Clinique

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2019. március 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• Azonnal hosszítja és dúsítja a szempillákat. Nem potyog, kenődik vagy csomósodik.
  • Ellenáll a hőnek, a nedvességnek.

Biztonságos az érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők számára is. Szemész által tesztelt.

mrsgrob

2016. június 15.

Update: ugyan a mindennapi szempillaspirálom nem ez, hanem a Clinique Lash Power, de most újravettem mert esküvői vendég leszek nagymelegben és ehhez bombabiztos kell. Meglepve tapasztaltam, hogy már első használatnál is abszolút megfelelő mennyiségű festék került a kefére! Ugyan a Lash Power keféjét sokkal jobban szeretem mint ezt, de nagy öröm volt hogy ilyen jól használható lett ez a tuti úszás és szaunabiztos spirál. Így megkapja az öt csillagot.

Előnyök: nem csomósodik, nem pereg le, nem törik tőle a pilla szárazon, abszolút vízálló, gyorsan szárad de nem túl gyorsan ezért igazítható
Hátrányok: túl sok festék kerül a szempillára egyszerre - én ezért egy tiszta, sűrű fajta szempillaspirált tartok a kezemügyében és ahogy felviszem ezt a szempilláimra, azonnal átfésülöm többször a tisztával.
Összességében szeretem mert bár macerás, jó minőségű. Kár az adagolási hibáért, mert HG szempillaspirálom lehetett volna, így viszont nem veszem meg újra, mást fogok kipróbálni.
update: fogyóban van, mindennap használom. Az állaga nem változott így a vége felé sem, nem pereg, remek minőség és mivel kevesebb van benne, már egyéb igazítás sem kell amikor felkenem. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 15.

potyike

2016. április 24.

Rengeteg festéket vesz fel a kefe, még több hét után is, felvitel előtt egy másik kefével szedem le róla a felesleget. Ritkán kicsit csomósodik, de annyira gyorsan szárad, hogy nem nagyon lehet ezt kijavítani szempillafésűvel. Ha ezeket a nehézségeket legyőzöm, a rövid-egyenes pilláimból szép hosszúakat varázsol és még íveli is, amit eddig mást spirálnál nem tapasztaltam. Nem pereg, nem maszatol a szemhéjra, viszont kicsit összetapasztja a szempillákat, nem dúsít. A vízállóságát még nem teszteltem. Azért kap 4 csillagot, mert a hátrányai ellenére a problémás pilláimat szépen hosszabbítja.

Levonok egy csillagot, mert 3 hónap után egyik pillanatról a másika becsomósodott, használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 24.

lizuka122

2016. január 23.

Nekem a keféje, a festék színe, állaga nagyon megfelel. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszít is. Mégsem tudom használni, de ez nem a festék hibája.
Azt hittem, megvettem a fellelhető legjobb spirált érzékeny szeműeknek. Tévedtem, fél óra után mint az angóranyuszinak, olyan pirosak a szemeim.Egy pontot mégis csak levonok, hogy az érzékenyeknek azért mégsem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

tm

2015. január 10.

Curling verziót használom már többszörösen. Legjobb szempillaspirlom 10 éve!
Lehettett Lancome, Gucci, YSL, NYX, PeggySage, Loreal, MaxFactor Revlon, MissSporty,Maybelline, Bourjois és sorolhatnám hány és hány olcsó és drága spirált próbáltam.

Nem kell 10x átkenni, pár mozdulattal elég sok festéket tudsz felvinni, nekem fontos, hogy reggel gyorsan elkészüljek. Mivel vízálló sosem kenődik, de könnyen lemosható (kis galacsinokba jön le). Pl YSLtól is ég az arcom lemosáskor, ettől nem!
Talán annyi hibája van, hogyha már a végét járja nagyon besűrűsödik, már nehézkesebb az egyenletes felhordás, de ekkor sem szabad lehúzogatni a kefét, mert az a halála, onnan már úgy tuti, hogy egy helyre tereled az anyagot és csak nagy adagokban kerül a pillákra. (Hozzászólásokban láttam, hogy aki a kefehúzogatós módszert szereti annak csomós. Én sosem húzom le!!)

Annak ajánlanám akinek fontos, hogy két mozdulattal elég festék kerüljön a pilláira és ne folyjon el ha pl könnyezik a szeme, emellett pedig a lemosása is a lehető legkönnyebb. + még sosem hullott ki egy szempillám sem amikor ezt mostam le!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Curling verziót használom már többszörösen. Legjobb szempillaspirlom 10 éve!

messin

2014. augusztus 18.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is nagyon sok festéket visz fel a kefe, amit utána lehetetlen eltávolítani, mert gyorsan szárad. Türelemmel, rászánva az időt biztosan lehet szép eredményt elérni. Én kipróbáltam már fürdőben is, bevált, nem pergett, nem maszatolódott, nem irritál, tehát minőségileg nálam egyébként bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

vgyoo

2014. május 31.

Én az aquaworldbe teszteltem a vízállóját! Nagyon megérte! Nem maszatolódott el és le sem jött egész éjszaka a helyén maradt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. május 13.

Tartósság tekintetében tökéletes, egész nap tart, nem maszatolódik. Valóban sok festéket vesz fel a kefe, de számomra nem gond, egyszeri festés is már jól hangsúlyozza a pillákat. Sokkal rövidebb idő alatt végzek, mint olyan spirálokkal, amelyekkel többször is át kell festeni a pillákat. Könnyű az alsó pillesort és a szemzug pilláit kifesteni vele, nem maszatolom fel a festéket a bőrre.
Árban is kedvezőbb, mint a drágább, csalódást okozó spirálok (tiszletet a kivételnek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 13.

javanna

2014. január 14.

Ragad, tapad, túl sokat visz fel a pillákra egyszerre és nekem hamar le is pereg. Régebben használtam egy másik fajta Clinique spirált, azzal teljesen meg voltam elégedve, azért vásároltam meg ezt, de nagyon nagy csalódás volt. Szerintem nem egy Clinique-hez illő minőség, csak az ára Clinique. Egy darabig e miatt nem veszek ebből a márkából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

kmaja

2013. szeptember 16.

Legalább három mini Clinique High Impact szempillaspirált használtam el, teljesen meg voltam vele elégedve! Nagyon megörültem, mikor megjelent a vízálló változat.
Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval, nagyon nehéz lehúzni róla a felesleges festéket, és szépen, vékonyan felvinni. Amúgy tartós, de nem könnyű vele szépen kifesteni a szempillákat. Ha sok a festék, összetapadnak a szálak. Fogom használgatni, de sajnos csalódás.
Hogy eshetett a Clinique ilyen hibába, hogy egy jó festéket így elszúr?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Hogy eshetett a Clinique ilyen hibába, hogy egy jó festéket így elszúr?

Ба́ба-Яга́

2013. szeptember 13.

Túl sok festéket vesz fel, mert a kefe feje túl kicsi a tartó szájához. A felesleget lehúzni nehéz és mocskos munka. A szálak összeragadnak. Hosszabbít, de nem dúsít.
Gyorsan szárad, nem pereg, nem maszatolódik. Alsó szempillasorra is jó az ügyes kezűeknek.

Gyors sminkelésre nem alkalmas. Akinek van ideje és idegzete szenvedni vele, annak megéri. Tartós, szép eredményt lehet azért elérni vele.
Minőség, tartósság 5 csillag.
Praktikusság, kezelhetőség leginkább nulla vagy mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Minőség, tartósság 5 csillag.
Praktikusság, kezelhetőség leginkább nulla vagy mínusz.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.