Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás
bagaela

2011. február 14.

Imádom!
nagy pilláim vannak, nem kell különösebb csoda, hogy szépek legyenek, de ez a spirál nagyon szépen dusitja, én nagyon szeretem a keféjét.
A legnagyobb kedvencem az, hogy nem irritálja a szemem, és viszonylag gyorsan lejön, akár vizzel is, nem marja ki a szemem lemosáskor. Emiatt viszonylag könnyü is lesirni, de ezt leszámitva nekem egyáltalán nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 14.

Imádom!

PestiNő

2010. december 16.

Nem venném meg

Mintának kezdetben jó volt, de hamar kiszáradt, a kefe sem elég volt festékes, hogy rendesen igézően feketére fesse a pilláimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 16.

Nem venném meg

emagdi

2010. november 6.

túl nagy kefe, maszatolódik

szerintem túl nagy a kefe, egy idő után beleragad a festék, nehéz kezelni.
maszatolódik a nap folyamán. (bár már készítettek belőle szilikonos kivitelt is, ami meleg víz hatására oldódik csak fel, annak már jó az állaga, de sajnos a nagy és ormótlan kefe annál is maradt)
ha már clinique, akkor a 'long wearing formula'-t érdemes választani, sokkal szebb eredményt produkál, mint a high imact :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2010. november 6.

túl nagy kefe, maszatolódik

szerintem túl nagy a kefe, egy idő után beleragad a festék, nehéz kezelni.

sminktippek

2010. október 27.

Én szeretem

Bár hasonló szempillaspirált drogériákban is lehet venni, nekem tetszett. Én is mintaként kaptam anno, és egy mindennapi természetes sminkhez nagyon szeretem. Tény hogy a nap végére lepereghet (függ az időjárástól nálam), de akinek ez nem tetszik, az használjon vízálló szempillaspirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 27.

Én szeretem

kremkukac

2010. szeptember 11.

jellegtelen

Kicsi mintában kaptam anno. Utólag ennek nagyon örültem, mivel nekem nem tetszett a spirál. egyetlen előnye volt az akkori spirálokkal szemben, hogy langyos vízzel szépen le lehetett mosni. Egyébként ha valakinek ez a tulajdonság tetszik nézzen szét a távolkeleti márkáknál. Ez a Clinique spirál számomra abszolute jellegtelen pillákat adott. Fekete szögegyenes pillák, ráadásul még le is pergett a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 11.

jellegtelen

apolka

2010. július 7.

Jó, de irritálta a szemem...

Vásárlás mellé többször kaptam mintában ilyen szempillaspirált. A szempillámiat valóban tök jól felturbózta. Még egy dolgot nagyon szerettem: nem volt szükség mellette külön lemosóra, zuhanyzásnál tökéletesen lejött csak a víztől. Viszont valahogy néha felhalmozódott a szemem belső sarkába, és irritálta, könnyeztette a szemem. Nem történt ilyen túl gyakran, de azért többször is előfordult, így emiatt végül aztán nagy méretben nem vettem ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. július 7.

Jó, de irritálta a szemem...

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.