Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás

Theodora

2020. március 16.

Nem sokat használtam még, de egyelőre nem tetszik. Túl sok festéket vesz fel, nem göndörít, összeragasztja a pillákat, el is nehezíti azokat.
Gondoltam, csak be kell járatni, mint a legtöbb spirált, de már pár használaton túl vagyok és a helyzet változatlan. Azért még updatelek, ha változást tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Bonnieoo7

2020. március 16.

Szokatlan a drogériás szempillaspirálokkal ellentétben, hogy a pillákat nem látványos módon növeli meg. Túl puhák, nincs tömörségük, és rugalmasak maradnak. Ami azért jó, mert így nem törnek le, viszont a hatás elmarad. Legalábbis nálam, aki alapvetően fehérbőrű sötét hajú - szemöldökű vagyok, így nem feltűnő. Csípi a szemem a szilikon, ami benne található, így folyton könnyezem. Ez nem túl jó, mert elkenődik a sminkem. Ha nagyon világosak a pillák és a haj, akkor lehet látványos. Nálam viszont nagyon diszkrét sminket eredményez ! 👀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

juditkeresiazigazit

2020. március 3.

Nagyon szeretem, mindent teljesít, amit elvártam tőle: szépen szétválasztja a pillákat, dúsít, de természetesnek hat, nem irritálja a szemem, nem pereg le, nem keni össze a felső szemhéjam, és este könnyen le tudom mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

adri251982

2020. február 17.

Annyira nem látványos, ezt leszámítva, minden igaz róla, ami a leírásban szerepel. Tartós, nem pereg, mondhatni meg sem moccan, és nem bántja a szuperérzékeny szemeimet. Korrekt termék, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Kamea

2020. február 11.

"Jóárasítva" vettem itt, a KM piactéren. Szépen teszi a dolgát: nem ragasztja össze a pillákat, hanem úgy vonja be őket festékkel, hogy szétválasztja azokat, ezáltal lágy, természetes hatást produkálva. Annak ellenére se keltenek "póklábas" hatást a pillák, hogyha napközben esetleg újrakenem őket. Dúsít, hosszabbít. A festék nem pereg le a szemem alá, nem mázolódik el a nap végére.
Szerethető termék, mindezek ellenére nem hiszem, hogy teljes áron is megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Szerethető termék, mindezek ellenére nem hiszem, hogy teljes áron is megvenném.

bvbv

2019. december 28.

Semmi extra dologra nem kell gondolni. Ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez, így természetesen elhasználom :) Mini kiszerelés ugyan, de a nagyon “high” hatás elmarad. Viszont nem pereg, ami nagyon nagy plusz, ezért megy a 4* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Dulifuli23

2019. december 25.

Nagyon elégedett voltam vele, nem kenődik, szépen szétválasztja és dúsítja a pilláimat. Számomra nála csak egy jobb létezik, a híres Hypnose akit alkalmakra használok. Felváltva használom a kettőt, ő a hétköznapokra tökéletes. És ha Mihalik Enikő is őt használja, tényleg tudhat valamit:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Alaya

2019. december 18.

Most a kedvenc szempillaspirálom. Nem vesz fel sok festéket, így a hatás nagyon természetes, viszont extrán növeli a szempillák hosszásáságát is. Tartós, egész nap fent marad, nem pereg le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

zavive

2019. december 10.

Nekem bevált ez a spirál, itt vettem egy mini kiszerelést, és abszolút elégedett vagyok vele! Nekem nem pereg, nem maszatol, és a Clinique sminlemosó balzsammal nagyon egyszerűen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

topsminkotti

2019. október 30.

Ez az a spirál, amelyhez kis kitérők után folyamatosan visszatérek. Szeretem a keféjét, dúsít, de nem ragasztja össze a pillákat. Nekem nagyon megbízhatóan a helyén marad egész nap, annak ellenére, hogy nem vízálló. Ami a legjobb benne, hogy úgy érzem ápolja is a pillákat, puhák maradnak a használat alatt, nem teszi tönkre őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.