Clinique

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

stilusnaplo

2011. november 22.

Próbáltam már kézkrémnek, testápolónak elhasználni, de gyakorlatilag semmire sem jó. Pedig amúgy szeretem a Clinique termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 22.

annapanni

2011. november 19.

A háromlépéses arctisztítás utolsó lépése, elsőre ezt vettem csomagban, de kiderült, nekem a gél jó belőle és nem a lotion. Kolléganőmnek meg ez vált be. Érdekes az illata, bár nem nevezném annak. Nekem zsíros és fényes lett utána a bőröm, bár első használat után rögtön észrevették hogy használtam valamit, jobb állagú lett tőle. Utáltam, és kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

horzso

2011. november 19.

Sokáig használtam alapozó krémként (a nappali és az éjszakai alá), de amikor elkezdtem az összetevőkkel foglalkozni, abbahagytam. Egyébként nekem bevált, a bőröm szerette, főleg télen. Az ásványi olaj miatt nem használom már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

noavedon

2011. november 1.

Életem első nem drogériás kréme volt, hozzáteszem, hatalmas csalódás. Zsíros, nehéz, pár használat után már csak max. díszként funkcionált. Évekig ott állt a fürdőszoba polcon, majd anyukám megunta, és kidobta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

morning_glory

2011. október 25.

Abszolút egyetértek Médeával, ugyanez volt az én tapasztalatom is. Sajnos ez esetben szimplán a márkanevet és a reklámot fizetjük meg, nem pedig a minőséget. Bőrgyógyászok mondják, hogy a Clinique évek (évtizedek?) óta nem fordít túl sok pénzt kutatásokra vagy termékfejlesztésre, hanem inkább reklámoz. Ennek dőlünk be mi is, és ezért csalódunk annyian.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

andrea.horvath79

2011. október 14.

Én is ugyanazt tudom mondani, amit UnVraiAnge már leírt .
Azt hittem, hogy a lehetö legjobbat teszem a börömmel, utána meg nem gyöztem börgyógyászhoz járni. Azóta nem is nagyon vettem Clinique terméket, söt a kedvenc parfümériámból már ki is vonták a márkát, mert állítólag olyan rossz, hogy már senki nem vette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Én is ugyanazt tudom mondani, amit UnVraiAnge már leírt .

Martili

2011. október 8.

Olajos illata van és kicsit nehéz ez a krém, így én a szemem környékére és a száj körüli mimikai ráncokra használom el. Az én bőröm beissza, bár én csak estére, a fentebb említett helyekre teszem fel (nekem is a 15 ml-es kiszerelés van).A Gel-hez viszonyítva csalódás, bár lehet, hogy csak az én bőröm nem elég száraz hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 8.

médea

2011. szeptember 25.

Ebből a krémből mindig kis 15 ml-es mintáim voltak. Nem szívodik fel könnyen és zsíros, szerintem nem a nedvességet pótolja hanem inkább a zsírt. Egy zsíros vízhiányos bőrnek mint amilyen az enyém volt annak idején szerintem kifejezetten nem jó. Az összetételét elnézve csak a márkanévért fizet az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Morci

2011. augusztus 4.

Éjszakára el lehet használni, de nappalra nekem is ragacsos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Éjszakára el lehet használni, de nappalra nekem is ragacsos volt.

Pávácska

2011. július 19.

Én ezt a krémet pár évvel ezelőtt próbáltam, de nekem nem nagyon szívódott be. Elég "ragacsos" maradt a bőröm utánna.Viszont az egyik barátnőmnek csodát művelt az arcával, ezért a 3 csillag. :))) Én nem hiszem, hogy mégegyszer próbálkoznék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.