Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Minden egyes pillát meghosszabbít és tömörebbé tesz, bujább, lágyabb, merészebb hatást nyújt. Azonnali dúsítás és hosszabbítás.

Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4500 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan, teljesen új, Helyszín: Budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 2000 Ft , Eladó: agnesbagi
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázás
Makk Zsuzsó

2017. február 5.

Semmi különlegeset nem nyújt, sem íveltebb, sem hosszabb nem lesz a szempillám, viszont nem is tapasztja össze, és nem művi a végeredmény. Viszont ennyi pénzért nem éri meg. Dogériás viszonylatban is találni ennél jobbat, olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Panni21

2017. január 14.

2016. december 31.
Nagyon szerettem volna kipróbálni a márkát, ezért a páromtól születésnapra kaptam egy szettet, amely ezt a szempillaspirált tartalmazta teljes méretben, illetve a szemkrémet (pep-start) és a sminklemosót utazó kiszerelésben.
Az első napokon nagyon be voltam lelkesedve érte. Dús, hosszú, de szőke szempilláim vannak, így már azáltal, hogy csak megszínezi és egy kicsit hosszabbítja őket, látványos változást tudok elérni. Nem pereg, és nem lesz póklábas a végeredmény, illetve gyönyörű, intenzív fekete színe van.
Az utóbbi időben viszont észrevettem, hogy egyre gyakrabban nyúlok a korábbi szempillaspirálomért (Astor). Szóval, ha nem is vallom be magamnak, mégiscsak jobban tetszik, ha szemöldökig érő pillákat tudok varázsolni, természetesség ide vagy oda.
Magamnak tehát teljes áron egész biztosan nem venném meg, de nem bántam meg, hogy kipróbálhattam.
Leginkább azoknak ajánlom, akiknek (hozzám hasonlóan) dús, hosszú, de világos pilláik vannak, és természetes végeredményt szeretnének.

Update:
Végleg kifogyott az előző (fent említett) szempillaspirálom, így most csak őt használom. És napról napra elégedettebb vagyok vele. Lehet, jót tett neki az a két hét, ameddig hagytam pihenni. Átálltam az eddiginél még visszafogottabb sminkre, ahhoz pedig egyszerűen tökéletes. Most eddigi véleményemnek ellentmondva fontolgatom, hogy talán mégis megvenném magamnak is. Illetve tévedtem, amikor azt gondoltam, olcsó spirálok is produkálnak ilyen eredményt. Igaz, hogy sokkal el lehet érni egy visszafogott, természetes hatást, de nem lehet velük ilyen szépen, szinte egyesével befesteni a szempillákat.
Szóval új kedvencet avattam a korábbi mellé :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

2016. december 31.

Update:
Szóval új kedvencet avattam a korábbi mellé :)

Bellabellissima

2017. január 8.

Sajnos semmi, de semmi extra :(. Az is ehet, hogy az enyém mar kiszaradt, egy nesszeszer csomagban kaptam. Két húzás után is alig látszott. Sajnalom, többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

molnori

2017. január 2.

Tetszik, hogy szépen fed, tartós, és nem mosódik el napközben. Este viszont, simán meleg vízzel le lehet mosni, nem kell külön lemosószer hozzá. Az adagolása jó, és csak nagyon sokára (több, mint egy év) kezd el beszáradni a tubusban.
Mivel világos bőröm és szemem van , ezért a barna árnyalatot használom, és ezt ajánlom is másoknak. Nem lesz tőle "jeges" a tekintet, inkább csak szépen hangsúlyozza a szempillákat.
Kontaktlencse mellett is viselhető. (Számtalan L'oreal, Avon, Rimmel, Manhattan spiráltól kellett már megválnom, mert a lencse miatt irritálta a szemem a smink, de ezzel minden rendben!) Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

zsizska

2017. január 2.

