Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2015. március 27.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• Alapozó és korrektor egyben.
  • Beépített applikátorral pillanatok alatt felvihető.
  • Tökéletes fedés, súlytalan érzés.
  • Közepes/erős fedés, matt hatás

Ár: 6000 Ft , Eladó: miradormer
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 7000 , Eladó: liljam
Állapot: Új , Helyszín: Pecs , fizetés: Posta is lehetséges
Gloriaaaaaaaaa

2016. március 7.

Tokeletesen fed,imadom,alapozokent telen hasznaltam amikor olajosabb volt a borom de o azert eleg vastagon fed,viszont borhibakra,esetleg szem ala szerintem tokeletes:) az applikatora lehetne kisebb,eleg sokat szed ki belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

anett9

2016. február 15.

A 02-alabaster egy olyan szín, amely 100%-ig, tökéletesen olyan, mint az én bőröm. Ráadásul szépen teríthető szivaccsal és igen, korrektorként is tökéletesen funkcionál, bár még csak kétszer próbáltam, de "szerencsére" pont van egy pici pattanás-hegem is, amin kipróbálhattam. Tökéletesen fedi, a szemem alatti lila karikákkal együtt. Az applikátoros megoldás szerintem nem igazán van előnyére a terméknek, de tulajdonképpen gondot sem okoz. Ha pl korrektorként akarnám használni sem tudnám kizárólag az applikátorral megoldani a felvitelét, alapozóhoz meg mondani is felesleges, mennyire nem használható ez a kütyü. Szóval magával az applikátorral pöttyöket teszek az arcomra és szivaccsal vagy ecsettel eldolgozom.
A beltartalom minősége a szokásos, nekem eddig talán ez passzol legjobban az arcbőrömhöz. Szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

GlamourAndStyle

2016. január 31.

Sajnos a MAC Studio Fix Fluid alapozóm szőrén szálán eltűnt még ősszel és azóta nem is pótoltam, mivel csak ritkán használok teljesen fedő alapozót. Most viszont pont aktuális lett volna a használata, mivel a héten átestem a szokásos évente megrendezett kínzó szeánszon, tehát arctisztításon voltam, az meg tudjuk jól, hogy mivel jár...nekem azzal, hogy két napig olyan piros pöttyös a fejem utána, mintha bárányhimlőm lenne. Berobogtam a legközelebbi Müllerbe, ahol hosszas tanakodás után erre az alapozóra esett a választásom, plusz bevallom őszintén, minden újdonság vonz, úgyhogy ez is közrejátszott a választásban. Egy végtelenül kedves eladónő volt segítségemre a szín kiválasztásánál, és így tél végén, nulla rásegítés (értsd: szolárium) nélkül olyan sápadt az egyébként közepes tónusú bőröm, hogy a 02-es Alabaster árnyalat jött velem haza. Tavasszal és nyáron olyan leszek vele, mint egy szellem, de most egyszerűen tökéletes. Nyáron meg majd maximum használom korrektorként a szemem alá világosítás céjából.

És akkor most jöjjön az érdemi rész.

- Az applikátoros megoldás számomra annyira nem pozitívum, maximum csak akkor ha korrektorként használom. Jobban szeretem a pumpás kiszerelést, de végülis ez az applikátor sem nehezíti meg a felvitelt. Úgy használom, hogy teszek néhány pöttyöt az arcomra, majd nedves beautyblenderrel (dm-es) eloszlatom. Így egyszerűen, woooow, nagyon szépen belesimul a bőrömbe.

-Viszont nem tudom azt mondani, hogy senki meg nem mondja, hogy alapozót viselek, mert a szárazabb részeket hajlamos kiemelni. Nem durván, nem kell megijedni, igazából szerintem, bármelyik alapozó - amelyik nem hidratáló agy száraz bőrre készült - minimálisan kiemeli a száraz részeket, ha vannak.

- A fedése közepes, ez jó, mert nem egy komplett vakolatot érzek az arcomon. Építgethető, viszont szerintem teljesen felesleges, mert full coverage fedése akkor sem lesz, ha az egész üveggel magunkra locsoljuk. Most mondjuk pont nem jött kapóra, hogy nem fedte el teljesen a piros pöttyöket, de nem volt vészes a helyzet, teljesen vállalható volt az arcbőröm.

