Clinique

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: PinkPetra, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító BB krém pattanásos, zsíros bőrre

• olajmentes
  • könnyed viseletet és enyhe fedést biztosít
  • véd az UVA/UVB sugárzás ellen

FrankB

2017. január 26.

Pattanásos bőrre ajánlották, kipróbáltam, nem jött be. Nagyon szépen fed, viszont rengeteg új pattanást generált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

julia1122

2016. szeptember 30.

Pattansáaos bőree egy álom. Segít a minnél hamarabbieltűnésükben, nem ront a már meglévőkön. Korrektorral (a nagyon feltűnő pattanásoknál) kiegészítve tökéltesen fed, nagyon terméazetes hatású lesz a végeredmény. Nagyon melegben átfénylik, de egy kevés púderrel ez orvosolható. Viszont a száraz foltokat kiemeli, de egy kevés hidratálóval keverve/aláhidratálva ez orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Tirion

(!)
2016. július 6.

Nyáron alap termék. Én a Pore refining solutions krémmel együtt használom, és nincs az a hőfok, ami lerobbantaná az arcomról. 40 fokban is matt a homlokom, pedig extrém zsíros a bőrőm. Nagyon kevés kell belőle, pedig szinte úgy folyik, mint a víz. Enyhe, szinte láthatatlan fedést ad. Igazából azoknak jó, akik csak egységesíteni szeretnének a bőrképükön nyáron, és a pattanásokat beelőzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

TitaniaBell

2016. május 31.

Mintát kaptam belőle, eddig háromszor használtam, három különböző (de egyaránt mattító) arckrém föle. Sajnos mindegyik esetben úgy csillogott az arcom, mintha csillámporba nyomtam volna. Ez nem is csoda, így utólag belegondolva, hisz az összetevői között az első három helyen fényvédők szerepelnek. Ami nagyon szuper, erős napfényben ez nagyon fontos. De ezek után óhatatlanul csillogni fog tőle a bőr, és nem értem, miképp próbálják mattító hatásúnak eladni. Nálam legalábbis úgy tűnik nem működik, sajnos. A mintát elhasználom, de nem hiszem, hogy vásárolni fogok belőle, pedig a Clinique termékekben ritkán csalódom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

viko985

2016. május 13.

Tényleg nagyon folyós, mintha víz lenne, de ennek ellenére nagyon jó fedése van és elkenni is nagyon könnyű. A végeredmény szép természetes hatású. Emellett valóban segít a pattanások leküzdésében is, miután lemosom az arcomról a bőröm puha, kellemes tapintású és pattik is halványodnak. Az ára valóban elég borsos, de annak aki pattanásokkal és a zsíros bőrrel küzdd ez egy csodaszer lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

agen

2016. február 18.

Nyáron csak ez...folyik, mint az állat, de nagyon kevés kell belőle, a fedése nagyon jó, de nem maszkos, mattít, szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, pedig nagyon nehezen tudott rábeszélni az eladólány :) a második nyarát kezdi majd nálam, télre félretettem, mert elég sötét árnyalatot vettem, de nagyon kiadós! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

PinkPetra

2015. június 10.

Egy vagyonba kerül, szerencsére akciósan sikerült beszereznem Glamour napokon. Az egyik legjobb barátnőm ódákat zengett róla, hogy milyen jó a Clinique BB krémje, ezért gondoltam csak kipróbálom. Adott a sajátjából és megtetszett... Mivel elég csúnya pattanásos bőrrel küzdök, ezért az üzletben az eladó azt tanácsolta, hogy az Anti-Blemish verzióját vegyem meg, ne a simát. És milyen jól tette! Az "originalhoz" képest nagyobb a faktorszáma és sokkal jobban is fed.
Én alapozó helyett használom. Fantasztikusan puha tőle a bőröm, nem érzem ha egész nap is rajtam van, hogy kellemetlen lenne, nem az az első ha hazaérek, hogy lemosom. Szerencsére nagyon kevés kell belőle, ezért úgy gondolom, hogy egy flakonnal ki lehet húzni a meleg időszakot vele. Most azon gondolkozok, hogy az Anti-Blemish Solutions családból vásárolok még mellé valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Hesperidin Methyl Chalcone
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Dipeptide-2
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Steareth-20 ti I eu 2 1

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.