmit sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

stilusnaplo

2012. február 23.

Nyáron fényvédő fölé használtam régebben, egész jó, messze felülmúlja a drogériában kaphatóakat. De találtam olcsóbban jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

kat

2012. február 23.

Többféle púderalapozót, erősebb fedésű púdert kipróbáltam már, de ez messze a legjobb. Szép, természetes hatása van, a kisebb bőrhibákat jól elfedi, megfelelően mattít (anélkül, hogy szárítana) és tartós. Nekem sikerült a bőrszínemhez egészen passzoló árnyalatot találnom. A csomagolása praktikus, nagyon egyszerű a felvitele a hozzá tartozó ecsetkével. Elég drága, de viszonylag sok van benne és tényleg nagyon jó minőségű, szerintem megéri. Már jópárszor újravásároltam, és nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

Jazz Juice

2012. február 23.

Téli, nyári verzióm is van a púderből. A fedése megfelelő, elég tartós, nem szárít, folyékony alapozónál sokkal könnyebb, kevésbé maszk-szerű. Ha elfogy ismét veszek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

reny

2012. február 10.

púdereket mindig a clinique-től választok,még nem csalódtam bennük. ez az egyik legjobb!! szép természetes a hatása,ugyannakor elfedi a bőr kisebb hibáit. zsíros,fénylő a bőröm,és imádom,mert szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

szilvi

2012. január 10.

Szuper ez a púderalapozó! Tényleg nagyon természetes, nem is látszik,hogy alapozó van az arcomon, emelett nagyon jól mattít és nagyon sokáig elég,mert én csak vékony rétegben viszem fel. Az ecsetet is nagyon könnyű használni, szépen eldolgozza a púdert az arcon. Gyenge és közepes fedésű. Csak ajánlani tudom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

kismaszat

2011. november 12.

Nagyon szép természetes fátyolszerű. Hétköznapokra az egyik legjobb választás. Zsíros bőrre főleg kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.