Clinique

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 16.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

30%-kal csökkenti a karikákat három hónap alatt. C vitaminnal és faeper gyökér kivonatával halványít, koffeinnel és zöld teával nyugtat, a savó fehérjével pedig serkenti a bőr kollagén termelését.

3 hónapos teszt: Clinique Even Better Eyes szemkrém

fomnaba

2013. március 12.

Egy ideje szemezgetek már ezzel a termékkel, de úgy voltam vele, hogy ha nem működik és kiadok érte 13 ezer ft-ot, akkor nemhogy sötét karikáim lesznek, de egyre mélyebb ráncaim is. Úgy döntöttem kérek belőle termékmintát. Az eladók nagyon kedvesek voltak, azt mondták, ha viszek egy kis tégelyt, akkor kapok. Nos, nem tudom placebo-e, de nekem 1 nap után is kicsit jobb lett (lehet, mert van benne pici fényvisszaverő pigment is), és bár nem mulasztotta el a csúnya, fekete, örökölt karikáim, de határozattan jobb lett. Várom mi lesz később, ma vettem meg magát a szert. Drukkoljatok! :) Ár miatt - 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

moncsi29

2013. március 4.

Most már közel 3 hónapja használom.
Minden este szorgalmasan kenem,és már látom a hatását.
Tényleg szebb lett a szemem környéke,múltkor smink nélkül mászkáltam,és észrevételezték,hogy milyen kipihent vagyok.(máskor a barátnőm azt mondta,hogy borzasztóak a karikáim)
Tényleg fontos a türelem,én is csak mostanában látom hogy használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Most már közel 3 hónapja használom.
Minden este szorgalmasan kenem,és már látom a hatását.
Tényleg fontos a türelem,én is csak mostanában látom hogy használ.

wishes

2012. december 16.

Ennél a terméknél 2 dolgot kell szem előtt tartani, mégpedig azt, hogy nem korrektor, és nem pár nap, hét után lesz látható hatása, hanem 3 hónap(!) után!
Ma hasonlítottam össze anyukám 3 hónapja és a ma készült tesztképeit a szeméről, mellyel ennek a szemkörnyékápolónak a hatását próbáltuk lemérni, és azt kell, hogy mondjam: működik. Elhalványítja a szem alatti karikákat, szerintem még jobban is, mint az ígért 30%.
A titka, hogy türelmesnek kell lenni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

A titka, hogy türelmesnek kell lenni vele.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. december 13.

Nos, három napi használat után véleményezem (extrém fekete karikák a kiindulópont alváshiány miatt, plusz néhány ránc korból fakadóan). Korrektornak nem korrektor, mert nem úgy fed, mint pl. a Garnier golyósa, igaz, színezett picit. Nagyon kellemes a hideg fémet végighúzogatni a szem alatt. Vigyázni kell az adagolásra, mert ha keveset nyomsz ki, egyáltalán nem fed, ha sokat, akkor viszont nem szívja be eléggé a bőr, legalábbis nekem. Azt tapasztaltam, hogy egy idő után bekúszik a szembe, legalábbis nekem bepirosodott a szemem, bár nem tettem rá semmilyen rögzítőt (pl. alapozó). Ha kevesebbet kentem fel, és a szemtől távolabb fejeztem be a kenést, akkor viszont semmi hatás nem látszott. Lehet, hogy hosszú távon mutatkozik meg az igazi hatása, mert így, sminklemosás után, ugyanolyan a helyzet, mint a kiindulópont volt. Azt hittem, jelentősebb korrigáló hatással bír. Szomorú vagyok. 2 pont a hideg fémért - bár azt olcsóbban is biztosítani tudnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 13.

andrea.horvath79

2012. szeptember 4.

Láttam fb-on, hogy már nagyon várjátok ide a véleményeket :)
Próbákat használtam három hétig minden áldott nap, és ezalatt az idö alatt nem történt semmi.
Nagyon kellemes, selymes textúrája van, inkább krém, mint korrektor. Beszívja a bör, fedni nem fedi el a karikákat.
Utánaolvastam máshol is, sajnos azok sem dícsérik, akiknek nagyon sötét karikáik vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Láttam fb-on, hogy már nagyon várjátok ide a véleményeket :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Milk Protein, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Cholesterol eo I eu 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.