Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. március 27.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• Alapozó és korrektor egyben.
  • Beépített applikátorral pillanatok alatt felvihető.
  • Tökéletes fedés, súlytalan érzés.
  • Közepes/erős fedés, matt hatás

Ár: 6000 Ft , Eladó: miradormer
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 7000 , Eladó: liljam
Állapot: Új , Helyszín: Pecs , fizetés: Posta is lehetséges
fruzsinab98

2018. május 17.

Tökéletes a fedése, tartós viszont én csak ecsettel szeretem felvinni. A vizes szivacs nagyon furcsán hat ezzel a termékkel. Nem "mindennapi" alapozó nekem mert nagyon erős a fedése. Ami a hártány, az az, hogy a legvilágosabb árnyalat sajnos nagyon rózsaszín tónusú és nem is annyira világos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

SaraRoza

2018. május 16.

Ritkán nyúlok alapozóhoz mostanában (a természetes az új szexi? :)) NA DE HA! Akkor ez. Régóta használom a Clinique márka termékeit, és ez is bevált.
A hétköznapokon egy egyszerű korrektorként is tökéletesen megállja a helyét (egy hidratálással és kis púderrel természetesen), de ha tényleg valahova alapozóként szeretném használni akkor íme nekem hogyan vált be:

- tiszta arcbőr
- hidratálás (én ehhez egy víz alapú krémet javaslok)
- primer (bár szerintem ez a termék nem "kívánja)- én ezt gyakran kihagyom
- és kövezzetek meg, de én az applikátorral "pöttyintek 5 kissebbet - és ezt követően TISZTA kézzel, ujjakkal szoktam eldolgozni, így a maszkos hatás teljesen elkerülhető, sem pedig az ecset által gyakran okozott "csíkozás sem jön elő". vagy nedves beauty blender
- könnyedebb állagú púdert pedig lazább ecsettel javaslok

(természetesen ez az én rutinom, ember lánya-fia válogatja )

Ha lehetne 4,5 csillagot adnék az ára miatt. De ez ne tartson vissza! Észrevettem hogy így jobban spórolok vele. Előtte millió pumpálásnyit kentem magamra egy-egy alapozóbol majd rájöttem hogy ennek a minősége és (hipoallergén mivolta) - és a KESVESEBB tényleg néha több tulajdonsága miatt MEGÉRI.
JÓ FEDÉS, TARTÓSSÁG, KORREKTORKÉNT is (bár nyilván nem az az elsődleges funkiója)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

- tiszta arcbőr
- hidratálás (én ehhez egy víz alapú krémet javaslok)
- primer (bár szerintem ez a termék nem "kívánja)- én ezt gyakran kihagyom
- könnyedebb állagú púdert pedig lazább ecsettel javaslok

(természetesen ez az én rutinom, ember lánya-fia válogatja )

bnoemii

2018. február 18.

Elsőnek nagyon szerettem ezt az alapozót,de aztán meg rájöttem,hogy mennyire sárga az én semleges bőrtónusomhoz,plusz mennyire csúnyán kiemel minden bőrhibát rajtam...Arról nem is beszélve,hogy rajtam hamar el is mozdul,ilyen árkategóriás terméktől többet várna az ember,színek is lehetnének több bőrtónushoz is megfelelőek...Azért még adok majd neki egy próbát,akkor talán változik a véleményem,de egyelőre csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Chrissy

2018. január 18.

Nagyon jó! AZ Estée Lauder DW alapozókhoz tudnám hasonlítani, állagában és hatásában is. Viszont nem annyira matt. Nem mondanám, hogy bőrfényű, de van egy enyhe selymessége. Nagyon tömény, kevés is elég belőle, én az arcom közepére viszem fel és onnan "húzom" ki a szélek felé, így nem lesz maszkos a hatása. Hajlamos beleülni a ráncokba és a pórusokba, ezért szerintem célszerű inkább rétegezni, ha valaki erősebb fedést akar. Természetes hatás eléréséhez pedig vékonyan kell felvinni, ez nem egyszerű, de nem is lehetetlen. Nekem az LRP Cicaplast Baume B5 SPF50-es fényvédővel sikerült elérnem szép hatást, mert az kicsit zsíros, fényes felületet hagy maga után, amin remekül csúszik ez az alapozó és gyönyörű, bőrfényű befejezést ad. Ha kicsit ragacsos lesz az eredmény, akkor púderezem. Szeretem a végeredményt lefújni termál vizes spray-vel, ettől még természetesebb lesz a hatása.
Estére lehet bőkezűbben adagolni, nagyon szép lesz. Nappali fényben tényleg tud sok lenni, de a fenti módszerekkel alkalmazva elkerülhető a maszkos hatás. Itt olvastam a vizes blenderes felviteli módot, ezt még nem próbáltam, de jól hangzik :)
Fotókon nagyon szépen mutat, egységes bőrt ad, olyannyira, hogy legalább pirosító muszáj mellé, hogy életszerűnek hasson.
Kényelmes viselet, nem érezni, hogy ott van.
Nagyon tartós. Meg se moccan, de tényleg. Simán kibír egy napot, van mit lemosni a nap végén.
Kifényesedésre hajlamos T-vonalban, legalábbis rajtam, kevert bőröm van.
Amit még megfigyeltem, hogy akármivel mosom is le, nagyon puha utána a bőröm, nem szárít.
A csomagolását utálom. Az én példányom folyik a nyakánál, úgyhogy úgy használom, hogy letekerem a kupakot, nem veszem ki, csak felemelem és az üveg nyakáról szedem le a kifolyt alapozót. Mindig. Mert mindig kifolyik, nem is értem hogyan, állítva tárolom és ki se szoktam húzni az applikátorát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Kényelmes viselet, nem érezni, hogy ott van.
Kifényesedésre hajlamos T-vonalban, legalábbis rajtam, kevert bőröm van.

