Clinique

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moncsi29, az összetevőket feltöltötte: kBettina, Módosítva: 2016. január 20.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Krémesen sima szemceruza enyhén csillogással. Intenzív, tartós festékével könnyedén formáz és kontúroz. Nem kenődik el, víz- és maszatolódásálló. Szemészetileg tesztelt.

ZaFi

2015. január 31.

Az eddigi legjobb szemceruzám. Ajándékba kaptam szettben. Szép színe van, könnyen felvihető és tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

fofo

2014. december 19.

Ajándék volt a szempillaspirálhoz, és elégedett vagyok vele. Krémes állagú, könnyű vele dolgozni, tartós (szemhéj alapot használok). Kicsit lehetne pigmentáltabb.
Update 1: ráállt a kezem (nem vagyok túl ügyes), most már eléggé fekete :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 19.

Update 1: ráállt a kezem (nem vagyok túl ügyes), most már eléggé fekete :)

killerqueen

2014. október 21.

En is a spiralhoz kaptam, szerencsere, mert szerintem nagyon vacak... alig fog, maszatolodik, es a csillamok sem tetszettek benne. A hugomnak adtam, de meg a 13 eves se volt elajulva tole.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

Frillies

2014. július 21.

Nekem is csillagos ötös, a csillámok is tetszenek benne!
Mondjuk azt tegyük hozzá, h Én egy szemceruzára magamtól ki nem adnék ennyi pénzt, mert hogy nem használom sokszor, csak alkalmakra. Én is csomagban jutottam hozzá szempillaspirál vásárlásakor, de meg mondom őszintén, boldoggá tettek vele.
Én a szemem belső részére használom, finom vonalat húzva felülre és pár pillázás után pont annyira színezi meg az alsó részt, amennyire szeretem, szóval Nekem így jól jön, h puha és mászkál. Ami plussz pont Nálam, h nem ül bele a szemzúgokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Nekem is csillagos ötös, a csillámok is tetszenek benne!

SzZs1981

2014. július 11.

Számomra az egyik legtartósabb szemceruza, felvitelkor még szépen eldolgozható, és aztán marad a helyén. Én szeretem benne a csillámokat, feldobja és különlegessé teszi sminket.
Kontaktlencsét viselek, de semmilyen problémát nem okoz a használata - nagy előnye hogy tartós és nem maszatolódik, viszont egyszerű sminklemosóval eltávolítható, nem kell hozzá olajos terméket használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

despoina

2014. július 6.

Mint hermelinke, én is ajándékcsomagban kaptam meg szempillaspirálhoz. Nagyon örültem neki szépen lehet vele dolgozni puha és gazdaságos is. Enyhén csillámos, fekete színű. Szép színe van és megfelelő intezitású. Nagyon megérte a csomag akkor:)))
Szeretem nagyon, közel fél éve használom és szerintem még ugyanennyire vagy többre elég lesz.
Érzékeny a szemem, de még sem bántja. Vot Estee Lauder ceruzám amitől könnyeztem...
Abszolut favorit és nagyon megéri!
Ha elfogy a spirálom és a szemceruza - remélem lehet majd még kapni szettben - mert biztosan újra vásárolom !
5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Abszolut favorit és nagyon megéri!
5 csillag!!!

hermelinke

2014. április 28.

A szempillaspirál mellé kaptam ajándékba egy csillámos feketét, tényleg nagyon puha, de könnyű vele dolgozni. Kontaktlencsét hordok és érzékeny a szemem, ez egyáltalán nem irritálja. Mivel vízálló, így nehezebb lemosni, de napközben meg nem mászik el (: Teljes áron nem hiszem, hogy megveszem, egy szemceruzáért elég meredek ez az összeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

kBettina

2014. január 8.

Nagyon szeretem, mert csillámos és szép fekete színe van. De iszonyúan puha, ezért sűrűn kell újra hegyezni és gyorsan fogy. Mivel még egy ceruza sem irritálta a szemem, így erről a tulajdonságáról nem tudok beszámolni. :) Teljes áron biztos nem venném meg. Szempillaspirállal volt egy csomagban, úgy teljesen megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Lidu

2013. augusztus 12.

A legjobb szemceruza amit valaha használtam! :) Érzékeny a szemem, ráadásul kontaktlencsét hordok, ezért általában lekönnyezem a ceruzákat, tusokat a külső szemzugnál,de ezt nem! Nálam nagyon tartós, nem irritál. Igaz, hogy puhább mint a legtöbb szemcerka, de én amolyan tusnak használom a szemhéjfestés fölé. Most a nagy melegben is tartós! Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

baby0782

2013. április 27.

A legjobb ceruzám ami valaha volt. Egész nap a helyen marad, egyáltalán nem kenődik el. Nem értem akik ezt írtak mit csinálnak vele. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy mert puha ezért sokat kell faragni..
Ujra fogom vásárolni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Ujra fogom vásárolni.. :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.