Clinique

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

pmoncsi

2013. szeptember 18.

18 napig használtam a komplett 3 lépést ( 2. tipus). Éjszakára super resque, nappalra super deffense egészítette ki. Első hét a menzesz előtti hétre esett és azt mondom még jó is volt, eleinte több ragya egy-két napig, utána kezdett tisztulni az arcom. Még nem volt ilyen tiszta az arcom menzes alatt. 3 pattanás, de ezek nagyok voltak és nem múltak el, fájtak húzodtak ( még ma is látszanak, pedig eltelt 2 hét). Menzesz után már másnap nem volt jó az egész, minden krémezésnél csípett a nappali krém, közepes piros foltok, száraz volt az arcom, nem izzadt az arcom még forró fürdőben sem, csak húzódott…

Folyékony szappan: ezzel volt a legkevesebb gondom, talán még el is használom eleinte nagyon kellemes érzés, a végén (17-18 nap már ezután is húzódott az arcom)

Tonik 2: na ez nem semmi…első héten Ok, második héten már úgy használtam, hogy bekenés után 5 perccel leöblítettem, harmadik héten már nagyon kellemetlen volt.

DDML: Mivel önállóan nem használtam, nem sokat tudok róla mondani. Most elhasználom egy általános hidratálónak a krém alá. Rövid idő alatt beszívódik. Egyéb hatását nem láttam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Ez krém???? Én azt hittem, arctisztító :-) Eddig annak használtam, és nagyon jó puha lett az arcom tőle 1 napig. Ezentúl kipróbálom éjszakára krémnek is. Termékmintám van belőle. A szaga nem tetszik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Svetlana

2013. július 7.

Többször próbáltam használni, nem jött be. A 3 lépéses csomagból egyik sem vált be sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

Levendula

2013. június 25.

3 lépéses utazócsomag formájában találkoztam először ezzel a krémmel, azon belül is használom, önmagában nem. A Clinique egyik eladónője azt mondta, hogy ez inkább amolyan szérumszerűség, kell még hidratálót is használni mellette. Nekem bejött, már három hónapja használom a háromlépésesen belül és látványosan szebb, puhább, bársonyosabb lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Pöti

2013. május 18.

Felváltva használom a géllel, ezt éjszakára, azt nappalra, mert a lotiontől kicsit fénylik a bőröm. A 3 lépésben jól működnek, önmagában nem próbálnám, mert mint hidratáló édeskevés.. De nem is arra találták ki alapvetően. Krém alatt jó, nem nehéz, még egyik hidratálóval se veszett össze.

Update: a gél kicsit félre raktam, csak ezt használtam és 8 hónapig kitartott egy flakon. Így már megéri az árát, főleg ha mondjuk karácsonyi csomagban meg kedvezménnyel vesszük meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. április 25.

Konkrétan kiütéseket kaptam tőle, nagy piros viszketőeket. Szerencsére csak egy kis tubust kaptam mintaként. Lábkrémként végezte jobb híján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 25.

ramnaat

2013. március 30.

A kis 3 lépéses szettben volt ilyen kenőcs - ajándékba kaptam. Mivel ez volt első "igazi márkás" krémem, nagyon el akartam hinni, hogy majd csodát tesz. Azért nem... A kombinált bőrömnek talán túlzás ez a verzió, kicsit zsírosítja a kényes területeket. Különben jól hidratál, könnyen beszívódik, viszont utálom a szagát, mégha felkenés után már nem is érződik. Magamnak biztos, hogy ilyet nem vennék, de a másik verziótól nem idegenkedem. Talán egyszer majd. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

moncsi29

2013. február 7.

Tegnap vettem egy kis utazó csomagot a Müllerbe.
Évek óta nem használtam ezt a krémet,de régen is inkább a gel változatát preferáltam.
Este csak ezt kentem az arcomra,és reggel azt hittem elájulok,olyan szép volt a bőröm.
Semmi pirosság semmi irritáció,csak gyönyörű pihent arc.Elgondolkoztam rajta hogy megint megveszem teljes méretbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

Tegnap vettem egy kis utazó csomagot a Müllerbe.

messin

2013. január 27.

A világon semmit nem ér. Egy darabig - az ára miatt - próbálom elhinni, hogy jó ez nekem, de aztán szépen kiderül, h nem. Se nem jó, se nem rossz, kimondottan nélkülözhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 27.

MissM

2012. szeptember 21.

Közepes. Valamennyire hidratált, nem egy rossz krém nappalra, ha muszáj valami, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.