Clinique

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Micoka

2012. július 11.

Nagyon szeretem, teljesen rendbehozta a bőröm (kis pattanások, pirosodás, szárazabb részek jöttek elő tavasszal), nagyon szeretem. Hihetetlenül gyorsan beszívódik, kellemes érzés marad utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

Pocok1972

2012. július 5.

abszolút nem jött be, nem szívódott fel rendesen, pedig száraz bőrrel vagyok megáldva. anyukám elhasználta :) neki bevált, ezért négyes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

Clinique

2012. június 20.

Finom, kellemes krém, nem zsíros egyáltalán. Sminkalapnak is jó. Pattanást nem hozott elő nálam. Nagyon drága ahhoz képest, amit "tud".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

csillag

2012. május 9.

(folyt köv)
És a 3. lépés: nem tudok se jót, se rosszat írni róla...igaz nem önmagában használtam hidratáló krém alá, nem éjszakára, hanem nappalra.. nem éreztem, hogy "világmegváltó" lenne, de rosszat sem tett...lehet élni nélküle...magamnak nem venném meg, de nagyon- nagyon-nagyon örültem hogy megkaptam ajándékba,kíváncsi voltam rá.Legalább már tudok róla véleményt mondani, és tudom, hogy ezek a termékek nem nekem valók. Örülök, hogy nem a saját pénzem veszett kárba....:) akkor haragudtam volna a clinique-re, és magamra is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

(folyt köv)

pitypango

2012. április 21.

A 3 lépéses program befejézeseként használom kb 1 hete naponta kétszer.Féltem, hogy kipattog tőle a bőröm, de eddig szerencsére nem történt meg. Eddig egészen elégedett vagyok vele, a bőrömet nem zsírosítja, mégis közben hidratál, puha lesz tőle az arcom, azonban semmi több. Mégis úgy érzem, hogy nem ez lesz az igazi.
Update: semmi extrát nem kapok már tőle. Úgy szívódik be a bőrömre, hogy az égegyadta világon semmi nem történik utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Yndre

2012. április 3.

Korábban a Vichy Normadermet használtam és sokkal jobban elégedett voltam vele, mint ezzel. Sajnos az én kombinált bőrömre ez a krém nagyon zsíros. A T-vonalban gyilkol, tiszta pattanás és mitesszer a bőröm mióta használom. Szerintem jobb választás lenne a DDM zsíros bőrre, az lehet, hogy beválna. Talán azzal még teszek egy próbát, de ilyet tutira nem veszek többet. Csak úgy tudom használni, hogy az állam és orrom vonalában tényleg csak egy leheletnyi krémet kenek. A száraz részeken jól hidratál, de összességében nem jó. Pedig a tanácsadónő ajánlotta, hogy inkább ezt vegyen meg, nem a zsírosabb bőrre való változatot.

UPDATE: Sajnos már egyáltalán nem tudom használni, nagyon tönkretette a bőrömet. Csak áll a polcon, pedig majdnem tele van. Tiszta pénzkidobás :(((((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

andrea.horvath79

2012. február 27.

Sok évvel ezelött, amikor még zsíros volt a böröm és a 3-as szériát használtam, a legjobban ezt a lotiont utáltam. Megfogadtam, hogy soha többet nem kenem az arcomra. Most viszont újra kaptam egy mintát és kipróbáltam a vízhiányos börömön.
Kár az ásványi olajért, de úgy látszik, hogy az arcomat ez nem érdekli :) A télen száraz böröm végre újra pihe- puha és hidratált.
-1 pont az összetevök miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

-1 pont az összetevök miatt.

Shine*

2012. február 11.

Nekem bevált a háromlépéses program (2-est használtam). De amióta elolvastam az összetevőit, inkább nem használom. Főleg az ásványi olajat és a parabéneket kifogásolom. Amúgy jól működött, csak áttértem natúr kozmetikumokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

reny

2012. február 10.

én a zselés változatát használom,mivel zsíros a bőröm,az nagyon jól felszívódik. azt merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Evee90

2011. december 15.

Elbizonytalanito amit olvasok itt a hozzaszolasokban :( Meg ugye az osszetevok... Nekem eddig bevalt ez a krem, persze nem onmagaban. Utana vmi hidratalo kell meg. Es hat igen, ez igy mar nagyon koltseges :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.