Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás
kristinakroes

2017. november 26.

Fantasztikus spirál, kár, hogy ilyen drága. Kétszer vettem, de már évek óta nem futja rá. Kár, mert gyönyörű fekete, nem kopik, vízzel viszont könnyen lejön. Amit szerettem benne, hogy nem keményítette meg a pilláimat, befestette, de nem nehezítette el, és a tapintásuk is puha maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Vattacukoor

2017. november 26.

Viszonylag régóta használtam, sok ideig meg voltam vele elégedve, de az utóbbi időkben összetapasztotta a szempilláimat, sok festéket vett fel, szóval letettem róla. Szerintem drága ez a szempillaspirál ilyen minőségért. Én a lovely sárga csomagolású szempillaspirált használom és nekem sokkal jobb bevállt (pedig csak 900Ft!!). Ha elfogy a jelenlegi szempillaspirálom akkor elhasználom ami megmaradt, de nem fogok újat venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Mbrigi

2017. október 23.

Igazat megvallva meg magamnak sem merem bevallani hogy ennyi pénzért egy teljesen átlagos szempillaspiralt vettem..szep pillanat csinál de semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

bugeyes

2017. október 22.

Nagyjából hozza, amit ígér, viszont túl sok festéket vesz fel a keféje, ami számomra nagyon zavaró. Az összetevői jobbak természetesen, mint a drogériás társaké, hatás tekintetében viszont találkoztam jobb szempillaspirállal pl. Maybelline Colossal Volum’express Smoky Eyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Boriskajuliska

2017. október 22.

Hétköznapi spirált kerestem, és éppen akciós volt. Picit szkeptikus voltam, főleg az itteni vegyes vélemények után, de pozitív meglepetés ért! Szépen szétválasztja a pillákat, íveli, pici volument is ad 2-3 rétegben. Mivel elég semmilyenek a pilláim, ennél drágább spirálok sem képesek nagy csodára (talán a lancome egy hajszállal). Nem pereg, stabilan tartja magát stb. A drogériás spiráloknál jobban teljesít, és akciósan nem kerül sokkal többe, érdemes egy próbát tenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 22.

esztugulyas

2017. október 20.

Hosszú és dús szempillákat csinál,nem ragad össze és könnyen lemosható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Hosszú és dús szempillákat csinál,nem ragad össze és könnyen lemosható

Cat21

2017. október 20.

Természetes hatàsú, hamar szàrad. Könnyű lemosni, eléggé tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Természetes hatàsú, hamar szàrad. Könnyű lemosni, eléggé tartós.

marliz

2017. október 18.

Eddigi legjobb spiralom. Megértem miért írnak róla sokan szuperlatívuszokban. Nem tapasztja össze a pillákat, nem nehezíti el őket, nem csomósodik, nem pereg le a nap folyamán, nem szárad be idő előtt. Szépen ívelt pillákat csinál. Az Estee Lauder primerével együtt hasznalva pedig drámai az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Szilvia7

2017. október 18.

Egy barátnőm tanácsára vettem meg a régmúltban,ez volt az első Clinique - spirálom. Nekem nem vált be igazán. Átlagos pillákat lehet vele készíteni. Igaz,hogy napközben nem kenődik,nem pereg, de én csak nehezen tudtam eltávolítani. Kétszer újravettem,de mindkét példány kb 2 hónap alatt használhatatlanul beszáradt. , úgyhogy nem kísérletezem vele többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

csuszka

2017. október 16.

Nagyon reméltem, hogy majd jó lesz, de sajnos csalódnom kellett. A keféje egész jó, az szín intenzitásával sincs baj, de irritálja a szememet, összetapasztja a pilláimat, és még pereg is. Szuper gyorsan beszáradt, pedig mindig rendesen becsuktam. Ajándékba kaptam, és az az igazság, hogy magamnak sosem venném meg ennyiért. Ismerek olyat, aki szintén ezt a terméket használja, és rajta nagyon szépen mutat. Lehet, hogy az én pilláimmal van a baj?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.