Clinique

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: diablonia, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Fényvédők

Áttetsző, széles spektrumú UVA/UVB sugárzás elleni védelmet nyújtó napvédő. Könnyű formulája ellenáll az izzadásnak és kontrollálja az olajképződést. Hordható önmagában vagy sminkalapként. Nem tartalmaz kémiai fényvédőt. Használható a szemkörnyéken és érzékeny bőrön is

Water / Aqua Trioctyldodecyl Citrate eo Titanium Dioxide f 0 0Butylene Glycol h 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Steareth-2 ti I eu 2 2Stearyl Heptanoate eo 4 0Silica Lecithin eo I eu Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Betula Alba (Birch) Bark Extract a I gy Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Laminaria Saccharina Extract Saccharomyces Lysate Extract h I gy Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Sodium Hyaluronate h 0 0Sorbitan Tristearate eu Linoleic Acid eo Polyquaternium-51 Caprylyl Methicone szil Sorbitol h 1 1Sodium RNA PEG-40 Stearate ti I eu Caprylyl Glycol eo I h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Phytantriol h I al 2 2Stearic Acid eo I eu 2 0Hydrogenated Lecithin eu Cellulose Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Stearyl Dimethicone eo Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Nordihydroguaiaretic Acid a Linolenic Acid eo Pantethine eo I v Bisabolol gy Ceteth-2 eu Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone eu I szilPolyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Steareth-20 ti I eu 2 1Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Propylene Glycol Dicaprate eo Sodium Stearate ti I eu Nylon-12 Citric Acid kh Aluminum Hydroxide sz I eo I h Nylon-6 Hexylene Glycol ti I eu 1 1Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

keres-Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25
Ár: megegyezünk , Eladó: bogczi
Állapot: minimum félig, Helyszín: csak Budapest, esetleg posta, fizetés: személyesen belváros vagy posta
Ár: 6000 Ft , Eladó: kessi91
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Corvin plaza/sétány, Arany János utcai metro, Szabadság tér
anszan

2013. július 14.

Még soha nem volt színezett krémem, fényvédőm, de az itteni vélemények hatására beszereztem egyet. Nem a szín miatt, hanem egy jó fényvédőt szerettem volna. Nálam teljesen jól működik, nem zsírosít, nem üt el a bőrömtől. Szóval bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

anett30

2013. június 20.

Sziasztok, én is beszereztem de nálam valahogyan nem működik. Rettenetessen zsíros lesz tőle az arcom - szinte folyik. Valahogy nem illünk egymáshoz.
Akit érdekel jutányos áron megválnék tőle. 2-3 nyomás hiányzik belőle.
Itt vagyok elérhető: lanett30@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

Akit érdekel jutányos áron megválnék tőle. 2-3 nyomás hiányzik belőle.
Itt vagyok elérhető: lanett30@freemail.hu

Anii

2013. május 28.

Egyszerű, de nagyszerű krém. Ad egy kis egyenletes tónust a színezettsége által, fényvédős is és egész nap tart, mintha rajtam sem lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Pöti

2013. május 24.

Ha nem fényvédős krémet használok, akkor őt kenem a hidratáló fölé. A kezdeti nehézségek után jól összebarátkoztunk. Szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

diablonia

2013. május 17.

Szerintem kiváló! Általában egy alapozó vagy pattit csinál nálam, vagy kiszárítja foltokban a fejem. Ezzel egyik sem történt meg pedig már 2 hónapja használom (hozzá teszem azért nem minden nap!) viszont nem tudom hogy ettől-e vagy a krémes arclemosójától vagy ki tudja mitől de 2 hónapja egy új pattim se lett :) mitteszer igen, de az is kevesebb mértékben és tuti nem ettől, mert nekem az mindig volt...Garantáltan újra veszem a horror ára ellenére is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Orsi 1234

2013. május 10.