Asianlover

2018. január 18.

Update: nedves szivaccsal valóban sokkal szebb lett a végeredmény. Nagyon tartós, abszolút nem kenődik vagy tűnik el a nap folyamán. Ennek ellenére a természetes hatás még mindig távol áll tőle :( lehet, hogy a magas fedés és a természetes hatás egymást kizáró fogalmak?

Ezúton is köszönet a kedves tanácsadó hölgynek, aki megajándékozott egy mintával! Teljes egyetértek az előttem szólóval. Ez egy vakolat. A pórusaim gigantikusak lettek, minden bőrhiba felnagyítva, katasztrófa az egész! Pedig alapvetően nem rossz a bőrképem, a kis rozácea támad csak az orcákon, ezért is kerestem magasabb fedést. Hát, ki lettem meszelve, mit ne mondjak. Tipikusan az a termék, amitől zseniálisan nézel ki fotókon, de élőben, természetes fényben meg ne próbálj kimenni az utcára! Nagyon sűrű, nehéz eloszlatni, kb. dörzsölnöm kellett az aláhidratált arcomat, hogy terüljön már valamennyire. Lehet, hogy nedves blenderrel jobban működik a dolog... Biztos nem ruházok be rá, tovább keresem a tökéletes alapozót!
Ui: sokkal elégedettebb voltam a Pupa Like a Doll alapozójával, bárcsak ne okozott volna pattanásokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Zumitraveller

2017. december 5.

Sziasztok!
Kerestem egy olyan alapozot, amely full coverage, megis termeszetes az arcon. A clinique termekek kedvelojekent es a velemenyek alapjan ugy gondoltam, meger egy probat. Hat nem allitanam, hogy elegedett vagyok vele sajnos. Nekem viszonylag szep borom van, kombinalt, idonkent egy- egy pattanassal, ezert gondoltam, hogy jol jarok a fedesevel. Nekem a spatula szeru kiszereles nem higenikus, kenodik mindenfele. Az allaga rettentoen suru, nehez eldolgozni, konnyen beleul az arc vonalaiba, nem termeszetes hatasu sajnos. Szerettem volna szeretni...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Sziasztok!

Keetlin

2017. október 26.

Egy igazi csoda! Nem ezt terveztem venni mikor bementem a drogériaba, de megakadt rajta szemem. ( Utólag a lehető legjobb dolog volt ránéznem). Szépen fed, és a színe is tökéletes. Sokféle alapozót használtam már, de ez verhetetlen. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 6.

CSODÁLATOS, nem véletlenül csupa nagybetűvel.Használtam már többféle márkát, de ez tényleg kiváló alapozó. A szaküzletben először a színpróbánál, ami még fültisztító pálcikával történt, nem igazán éreztem azt, hogy velem fog jönni, de a nagyon szimpatikus, fiatal eladó hölgy megnyugtatott, hogy az ecsetes eredmény sokkal szebb lesz, és így is lett. (Meg is van a következő célpont, azt hiszem, a márka új ecsete, ami nemcsak szép, de az eredményhez is nagyon sokat tett hozzá.) 50+-osként is azt mondhatom, hogy olyan gyönyörű lett bőrön, ami egyszerűen lenyűgöző. Kevés terméket kell felvinni, erre érdemes figyelni, ahogyan már mások is jelezték. A végeredmény: bársonyos és picit fénylő, de csak éppen annyira, ami tökéletesen egészséges bőrképet ad. Hat óra után is ugyanolyan, mint amikor felkerült. Nem szoktam ilyen hosszas véleményt írni, de ez az alapozó megérdemli. Nincs mit tenni, ő is jönne velem a lakatlan szigetre, az biztos!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 6.

Vanda234

2017. április 12.

Nagyon szeretem!
Egy könnyű ugyan akkor erős fedésű alapozó.
Egész nap tökeletes reggel 7 este 7 ig is tart.
Az en kombinalt börömön se fényesedett át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Nagyon szeretem!
Egy könnyű ugyan akkor erős fedésű alapozó.
Egész nap tökeletes reggel 7 este 7 ig is tart.
Az en kombinalt börömön se fényesedett át.

fleur83

2017. április 10.

Néhány hete használom és eddig nagyon tetszik. Szépen fed, kellemes a bőrömön, tartós is ráadául pattanást sem okoz. Nem is érzem ha rajtam van. Egyedül a színe nem az igazi de orvosolható a probléma. Szerintem veszek egy másik árnyalatot is akkor lesz tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.