Clinique

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Kiadés éve: 1971

Érdekes nonkonformista illat, mely jóval többet nyújt egy parfümnél. Lágyan simogatja az érzékeket és a lelket. A rózsa, a jázmin, az ylang ylang és a vetiverfű segítségével. A minden nőben benne rejlő individualista számára.

fejillat: jázmin, narancsfa virága, rózsa

Szívillat: tölgy, ylang-ylang, kamilla, pacsuli, vetivérfű

Alapillat: szantálfa, ámbra

Clinique Aromatics Elixir - Váci utcai márkaboltból
Ár: 7990 Ft , Eladó: Irene
Állapot: eredeti dobozával, két, apró fújás mínusz, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás, Foxpost csomagautomata; személyes átvétel- Budapest
Alafaya

2013. szeptember 30.

A kilencvenes években egy darabig az egyik kedvencem volt, de az a fajta, amit csak munkahelyen, elegáns öltözékben lehet viselni. Farmerrel és strandpapuccsal elképzelhetetlen.. Szokatlan, nőies, finom illat. Tényleg nem szabad közvetlenül magunkra fújni, mert borzalmasan erős, viszont az "illatfelhőn átsétálás" módszerével viselhetővé szelídíthető. Határozottan kilóg a "kornak megfelelő" trendi illatocskák sorából, ami sokak számára elfogadhatatlanná, másoknak viszont nagyon vonzóvá teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Alice83

2012. november 28.

Eddigi életemben csak párszor volt alkalmam megszaglászni ezt a parfümöt, mindig érdektelenül elmegyek mellette..maga az illata nem rossz, olyan anyukás ezért soha nem fogott meg, de ma eldöntöttem fújok egyet a teszterből igaz nem magamra csak egy kis lapocskára, így utólag hozzáteszem szerencsére..hát had ne mondjam egy csepp de tényleg csak egy csepp rám ragadt valahogy (kezemről talán??)..egész nap de még fürdés után is érzem, egyszerűen nem jön le:(..rám ragadt az illat ilyet ritkán érzek..a sálamból, kabátomból a pulcsimból árad, minden amihez hozzányúltam vagy közelébe voltam illatozik ..nekem ez sok a jóból köszönöm szépen..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

momo

2012. november 23.

Ő a talányom. Imádom, mióta egyszer egy nem túl finommodorú hölgy véletlenül rámfújta a Douglas-ban. Levettem a kabátom és hazafelé a kocsiban konkrétan a kabát könyökét szaglásztam, azon keresztül lélegeztem, annyira nem tudtam betelni vele. Nem én vezettem. A párom azt mondta, ez Naftalin Ernőné illata, én meg nagyvonalúan elengedtem a fülem mellett a kritikát, mert úgy éreztem, ez az én ügyem az Elixirrel, mindenki elmehet a manóba. Azt hiszem nem használnám, bár ki tudja, kinézem magamból. Engem kifejezetten vonz és ha egyszer rámszakad a Nemzeti Bank és nem csak a must have parfümöket tudom megvenni, lesz egy sajátom és mint egy rögeszmés, szaglászni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Vilja

2012. november 18.

Kénytelen voltam regisztrálni a kedvenc parfümöm védelmében! Ez az az illat, ami mindig felvidít, ami télen jobban melegít, mint egy vastag pulóver. Egyszerre megnyugtató, titokzatos, és ígéretekkel teli, ami még akkor is azt sugallja, hogy NŐ vagyok, ha csak egy hétköznapi farmer van rajtam. Egy ékszer. Ja, hogy nem jön szembe az utcán, vagy ritkán érezni máson? Ez is szép benne. Férfiaktól eddig még rosszat nem hallottam róla. Sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

DFI

2012. szeptember 17.

Tényleg öregasszony-illat. Idejétmúlt, érthetetlen számomra, hogy ez még mindig megy a Simply-t meg megszüntették.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

samtelen

2012. augusztus 17.

Hogy nem egy behízelgő állat, az egyszer biztos. A fragranticán is nagyon megoszlanak róla a vélemények. Lórúgás erősségű, de az a trükkje (ezt ott olvastam) hogy nem szabad közvetlenül magadra fújnod, hanem magad elé fújsz a levegőbe, majd belehajolsz abba a kicsi illatködbe. Annyi épp elég is. Elég régimódi, én régebbinek saccoltam az 1975-ös keletkezésnél. Van benne valami maszkulin vonás, a barátnőm, akitől kaptam a mintát, meg is jegyezte, hogy neki ez már "pasis". De legalább nem egy tucatillat, nem egy "vizezett limonádé levegős fejjeggyel", vagy egy "émelyítőbudoárfűszeres, párzási szezonom van" illat. Nekem elég fásnak és fanyarnak tűnik (hálistennek, mert engem egy Prada Candyvel lehetne megölni). Ha neked tetszik, akkor fel kell vállalnod akkor is, ha mások megütközhetnek rajta. Talán épp ezért egy irodai hétköznapra talán sok lenne (kivéve, ha te vagy a főnök :-).

De talán épp ez az ellentmondásossága az izgató. Hogy az ereje, a kicsit karcos és maszkulin mivolta ellenére tud nőies és finom is lenni. Az üvege nevetségesen egyszerű, színleli az ártatlanságot.

Az a fajta illat, amelyet kevesen tudnak megszelídíteni, de akinek sikerül, annak hűséges útitársa lehet. Erőszakos illat, de a maga elegáns módján.

Egy ekkora egyéniség szerintem megérdemli a csillagos ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Egy ekkora egyéniség szerintem megérdemli a csillagos ötöst.

annamarialado

2012. június 10.

Ha kém lennék vallatnék ezzel a szaggal mert ez már szag.Brutális gyomorforgató borzadály,,aki ilyet visel nem tudok beszélni vele szemtől szembe mert érzem mindjár Belehalok!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citronellol, Farnesol, Limonene, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.