Szuper, batran merem hasznalni pattanasos borre. Nem zsirosodik ki tole a homlokom sem. Enyhe fedese van, olyan, mintha konnyu alapozo lenne rajtam. Egysegesiti a borszint (nekem kicsit pirospozsgas as arcom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 10.

veravera

2012. december 5.

Nagyon tetszik ez a fényvédő, könnyen beszívódik, egyáltalán nem hagy zsíros réteget a bőrömön, ráadásul fizikai fényvédelemmel operál. Sokkal jobb, mint amit eddig használtam, a bioderma 50+ rozáceás bőre ajánlott fényvédője. (Ami szerintem amúgy nem hidratáló krém, csak napkrém, a megfelelő oldalon a krémmániás leírás nem pontos).
Fedése egyébként szinte alig van, de ez nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Fedése egyébként szinte alig van, de ez nem zavar.

SmilingfullyB

2012. augusztus 28.

Kedves véleményezők, éppen a tegnap vettem a reptéren ebből a krémből (a duty free shopban valahogy drágábbra sikerült kihozniuk az árát mint ahogy alább olvastam), habár előtte nem volt alkalmam véleményeket olvasni (pedig akkor lehet megvettem volna a Clinique-ben), mégis belevágtam. Nos nem bántam meg. Az én kombinált bőrőm gyakran kezd fényleni, ami engem kimondottan zavar, de ettől a krémtől nem fényesedik ki a bőrőm. A nyakamra is és a mellkasomra is kentem belőle, mert ezeken a részeken különösen hamar lepirulok. Ma teszteltem, kint voltam szinte egész nap a nagyon melegben 32 fok volt, és a bőrömön izzadáson kívül mást nem produkált, nem égtem le, egy percre sem éreztem kényelmetlennek a bőrömet, nem volt nehéz zsíros érzés (mint megannyi kipróbált krémtől). Amit viszont már egész hosszú ideje nem tapsztaltam, hogy kényelmesen érzem magam a bőrömben (nem győzöm hangsúlyozni), nem kell törölgetnem az arcom...ez szuper!!!! A city block tényleg hozza amit ígér! Habár a fedése nem erős, engem nem zavar, nincs is rá különösen szükségem. Nekem nem kell alá hidratáló krém, és fölé sem alapozó. Púder nélkül is teljesen jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

horzso

2012. május 26.

Egy kis mintát kaptam belőle, de azt egész nyáron használtam a nappali arckrémem fölé. Nagyon jó fényvédő nélküli arckérm fölé, nem fénylik, nem szárít, nem látszik.

Update: májusban megvettem a teljes tubust. Ez a fényvédő nálam krémként is bevált, nem kell alá arckrémet használnom, jól hidratál és még a rosacea-t sem bántja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 26.

Lyah

2012. május 12.

Mintám van belőle, mostanában kezdtem használni, ha csak elugrom a boltba, vagy ügyet intézni, és úgy érzem, kell valami az arcomra, hogy emberek közé menjek. Persze fedése nem sok, de egy kicsit segít, vagy legalább placebo hatása van, és közben véd a naptól is. Nem zsírosít, ez nagy dolog, de még nem döntöttem el, megvenném-e normál kiszerelésben. Talán igen. Az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Nordihydroguaiaretic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Phytantriol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Pantethine

Alkoholok: Phytantriol
Emolliensek: Trioctyldodecyl Citrate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearyl Heptanoate, Lecithin, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Linoleic Acid, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Stearyl Dimethicone, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Linolenic Acid, Pantethine, Isopropyl Titanium Triisostearate, Propylene Glycol Dicaprate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Steareth-2, Lecithin, Sorbitan Tristearate, PEG-40 Stearate, Stearic Acid, Hydrogenated Lecithin, Ceteth-2, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Steareth-20, Isopropyl Titanium Triisostearate, Sodium Stearate, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-2, PEG-40 Stearate, Steareth-20, Sodium Stearate, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Térfogatnövelő segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Phytantriol h I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.