Clinique

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Erzsi73

2011. július 7.

Teljesen ugyan azt tudom leírni mint az előttem szóló UnVraiAnge én is fiatalon próbáltam a 3 lépéses csomagot vettem meg ,ezek után kb. 10 évig a lábam sem tettem be Clinique üzletbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 7.

UnVraiAnge

2011. július 7.

Ez volt az első luxus arckrémem, amit megvettem magamnak még gyerekként és madarat lehetett volna velem fogatni, olyan boldog voltam. Természetesen a 3 lépéses metódust követtem én is, reggel-este ahogy illik, abban a hitben, hogy most valami igazán jót teszek a bőrömmel. A kegyetlen igazság viszont az, hogy szinte napról-napra rosszabbul néztem ki. Tele lettem gyulladt pattanásokkal és az arcom már nem is fénylett, hanem egyenesen tükröződött. Két hétig használtam, viszont több mint két hónapba telt mire rendbejöttem, bár ez csak a bőrömre igaz. Nekem a mai napig nagyon frusztráló, hogy így átvertek, és bár azóta már enyhültem a márkával szemben, hisz találtam egy-két jó (rossz) terméket is, attól ezt nem felejtem el nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

bagaela

2011. július 2.

Borzalom. Elvault technika, semmi hasznos öszetevő. Maximum ekcémásoknak vagy nagyon száraz bőrűeknek ajánlanám, csak mineral olaj és szezámolaj keveréke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

Anna

2011. március 29.

Vegyes bőrömre használom, de nagyon jó. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 29.

Vegyes bőrömre használom, de nagyon jó. Hamar beszívódik.

kremkukac

2010. szeptember 11.

Ellentétben a géllel, a lotion nem szívódik fel, egyfajta zsíros ragadós érzete van. Amikor normál volt a bőrállapotom, akkor próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.