Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. március 27.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• Alapozó és korrektor egyben.
  • Beépített applikátorral pillanatok alatt felvihető.
  • Tökéletes fedés, súlytalan érzés.
  • Közepes/erős fedés, matt hatás

Ár: 6000 Ft , Eladó: miradormer
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 7000 , Eladó: liljam
Állapot: Új , Helyszín: Pecs , fizetés: Posta is lehetséges
Rendoca

2017. március 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót... misem bizonyítja jobban, minthogy már többször is újravásároltam. Csodás fedést biztosít, korrektorként is tökéletes, még a szem alatti karikákra is kiváló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Butterfly24

2017. február 7.

Ez volt az első Clinique alapozóm, sokat hezitáltam, hogy milyen márkát válasszak, mert a legtöbb alapozót nem igazán viselte jól az érzékeny, pattanásos bőröm. :/ Erről a márkáról jókat hallottam, így úgy döntöttem befektetek egy alapozóba, végül az eladó tanácsára ezt választottam. Nagyon szépen fed, és nagyon tartós, a bőrömet sem viseli meg. Nekem nagyon bevált, bár tény, hogy mértékkel kell használni, mert különben kicsit maszk hatású lehet. Tényleg elég drága, de sokáig bírja, az applikátor is nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

SminkSarok

2016. november 10.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Ami biztos, hogy a fedése hibátlan, tökéletesen elfedi a pattanások okozta hegeket, aknés bőrömre tökéletes. 4-es színben érkezett hozzám, de kissé rózsaszínesnek érzem, illetve nekem a finishe sem tetszik annyira. Mármint oké, matt meg minden, de én valahogy túl púderesnek látom, pl. a MAC Studio Fix Fluid-nál ezt nem érzékelem. Az is lehet, hogy a bőröm állapota most nem megfelelő számára, kissé ki van szárazva és az allergiám is épp tombol. Az applikátor nekem nem tetszik, túl szoros hozzá az üveg nyaka, bár lehet, hogy szimplán szokatlan még, mert így pl. tuti nem jön ki túl sok termék egyszerre.
Eladásra kínálom, azt hiszem, aztán max. még találkozunk vele a jövőben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Eladásra kínálom, azt hiszem, aztán max. még találkozunk vele a jövőben. :)

bandita

2016. október 1.

A termék alapvetően nem az én megszokott árfekvésemet képviseli, de nem bántam meg, hogy megvettem. Impulzusvásárlás volt, ezt kenték a búrámra a Douglasban egy sminktanácsadás keretein belül.
Már ott lenyűgözött a fedés minősége, pedig lapos ecsettel simogatta a bőrömbe a hölgyike, és éreztem is, hogy így nem az igazi, de mérget vettem volna rá, hogy ha ezt majd én csak úgy fatengelyes módon a kezemmel fogom feltapogatni, akkor katarzisom lesz majd.

Így történt.

Tetszik az applikátoros kialakítása is, pöttyözök, oszlatok, majd a problémás területekre ujjbeggyel még beleolvasztok egy keveset, ilyen módon mindent fed, viszlát májfoltok, kósza ragyanyomok.

Jobb napjaimon még a szemkarikáimon is tökéletes, amennyiben sikerül korrekt módon fixálni.

Brutál fedés, kiegyenlített bőrfelszín, illat-és denaturált szeszmentesség. Ez az én alapozóval szemben támasztott elvárásom, és ez a kemecselős alapozó ezt nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Így történt.

CamomilleRose

2016. szeptember 17.

Sajnos Magyarországon a 02-es Alabaster szín a legvilágosabb. Elég fehér a bőröm, még a nyári napozások sem segítettek annyit, hogy ez a szín jó legyen. Nagy kár, mert ez egy csúcsszuper kis alapozó lenne nekem... :( Egy rétegben gyönyörűen elfedi az aknés bőröm összes hibáját, s mindezt úgy, hogy teljesen természetes marad az arcom, semmi, de semmi maszkhatás. Próbáltam a színen javítani, hozzákeverni egy másik, világosabb alapozót, de nem lett ugyanaz a szép és tartós végeredmény. Talán külföldről beszerzem a nekem való színt, mert elvileg 20 féle van, csak kishazánkban ismét nem gondoltak a hófehérkékre. A színválaszték hiányosságai miatt csak négy csillagot tudok adni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

bobekecske

2016. szeptember 10.

