Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. március 27.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• Alapozó és korrektor egyben.
  • Beépített applikátorral pillanatok alatt felvihető.
  • Tökéletes fedés, súlytalan érzés.
  • Közepes/erős fedés, matt hatás

Ár: 6000 Ft , Eladó: miradormer
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 7000 , Eladó: liljam
Állapot: Új , Helyszín: Pecs , fizetés: Posta is lehetséges
svivko

2019. december 3.

Körülbelül 5 alkalommal viseltem ezt az alapozót, de nem tudom ajánlani zsírosabb bőrű tűrsaimnak. Az én kombinált bőrömnek érezhetően nehéz, megül rajta és ocsmányul láthatóvá válik. Nem szerettem meg, hiába nem irritált, nem volt szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Sok fajta alapozót próbáltam már, de mióta megvettem az első Clinique alapozómat évekkel ezelőtt, azóta ez számomra a tökéletes alapozó. Számomra pozitívum benne, hogy az állaga nem túl folyékony, bár emiatt picit nehezebb is eldolgozni egyenletesen, de nekem ecsettel viszonylag egyszerűen sikerül. Tökéletesen fed, mégsem kelt túlzottan maszk hatást és más kipróbált termékekkel ellentétben, sok-sok óra után sem kopik le, fényesedik ki és ül bele a ráncocskákba. Árát tekintve nem a legolcsóbb, de sokáig kitart és bátran állítom, hogy megéri az árát. Nálam 10/10, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

bugeyes

2019. szeptember 5.

Bombabiztos a fedése, a zsíros bőrömön egész nap vállalható marad, nem fényesedik ki annyira, persze fixálnom kell a bőrtípusom miatt púderrel mindent. Az nagyon jó, hogy nem olyan hatása, mint a betonnak, amikor megköt, de igenis látszik a használatát követően, hogy alapozót használtam. Eldolgozást követően viszont tényleg nagyon szép, szinte poreless bőrképet eredményez. Ami miatt sajnos mégsem lesz a kedvencem, annak az az oka, hogy borzasztó sűrű és nehéz az állaga, a színskála sem a legszélesebb és nekem már túlságosan sárgássá válik a színe, szóval sajnos oxidálódik, nem kicsit. Szerencsére nem vagyok ráncos, de a mimikai ráncokba beül nap végére és ki is pattogtam tőle.
Mindent összevetve nagyon ígéretesnek tűnt, de nem venném újra. Aki pedig egy természetesebb hatású alapozót keres, felejtse el, mert akármennyire keveset viszel fel belőle, akkor is “testes”.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

racheldawes

2019. május 30.

Update: Le kell vonnom egy csillagot, egy idő után túlságosan maszkszerűvé vált, valamint mintha a bőrömnek is egyre nehezebbé vált volna elviselnie, mostanában láthatóan rosszabb, irritáltabb állapotban van a korábbiakhoz képest.

Számtalan alapozót kipróbáltam már, a drogériástól a high end termékekig, és eddig ez vált be a legjobban. Január óta használom, múlt héten vettem meg a második üveggel. Számomra a legfontosabb, hogy nem okozott pattanást, irritációt. Nem ül bele a pórusokba, nem szárítja szét az arcom, a fedése pedig fenomenális (az én bőrömnek talán túlságosan is), még korrektoroznom sem kell alá. A színskála is elég széles, a téli és a tavaszi "színemnek" is találtam megfelelő árnyalatot. Összhatását tekintve a DW-hez tudnám hasonlítani, de annál sokkal lágyabb textúrájú és sokkal kevésbé szárít, illetve ül bele az arc vonalaiba. Nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

nikk

2019. május 6.

Téli időszakra vettem fáradt, szürke bőrömre. Tökéletesen fed, nem nehéz, de a szárazabb területeken olykor tud hámló látszatod adni. Ennek ellenére imádom és se korrektort, se púdert nem használok, ha ez a termék van rajtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

EperStrenkA

2019. április 5.

Nagyon szuper fedésű alapozó, nem szárít, nem gyűlik össze a gödröcskékben. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Moringa

2019. március 19.

Komoly allergiát okozott nálam az egyik összetevője. Szteroidos, orvos által felírt krémmel tudtam csak elmúlasztani. Alleriára hajlamosak messze kerüljék el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

katalin89

2019. február 25.

Lehet a bőröm típusa nem jó ehhez az alapozóhoz, de olvastam hasonló bőrtípússal rendelkező egyének pozitív véleményét, reviewt is néztem YoutTubeon, szóval végül azért döntöttem úgy, hogy én is kipróbálom... Több technikát is próbáltam a felvitelhez: több alapozó, kevesebb alapozó, nedves beauty blender, ujjak... de egyik sem vált be. Nem tudom szépen eloszlatni, a végeredmény egyáltalán nem természetes és furcsa, olajos érzést hagy maga után. Sajnálom, hogy ilyen sok pénzt adtam ki rá, mert vannak ennél jobb (számomra) és olcsóbb alapozók is a piacon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

pjennii

2018. december 27.

Sajnos nálam az alapozó egy elég érzékeny dolog, mivel pattanásos bőröm van, a csúfságokat pedig el kell fedni, VISZONT én a természetes hatást preferálom. Általában közepes fedésű alapozót használok, amire rétegetve a korrektort gyönyörű és természetes eredményt kapok.

Szerettem volna, ha elég az alapozó korrektor nélkül, a Clinique termékek pedig nálam soha nem okoztak problémát, így erre esett a választásom.

Icipicit teszek csak fel, amit nedves blenderrel eldolgozok, az aplikátor kivitelezés pedig kifejezetten tetszik. A fedése inkább erős, mintsem közepes, nagyon szépen elfed minden bőrhibát, de nálam ez hétköznapokra egyszerűen túl sok! Ráadásul a boltban az utolsó legvilágosabb árnyalatot hoztam el, ennek ellenére sötét lett, pedig nem vagyok az a hiperszuper hófehére típus.

Egyébként extra tartós és nem okoz pattanásokat, ügyesen lehet rétegezni. Hétvégére, különlegesebb eseményekre, bulikra tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

SzZsofia

2018. december 3.

Fedése tökéletes, akár túl sok is, ha nem elég vékonyan viszem fel. Nem szárít és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.