Clinique

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 16.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

30%-kal csökkenti a karikákat három hónap alatt. C vitaminnal és faeper gyökér kivonatával halványít, koffeinnel és zöld teával nyugtat, a savó fehérjével pedig serkenti a bőr kollagén termelését.

3 hónapos teszt: Clinique Even Better Eyes szemkrém

erika81

2015. február 16.

Éjszaka általában 2-5 alkalommal fel kell kelnem, így eléggé hasznát vettem! Valamivel több mint 1 hónap alatt elfogyott az 5 ml. Az iparfümérián néztem hogy 10 ml a normál kiszerelés és majdnem 10 ezer Ft. Az üzletekben nem tudom mennyi lehet. Ajándékakció keretében, lehet hogy veszek majd még belőle, de nekem sajnos így elég drága hogy 2 hónap alatt elfogyna! Egyébként szuper termék! Marad az 5 csillag! :)
2015.01.14.
Reggelente használom csak! Nagyon jó smink alá is! Könnyen felvihető a kialakításának köszönhetően. Kellőképpen hidratálja a szemem alatti bőrt, és a karikákat is picit elfedi. Mivel csak 5 ml mintám van, így 3 hónapig nem fog kitartani, hogy lássam a hatását, de nagyon tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

2015.01.14.

Ildie

2015. február 9.

Nálam valóban bevált, a szemem alatt nincs sötét folt vagy karika, de nem is volt nagyon látványos. Gyorsan beszívodik, nincs különösebben illata, kissé színezett, smink alatt szerintem semmilyen bőrszínnél nem üt át. A nagyon karikás szeműeknél a korrektort nem váltja ki, de javít a helyzeten, és talán a probléma kezelése pont olyan fontos, mint az eltakarása. Külföldön olcsóbb (kb 8000 forint)

Elfogyott, vettem helyette egy olcsóbb szemkörnyékápolót, amit egyébként szeretek, és akkor láttam a változást, mikor ezt már 3 hete nem használtam. Azért is vettem a mást, mert minek nekem ez drágán, nincs is karikám. Hát visszajött a karika bizony bizony. Meg fogom venni újra és újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Yndre

2014. október 21.

Ez is azon drága kozmetikai termékek közé tartozik amelyeket egyszerűen kidobtam. Ritkán kerül erre sor szerencsére, de ez a szemkörnyékápoló olyan szinten semmit sem csinált a karikáimmal, hogy meguntam hónapokig rakosgatni...
Természetesen korrektorként semmit sem ér, nem is értem miért ez a neve?! Csak egy enyhe gyöngyházas csillogása van, ami nekem kifejezetten nem tetszik. Olvastam, hogy hosszútávon halványítja a karikákat, tesztelgettem vagy 2 hónapig, változást nem tapasztaltam, aztán ráuntam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

PaperMama

2014. július 18.

Fogalmam sincs hogy csinálja, de valamit tud ez a cucc. Vicces mert amúgy nem hiszek a szemkörnyék ápolókban - pontosabban nem gondolom, hogy szükség lenne külön szemkrémre, hanem a "sima" hidratálónk is megteszi - abban meg végképp nem hiszek (hittem), hogy a sötét szem alatti karikákat a kiadós alváson és sok folyadék fogyasztáson, egészséges étkezésen kívül bármi képes lenne halványítani, főleg ha az genetikai eredetű..de ez a krém akkoris tud valamit, mert a szem alatti már-már fekete karikáim tényleg sokkal halványabbak (természetesen nem tűntek el). Már csak azt sajnálom, hogy nem csináltam "előtte" képet, mert tényleg látványos..egyébként ez a kis krém ezer évig elég, úgyhogy bár nagyon húzós az ára, eddig megtérülni látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Estee

2014. február 8.

Csak mintám volt belőle, az nem mutatta, hogy halványítana. A színe kicsit fura és nekem megállt a szem alatti bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Lino

2014. január 11.

Pár hónapja használom. Én szeretem, kellemes érzés használni. Kicsit már halványított a karikáimon, de remélem a továbbiakban is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

veravera

2013. november 24.

Három hónapja használom körültekintően és rendszeresen. A hatása nulla. Két csillagot csak azért adok, mert amikor felviszem, kellemes (a sok szilikon biztos) és van egy kis színe, ami nem fedett teljesen, de legalább azt az illúziót nyújtotta, hogy csináltam valamit a karikákkal és nem volt kényszerem még korrektort is felütögetni. De mindent összevetve azért mégiscsak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Én egy hete használom. Enyhe barnás színe van, ami kis mértékben azonnal halványítja a karikákat, de nem tünteti el őket teljesen. A krém látványos hatása több hét ( elvileg 3 hónap) eltelte után alakul ki. Én nagyon elégedett vagyok mert a reggeli fáradt tekintetemet hamar felfrissíti. Ha a hatás a későbbiekben fokozódni fog, akkor a legjobb krém amit eddig használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

rekag

2013. június 7.

Én kb. 1 hónapja használom és már látható a változás. A sötét karikák halványabbak lettek és a kis árkok sem olyan mélyek már. Kíváncsian várom mi lesz 2 hónap múlva... Amitől picit félek az az, hogy mi fog történni ha esetleg elfogy és nem veszem újra... Egyelőre 4 csillag, aztán jövök 2 hónap múlva. :-)

Update: 3 hónapja használom, nagyjából a tubus 2/3-a fogyott el. A sötét karikákat gyönyörűen elhalványította, kb. 50%-os hatást ért el. A ráncokat is gyönyörűen feltölti, nem tünteti el őket, de vállalhatóvá minimalizálja. Én azt gondolom, hogy amit ígér azt maximálisan hozza. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 7.

fomnaba

2013. március 12.

Egy ideje szemezgetek már ezzel a termékkel, de úgy voltam vele, hogy ha nem működik és kiadok érte 13 ezer ft-ot, akkor nemhogy sötét karikáim lesznek, de egyre mélyebb ráncaim is. Úgy döntöttem kérek belőle termékmintát. Az eladók nagyon kedvesek voltak, azt mondták, ha viszek egy kis tégelyt, akkor kapok. Nos, nem tudom placebo-e, de nekem 1 nap után is kicsit jobb lett (lehet, mert van benne pici fényvisszaverő pigment is), és bár nem mulasztotta el a csúnya, fekete, örökölt karikáim, de határozattan jobb lett. Várom mi lesz később, ma vettem meg magát a szert. Drukkoljatok! :) Ár miatt - 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Milk Protein, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Cholesterol eo I eu 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.