02-es Alabaster, világos-neutrális szín boldog tulajdonosa vagyok, magam is meglepődtem, mennyire szépen eltalált szín, pedig a Clinique színekkel nem mindig jártam korábban sikerrel.
Én kedvelem ezt az aplikátoros kialakítást, vékonyabban tudom felpöttyözni az arcomon azokra a területekre, ahol utána egy tömött ecsettel eloszlatom. Szivaccsal nem próbáltam, ahhoz túl krémesnek-sűrűnek érzem. Viszonylag gyorsan kell vele dolgoznom, elég gyorsan szárad. Az aplikátorral eldolgozni az alapozot eselytelen lenne, szerintem nem is ez a rendeltetése. Ha már nagyon kevés lesz az üvegben, picit aggódom, hogy sikerül majd kinyernem...
Az alapozó maga valóban erős közepes fedésű, nem észrevehetetlen a bőrön, de szépen el lehet dolgozni. Száraz bőrrel nem fog szépen együttműködni. Én rétegezni nem próbáltam, bőrhibára továbbra is korrektort használnék.
Az egész arcterületre nem szívesen használnám, mert elszoktam már az erősebb fedésű alapozóktól, viszont az arc középső területére felvive, vékonyan eldolgozva szerintem nagyon jól elérhető a kellő fedés a túlsminkelt bőr hatása nélkül.
Viszonylag matt és tartós, bár rajtam pár óra elteltével azért picit elkezd átfényesedni, és ha mattító lapot használok, az alapozó jelentősen meglátszik rajta (a telefonomon is), szóval fehér felsővel érdemes lehet erre figyelni.
Az én bőröm nem könnyen irritálható, de valószínűleg jó választás lehet érzékenyebb bőrre.
Sajnos fényvédőt nem tartalmaz, bár én amúgy sem hagyatkoznék rá önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Sajnos fényvédőt nem tartalmaz, bár én amúgy sem hagyatkoznék rá önmagában.

kissdorina

2016. szeptember 9.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Bár ez az első alapozóm ami nem drogériás. De mindent ver. Tökéletesen fed (amit én elvárok egy alapozótól ha már magamra kenek valamit) mégsem maszk hatású. Gyönyörű bőrt varázsol. És Nekem a napi 12 órát simán kibír. Persze fixálással. Clinique szaküzletbe próbáltam. Segített az eladó hölgy. Neutral szín lett a tökéletes. Viszont Iparfumerián vettem meg mert ott 7800-8000 Ft között mozog. Nem mindegy. Imádom ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

maminti

2016. július 3.

Most, hogy már több hete használom, véleményezek. Azt hiszem, ez az eddigi legjobb alapozóm. Nekem nehéz napokra és előtte tökéletes, erős a fedése ,már egy rétegben is eltünteti a csúnyaságokat. Kicsit vigyázni kell felrakáskor, mert maszkszerű lehet (bár alapos aláhidratálással nálam megszűnt ez az érzet).Egyáltalán nem irritál (hatalmas dolog!), találtam a bőrömhöz illeszkedő árnyalatot. Nem fénylik át , elég jól bírja a napot. Még keresgélek egy lágyabb , kevésbbé fedő alapozót is, de a problémámra ez egy jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

justagirlwithdreams

2016. május 30.

Ez már nem az első Clinique alapozóm, de eddig ez a legjobb. Mivel érzékeny problémás a bőröm, ráadásul zsírosodik is elég nehéz olyan alapozót találnom ami egész nap fenntmarad anélkül hogy fél óránként púdereznem kéne vagy hogy ne pirosodna ki tőle a bőröm. Kb. 2 hónapja használom ezt, de eddig azt kell hogy mondjam ez az eddigi legjobb alapozóm. Jól fed már egy rétegben is, de kitűnően epíthető. Én használok hozzá egy vékony réteg púdert is és így reggeltől estig szépen kitart. Pozitívuma még hogy eddig alig fogyott belőle. Én csak ajánlani tudom, főként aki hozzám hasonlóan acnéval és acné utáni hegekkel küzd, kész photoshop. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

orybea

2016. március 24.

4-es, Creamwhip nevű árnyalatban van meg nekem. Keveset kell felvenni egy alapozó ecsetre, így nagyon szépen el lehet teríteni. A problémás helyekre pedig a kiszerelés kupakjában található ecset is tökéletes lehet, bár én erre is külön kis ecsetet használtam. Szép matt, egységes képet ad, és tartós is. Be kell látnom, hogy nem a 4-es a színem, ezért megvásárolható tőlem. 10x használtam keveset, szinte tele van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.