Nagyon bejön ez a klasszik spirál és az a természetes végeredmény amit ez a termék ad. Műszempilla hatást nem ad, nem is ígér. Ez tényleg nem csinál póklábakat viszont diszkréten hangsúlyozza a pillákat. Nem potyog, nem pereg mégis könnyen eltávolítható. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Prikkel

2016. december 28.

Először ajándékba kaptam, szerelem volt első látásra. A szempilláim nem nagyok, így az a kis hosszabbítás amit adott nagyon tetszett, szép természetes hatása volt. Mikor elfogyott rögtön be is szereztem a következőt, de valamiért ettől már könnyezett a szemem, és az állaga sem tetszett, csomosabb lett tőle a szempillám. Azóta is nagyon sajnálom, az ára miatt többet inkább nem kísérletezem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Dorika78

Korcsoport: < 18
2016. december 24.

Nagyon meg vagyok ezzel a termékkel elégedve, különösen azért, mert nekem nagyon érzékeny szemem van, szinte minden eddigi szempillaspirálom allergiát váltott ki nálam, de ez nem. A nap végére egy picit elkenődik, de tényleg csak egy kicsit, szóval ez annyira nem nagy gond. A keféje egyszerű, de nagyszerű, pont annyi festéket vesz fel az applikátor, amennyit kell. Egyetlen hátránya talán az, hogy nagyon gyorsan kiszárad. Nyáron vettem, de már eléggé kiszáradt. Összeségében egy nagyon jó termékről beszélünk, de szerintem nézelődök még pár más terméket, hogy meglássam,melyik a legjobb az érzékeny szememre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 24.

SchTimi

2016. december 14.

Tavaly karácsonyra kaptam először, idén már magamat leptem meg vele. :)
Nagyon kritikus vagyok a szempillaspirálokkal szemben. Semmilyen innovatív incifinci vagy bumszli, műanyag vagy gigafésűs aplikátor nem jön be. A klasszikus, körkefés, normál méretű, fekete viszont igen. Nagyon jól eloszlik a pillákon! Aki hihetetlen drámai hatást akar elérni, az ne ezt válassza, vagy ezt, de három rétegben. Aki viszont a hétköznapokban egy olyan szempillaspirált keres amivel könnyen lehet dolgozni, komfortosan viselni és anélkül definiálja a tekintetét, hogy "műszempilla" effekt lenne, annak bátran merem ajánlani. Természetes hatása van, de nem azért mert olyan minta semmi nem lenne a szemünkön, hanem mert nagyon egységes a textúrája. Tartós, de lemosni is könnyű. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Tavaly karácsonyra kaptam először, idén már magamat leptem meg vele. :)

dandy

2016. december 14.

Régóta ki akartam már próbálni ezt a spirált, alapvetően mindig L'oreal-t használok, amivel elégedett is vagyok, de erre ismeretlenül is vágytam. Itt szereztem be egy kedves KM-stól egy kicsi kiszerelést és kellemesen csalódtam. A szempilláim szőkék, rövidek és dúsnak sem mondanám, tehát a mindennapos spirálozás elengedhetetlen számomra. A pilláimat hosszítja és dúsítja is, 3 rétegben sincs pókláb hatás, nem csomósodik, nem pereg le, nem maszatolódik, egész nap a helyén marad. Azért drámai hatást ne várjunk tőle, az nem lesz, de a hétköznapokra egy szuper kis spirál. Nagyon könnyen mosható le, nem kell dörzsölgetni hozzá a szememet. Ha elfogy, elgondolkozom a teljes kiszerelés beszerzésén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

klumtimea

2016. december 13.

Ajándékcsomagban kaptam egyik vásárlásomhoz mintában. Szeretem, de igazából nem érzékeltem különbséget közte és az Avonos spirálok között, mi több, az Avonos Supershock az, amelyik a leginkább bevált nekem.
Jónak jó, de magamtól nem venném meg, pláne nem ennyiért. A töredékéért is lehet nagyon jó szempillaspirálokat kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.