Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás

zavive

2019. december 10.

Nekem bevált ez a spirál, itt vettem egy mini kiszerelést, és abszolút elégedett vagyok vele! Nekem nem pereg, nem maszatol, és a Clinique sminlemosó balzsammal nagyon egyszerűen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

topsminkotti

2019. október 30.

Ez az a spirál, amelyhez kis kitérők után folyamatosan visszatérek. Szeretem a keféjét, dúsít, de nem ragasztja össze a pillákat. Nekem nagyon megbízhatóan a helyén marad egész nap, annak ellenére, hogy nem vízálló. Ami a legjobb benne, hogy úgy érzem ápolja is a pillákat, puhák maradnak a használat alatt, nem teszi tönkre őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

Zafina

2019. október 27.

Egész jó kis szempillaspirál, szép pillákat csinál, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Egész jó kis szempillaspirál, szép pillákat csinál, de semmi extra.

roszy

2019. október 4.

nagy reményekkel vettem meg, de sajnos nekem irritálta a szemem. a kefe jó, szépen fel lehet vinni s festéket és tartós, de nekem már dél körül piros volt a szemem és viszketett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Második kedvenc szempillaspirálom. Nagyon szépen külön választja a pillákat, tartást ad nekik és jócskán meg is hosszabbítja őket. :) Tartósságát tekintve sem lehet okom panaszra. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

mujerconfused

2019. szeptember 20.

Imádom, gyönyörű a végeredmény, abszolút nem tapasztja össze a pillákat és nagyon szépen, természetesen dúsít, szerintem a kefe a titok nyitja. Tényleg nem vízálló, de szerintem nem kenődik jobban mint más sima spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

technodiva

2019. szeptember 8.

Ajándékba kaptam. Az itteni vegyes vélemények alapján kíváncsian kezdtem el használni, főleg, hogy rengeteg szempillaspirált kipróbáltam már ezelőtt és kettő vált csak be igazán, amiket folyamatosan újra is vettem és mióta rájuk találtam, nem is nagyon kísérleteztem többet. Még csak pár napja használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem ezt a kefe típust szoktam választani, de könnyű használni, meglepően szépen elválasztja a pillákat, nem ragadnak össze. Számomra az a kiemelkedő szempont, hogy nem nehezíti el a szempilláimat, szép ívesek lesznek tőle és egész nap felfele ívelnek. Szerencsére nem is kell sokat feltenni belőle, kevés is elég és intenzív fekete a színe. Nálam eddig nem kenődött el, nem pergett le. Az érzékeny szemeimet sem irritálja, így egyelőre megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

sebidori91

2019. augusztus 9.

Konkrétan 2 óra múlva a szemem alatt volt...pedig próbálkoztam többször is, hagytam pihenni de nem...szerencsére csak utazós csomagba vettem, így picit olcsóbban megtanultam a leckét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

glittergarden

2019. július 12.

Akárhogy próbáltam nem jött le semmilyen sminklemosóval a szempilláimról. A végén azért sikerült levakarnom. Ajándék termék volt egyik vásárlásomhoz, így az utazós kiszerelést kaptam, de egyből repült is a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Sophia00

2019. május 21.

Szép dús és hosszú lesz a szempilla, ez nagyon tetszik benne. Viszont kár hogy nem vízálló. Nekem sajnos elmaszatólodott egyfolytában így nem használtam tovább. Előnyére váljon, könnyen le lehet mosni, de nem túl csábos a tekintet mikor alul-felül tiszta fekete az ember szeme körül a bőr. Sokkal jobbra számítottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.