- A finsishe matt, de nem maszkhatású, ezt igazából nem is ragoznám, aki a matt finishű alapozókat preferálja, ezt biztos, hogy szeretni fogja.

- Tartós, egy egész napot kibír, nem kopik, nem folyik le, a T-vonalam minimálisan átfénylett (de ez is az arckezelés utóhatása, amit az arctisztítás után kaptam), de nem olyan szinten, hogy azonnali mattító púderezést kívánt volna a dolog.

- Végezetül: nem szárít, de azért télen alapvetően szárazabb a bőröm, így kellően aláhidratáltam, így tökéletes volt.

Nagyon jó kis alapozó, tetszik a multifunkcionalitása és úgy veszem észre, hogy ez a kettő az egyben formula nem megy a termék rovására. Azt viszont mindenképpen megjegyezném, hogy alapozóként (nyilván) jobban funkcionál. Korrektorként, ha durva bőrhibák, hegek, aknék elfedése lenne a feladat, nem teljesítene 100%-osan, de szem alá kifejezetten jó! Nem csomósodik, nem gyűlik be a ráncokba és mint említettem, szép, egységes bőrképet ad. Ennek ellenére, nekem még mindig a Mac Studio Fix Fluid alapozója viszi a prímet, ha "nehezebb" alapozóról van szó és olyan napom van, amikor sajnos tényleg fednie kell az alapozónak, de azért ennek is bőven van helye nálam. Ha nem lenne a Mac előbb említett alapozója 5 csillagot adnék, így viszont legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

És akkor most jöjjön az érdemi rész.

cukianyuci

2016. január 28.

Ma vettem a Marionnaudban 11800 Ft. A legvilágosabb 02-es árnyalatot választottam, az E. L. Double wear light 02-es színénél egy picit világosabb így tél végére jobb is. Vékony rétegben szépen fed és egységesít. Úgy tudnám leginkább jellemezni a finishét mint mikor egy alapozót egy réteg púderrel fixálunk. Nekem nagyon tetszik. Remélem tartós is! Szeretem, ha lehet szemkörnyekre is tenni az alapozót (a double weart pl nem lehet)
Nálam a bőrkép egységesítése a lényeg, bőrhibáim mióta szültem nincsenek szerencsére. Nagyon szép bőrt csinál emellett nagyon kényelmes viselet. Eddig ez a clinique alapozó tetszik a legjobban. Egy kivételevel az összeset próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

torppicur3

2015. július 21.

Pár napja kértem belőle mintát a szaküzletben, gondoltam érdemes lehet kipróbálni. Elsőre kicsit sűrűnek tűnt, de ecsettel szépen, egyenletesen el tudtam dolgozni. Fedése is jó, építhető. Viszont nekem az Estee Lauder D.W. alapozóját nem tudta felülmúlni, az tartósabb, ez viszont nap végére megkopik és hamar át is fényesedik. De összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

grund

2015. május 29.

Nekem bejött az applikátor, főleg hogy nem egész arcra használom, csak a problémás területekre, bb fölé. Nagyon jól fed, egész arcon szerintem maszkhatású is lenne, főleg hogy a színei nem a legjobbak (és eszeveszett sötétek..). Tényleg matt és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

zsani23

2015. május 17.

nem rég szereztem be ezt az alapozót. alig vártam , hogy kipróbálhassam!! :) ez az első clinique alapozóm.
02-es alabaster árnyalat van meg. az applicator nekem sem tetszik benne, az alapozó állaga sűrű és szerintem picit nehéz eldolgozni még ecsettel is ,de a fedése nagyon jó főleg a szemkörnyéknél, szóval tényleg kettő az egyben.
Nem rossz alapozó, de talán nem is a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 17.

Nem rossz alapozó, de talán nem is a legjobb.

Hajnal_ka

2015. május 12.

Vártam, hátha valaki véleményezi előttem, aztán joy hétvégén nem bírtam tovább és megvettem. :) 14-es vanillia árnyalatom van, lehet, hogy nyárra nekem kicsit világos lesz, de úgy vettem észre, hogy nem is egy nyári alapozó. Az állaga elég sűrű, elég jó a fedése, és tényleg matt hatású. Az applikátoros csomagolás nekem annyira nem jön be, de majd megszokom. Még csak 4 napja használom, így a hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, remélem nem csinál patikat. Ha mégis, akkor visszatérek, és megírom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.