Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás
Lexi99

2019. március 4.

Újabb piros pont a Cliniquenek. Akkor lenne még jobb ez a szempillaspirál számomra ha vízálló is lenne. 5 csillag! Dús és hosszú szempillákat tudok vele csinálni magamnak, nem nehezíti a pillákat, nem okoz szemurritációt. Tartós, nem maszatolódik, nem hullik, nem ragad tőle össze a pilla. Ha kifogy, vagy őt veszem újra vagy a Lauder-es extrém spirált. Vagy mindkettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Lorna

2019. február 11.

Nagyon szeretem. Az egyik számomra nagyon szimpatikus tulajdonsága, hogy kb meleg víz/vattakombóval lejön. Vagy mezei arclemosóval, de tényleg nevetségesen könnyű leszedni a nap végén amikor az ember fáradt, és csak gyorsan be akar esni az ágyba.
Másik nagyon szimpi tulajdonsága, hogy teljesen természetes sminket, alig van valami a pillákont is lehet vele összehozni, de! sok áthúzással, lehet drámát is előcsalni belőle anélkül, hogy műen összetapasztaná a pillákat. Szépen elválaszt.
Mondjuk a drámát több pepecseléssel lehet elérni, ami a rohanós reggeleken nem olyan praktikus.
Az egyetlen dolog ami nem tetszik benne az az ára. A Maybellinnek van az a rózsaszín/zöld -Great Lash névvel futó spirálja, az is hasonlóan hozza a természetes stílus, talán az lehet jó, ami hasonló alacsonyabb árfekvésben.
Update: most váltottam egy másik spirálra, mert szeretek kísérletezni, és néha ilyenkor tűnnek fel jobban a korábbi termékek előnyei. Még azt szeretném hozzátenni, hogy nagyon tetszett az állaga: könnyebben lehetett elérni vele egy wet look-ot, hogy ilyen szépen magyarul mondjam, (sorry). A lényeg, hogy vízesebb állagú, nem folyékony, de könnyen kenhető textúra volt a spirálban, ellenben amit most próbálgatok (mini-Hypnose) azt darabosabbnak és szárazabbnak érzem. Az, hogy ilyen könnyen kenhető állaga van a Cliniquenek az is hozzásegített ahhoz, hogy ez tényleg egy nagyon természetes hatást keltett. Most a Hypnose-on látom, hogy spirál van rajtam, kicsit darabosabb a textúrája, amit néha látok is a pillákon, a Clinique meg csak szépen megfestette a szempillákat, mintha magától ilyen fekete lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

diazamand

2019. február 7.

Update 2019: eltelt 5 év, és még mindig ilyet használok. :D

Ajándékcsomag részeként érkezett az első, most megvettem teljes áron is. Nincs drámai hatása, de nekem így tetszik, nem pereg, kibírja az egész napot, könnyű lemosni, és ami a legfontosabb: ez ez egyetlen spirál, amitől a hiperérzékeny szemem másnap nem fáj. Nem kísérletezek tovább, az A spirálom, és pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Update 2019: eltelt 5 év, és még mindig ilyet használok. :D

Doandy

2019. január 22.

Jól használható, kellemes állagú spirál, nem kenődik, nem hagy panda-szerű szemeket. Annak ellenére, hogy nem műanyagkefés, mégis könnyen felvihető, szépen szétválasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

reka0122

2018. december 19.

Rendkívül tartós, élénk fekete színű és nagyon szép pillákat csinál. Kicsit nehéz lemosni és bár nagyon szép pillakat csinál nem kiemelkedő a hatása csak átlagos. Nekem a better than sex, illetve a in extrem dimension jobban bevált, de ezzel is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

nusildi

2018. november 21.

Legszebb pillákat adja számomra, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Legszebb pillákat adja számomra, imádom!

Helga28

2018. október 25.

Nagyon sokat vártam tőle, de sajnos hiába. Összeragasztja az összes szempillámat, mintha pókháló lenne a szememen. Kár érte, mert a spiráljával könnyű lenne dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

domcsismiracle

2018. október 24.

A kedvenc héztköznapi spirálom! Először a kis kiszerelés volt meg, akkor eldöntöttem, hogy ez lesz AZ a szempillaspirál, amit újraveszek. Gyorsan és könnyen lehet vele szépen ívelt, szétválasztott pillákat varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Először termékmintaként volt szerencsém hozzá, de annyira elkápráztatott, hogy már a második rendes kiszerelést nyúzom. A mozis sírástól kezdve a szeles idő miatti könnyezést is kibírja maszatolás nélkül, viszont egyszerű arclemosóval könnyen eltávolítható, emellett lemosásnál nem csíp. Felvétel előtt egy nagyon enyhén a szemhéjam is be szoktam púderezni, lehet ez is rásegít, hogy gyönyörűen szétválasztja a szempilláim, abszolút nem csomósodik. Külön öröm, hogy nem károsítja a szempilláim hosszabb távon, legalábbis eddig sem töredezést, sem hullást nem tapasztaltam, sajnos volt már erre példa más terméknél. Szerintem kitartok mellette, nem fogok kísérletezni, úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit ebben a szempillaspirálban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

kepszakadas

2018. augusztus 12.

Évek óta kerestem, végre meglett: ő a tökéletes. Én nem tudom mi van ebben, de mintha még nőttek is volna a pilláim. Negyedik ilyet fogyasztottam el, mindenkinek merem ajánlani, mert megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.