Clinique

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moncsi29, az összetevőket feltöltötte: kBettina, Módosítva: 2016. január 20.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Krémesen sima szemceruza enyhén csillogással. Intenzív, tartós festékével könnyedén formáz és kontúroz. Nem kenődik el, víz- és maszatolódásálló. Szemészetileg tesztelt.

Pöti

2013. március 16.

Szintén a két barna gazdája vagyok. A terméknek ugyanaz az előnye mint a hátránya. Nagyon nagyon puha. Emiatt nagyon gyorsan tompul és fogy. Csomagban vettem őket, külön nem érné meg.. Meg én nagyon nehezen tudom hegyezni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

erika81

2013. március 15.

A chocolate lustre és mink szín tulajdonosa vagyok. Ajándékba kaptam őket, de ha elfogynak szerintem meg veszem őket teljes méretben és áron is! Tartósak és könnyen kenhetőek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Bebebuell

2013. március 4.

Kedvenc szemceruzáim egyike. tartós,krémes, nem maszatolódik, jól felvihető, rétegelhető. Több árnyalatban próbáltam a Black diamonds a kedvenc. Bárkinek merem ajánlani,érzékeny a bőröm és a szemem,de ez abszolút nem irritálja!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

svivko

2013. március 4.

Én is ajándékba kaptam, a fekete csillámosat. Nem túl jó véleményeket olvastam róla, így nem mertem nagyobb bevetésre használni, de aztán az elmúlt napokban mégis érte nyúltam. Meglepően jól teljesített. Sőt. Puha cerkához képest csillagos ötösre vizsgázott.
Gyönyörű fényes fekete a Black Diamonds, nem kopik a szín, rejtett - és zsíros - szemhéjnál incuripincurit nyalódik fel a fölötte levő bőrre, de azt is alig észrevehetően.
Tusvonalként használom, így szuperül működik. (A farkincákat egy keményebb matt feketével élesítem, bár szerintem ha minden alkalommal hegyeznénk, élesen is lehet vele bűvészkedni.)
Csillagos ötös. Kellemes csalódás. :)
Az egyik legtökéletesebb szemceruzám lett, ha nem a legtökéletesebb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Csillagos ötös. Kellemes csalódás. :)
Az egyik legtökéletesebb szemceruzám lett, ha nem a legtökéletesebb .

Nessy

2013. január 23.

Kettőt kaptam már ajándékba, egy fekete és egy barnás csillámosat, mivel nem használok szemceruzát ezért sok hasznukat nem veszem. A feketét próbáltam csak ki, tényleg nagyon krémes, füstös sminkhez nem rossz...de akkor sem használom. Gyorsan eltompul. A barnásnak meg csak úgy magától lejött a kupakja és összekente a vadiúj neszesszeremet. Eltettem őket, hátha később majd kellenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

messin

2013. január 23.

Nekem is a csillámok miatt vannak kettős érzéseim, először pont azért nem voltam hajlandó megvenni. De aztán ajándékba kaptam, és megkedveltem. Picit puha, így gyakran kell hegyezni, de nagyon szép, maszatmentes, élénk színű vonalat lehet vele húzni. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

guccigirl

2012. december 11.

Nekem nagyon bejött az a ceruza. Mindig a túl kemény ceruzákkal gyűlt meg a bajom, így eleve egy jó ideje puhákat használok. A legutóbbi ceruzám (Bourjois) után egyáltalán nem érzem puhábbnak, vagy nehezebben kezelhetőnek. Az én szememen tartós, nem halványul el nap végére. A színe intenzív, szinte tusvonal-hatást lehet elérni vele. Az egyetlen dilemmám a benne lévő csillámok kérdése. Néha úgy érzem, hogy pont emiatt különleges, és nem olyan, mint egy átlag fekete szemceruza, máskor meg pont a csillámok miatt érzem gagyinak. Ettől eltekintve szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

dorottyaa

2012. november 13.

Iszonyúan puha, nem tudom, hogy emiatt-e, de nekem mindig elmászkál, pedig tettem alá szemhéjalapozót is. Éles vonalat szinte kivitelezhetetlen húzni vele, maximum maszatos-satírozottat, ami a füstös smink alapja, de én arra se szívesen használom. Számomra nem egy megbízható szemceruza, szerencsére nekem is ajándékba adták a High Impact Mascara mellé, még jó, hogy nem adtam ki érte pénzt. Nagy csalódás ez a Clinique-től.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

godot

2012. november 6.

Kényes a szemem és finnyás az ízlésem, ezért ritkán váltogatom a bevált darabjaim: ajándékba kaptam a boltban egy másik termék vásárlásakor.
Nagyon puha, kitart egész nap, precízen lehet vele rajzolni, jól pigmentált, nagyszerű ceruza!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

natasha

2012. július 9.

Nekem pont az ellenkezője a véleményem sajnos. Karácsonyi csomagban volt szintén nesszeszerrel, spirállal. Nem szeretem...
Nálam felejtős szemceruza,ahhoz képest hogy Clinique:/
Kenődik, nem tetszik ez a szürkés beütése, a csillámok néha karcolnak, és hamar fogy.
Kétszer használom és már faragni kell mert iszonyatosan puha. Olcsó kategóriában sem találkoztam ilyen puha ceruzával mint ez.
Nem tudok szép vonalat húzni vele, nem győzöm korrigálni fültisztítóval. Annyit még megpróbálok hogy berakom a hűtőbe hátha javul az állapot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Nálam felejtős szemceruza,ahhoz képest hogy Clinique:/

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.