Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás

mrcstrash

2011. október 18.

tipikus semmi extra kategória... high endhez képest tudhatna többet, mert volt már ettől sokkal jobb drogériás spirálom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

andrea.horvath79

2011. szeptember 25.

Az egyik legrosszabb szempillaspirál a high-end kategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Az egyik legrosszabb szempillaspirál a high-end kategóriában.

orchidea8627

2011. augusztus 13.

Egyedül a Clinique spiráljai nem irritálják a szemem huzamos használat mellett sem. Ez a másik kedvenc spirálom tőlük a Lash Power mellett. Gyönyörű, intenzív fekete színe van ennek is és nagyon szépen, csomómentes dúsít. (Amíg nagyon új a spirál érdemes a tubus szélén kicsit lehúzogatni a keféről a felesleget.) Ez nem annyira tartós, mint a Lash Power, néha picit lemorzsolódik a szemem alá, de csak ha igazán kánikula van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Morci

2011. augusztus 4.

Nekem bevált, nem kenődött el, nem irritált, és tényleg hosszú, dús pillákat varázsolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

mczirjak

2011. július 25.

Az esztétikai hatás elérése érdekében a szempillaspirál tökéletes kefével rendelkezik, de a festékanyag felbontást követően gyorsan szárad és szemcsésedik. Feltéve sajnos elég könnyen elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 25.

Erzsi73

2011. július 17.

Hamar elkenődik és nekem irritálta szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 17.

Hamar elkenődik és nekem irritálta szemem.

eyeye

2011. július 1.

Amikor legelőször feltették ezt a terméket, elcsodálkoztam mikor a tükröt a kezembe adták, hogy nekem ilyen nagy és dús szempilláim is lehetnek. Gyorsan vettem is belőle egyet. Nagyon szerettem bár viszonylag hamar kenődött. Ennyi hátrányát tudom csak említeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

fagnes1985

2011. július 1.

Mintám van belőle, de nekem abszolút bevált. Elég érzékenyek a szemeim, de ettől sohasem könnyeztem, nem irritált. Szép szempillákat csinál, szerintem hétköznapokra ideális ez a spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

lujzi

2011. április 30.

maszatolódik és hamar beszárad, ugyanakkor nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 30.

maszatolódik és hamar beszárad, ugyanakkor nem olcsó.

annuska

2011. április 21.

A Clinique termékeket elsősorban azért próbáltam ki, mivel a gyártó cég főleg azt hangsúlyozza velük kapcsolatban, hogy nem allergizálnak. És ez igaz is! Ha én nem tapasztaltam ilyet, akkor más sem teheti...
Ami viszont nagyon nem tetszik a Clinique-el kapcsolatban, hogy bár úgy tudom ez minden kozmetikai gyártónak kötelessége lenne, nem teszi közzé a termékei INCI összetevő listáit. Kicsit meglepő a számomra, hogy még a gyártó cég honlapján sem találtam egyetlen összetevő listát sem! A magyar forgalmazók internetes portáljairól nem is beszélnék...
Így egy tudatos vásárló leginkább a boltokban tudná lekörmölni a termékek összetevőit, hogy otthon ellenőrizze mielőtt vásárlásra szánná el magát, azonban ezt a műveletet a drogériák bolti személyzete a legkevésbé sem nézi jó szemmel (engem már dobtak ki üzletből hasonló ügy miatt!).
Gondolom nem véletlen, hogy a Clinique ennyire nem kommunikálja a termékei összetételét, ezért bár a termékeik, mint a Mascara szempillaspirál használva jónak tűnnek, nálam a bizonytalan kozmetikumok kategóriába tartoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.