Clinique

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lil, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes-matt finishű tartós rúzs.

Clinique, Lauder, Bobbi rúzsok
Ár: Leírásban , Eladó: Bildiko78
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest II., fizetés: Személyesen Mammut környékén vagy postán maradó ajánlott levélként előre utalás után
Clinique Long Last Lipstick ajakrúzs/rúzs- 03 Creamy Nude
Ár: 1.500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (lásd a képen), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Pöti

2013. december 28.

Ezt már tuti nem gyártják??? Fent van a magyar és az amerikai oldalon is, nem is kevés árnyalatban. Nekem egy palettán van 5 szín belőle, a legkedvesebb számomra egyértelműen a Blushing Nude árnyalat, gyönyörű natúr szín. Hogy mennyire long last, arról nem tudok nyilatkozni, mert rajtam semmi se tart sokáig sajnos, de valamivel azért valóban tartósabb mint a többi rúzsom. Nem szárít, már kis mennyiségben is csodásan fed. Remélem kapok belőle még teljes méretű példányt, mert bár nagyon szeretem a palettát amiben van, az nem egy táskába dobálós fajta... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

erika81

2013. március 15.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. A Beauty szín a kedvencem. Amikor kiderült hogy megszüntetik megvettem az utolsó két darabot. Sajnos már külföldön (London, Mexicó) sem kapható. Az állaga krémes, könnyen kenhető, a színe pedig tényleg Beauty!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

micsodacicalany

2013. március 5.

Nekem is a Creamy Nude van, szép szín, jó mindennapokra is, erősebb szemsminkhez általában ezt használom, szóval nagyon univerzális. Viszont nem annyira tartós szerintem, bár valahol már írtam, hogy rajtam a kedvenc rúzsom sem tartós, mégis "örökszerelem". Télen picit szárít, úgyhogy most külön várjuk a tavaszt, hogy újra egymásra találjunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

annanoszvai

2012. július 3.

Párizsi reptéren lehetett kapni egy olyan kompakt kiszerelésű csodát, amiben egy púder volt, mellette rúzzsal. Természetesen megvettem, a Blushing nude árnyalat volt a púderhez párosítva. Később beszereztem egy csillogós, krémes, enyhén pinkes rózsaszín árnyalatot. Mindig velem van, ez a kompakt, tehát vele a rúzs is. Összességében egy krémes, közepesen pigmentált, közepesen fedő termék, amit szívem szerint 3,5re értékelnék. De mivel mindig állta a sarat inkább négyet adok :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 3.

Birdy

2012. június 21.

Nekem jórégi az ilyen rúzsom, és a csomagolás is másmilyen de azon is long last van.Ajándékba kaptam tehát a színt nem én választottam, paprika színű de most, hogy felfedeztem, hogy van ilyenem itthon mindig használom mert nagyonjó, és tartósnak is tartós. Evést,ivást kibírt nálam. Egyenletesen kopik, krémes ezért nagyon könnyű feltenni de mégsem csúszkál. Lehet, hogy teljes áron nem venném meg de az ajándéknak mindenképp örültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

médea

2012. május 26.

Ez volt az első rúzsom, egy természetes gyönyörű árnyaltban. Nagyon szerettem, nem túl tartós, de ez nem zavart, az evést a többi rúzs sem nagyon bírja. Nagyon jól hidratál. Örülök, hogy nem szüntették meg, talán még megtalálom, ezt a régi árnyalatot. (lehet, hogy ez is Creamy Nude volt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 26.

justitia

2012. április 2.

4 éve vettem kb egy barnás árnyalatot, egyáltalán nem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 2.

4 éve vettem kb egy barnás árnyalatot, egyáltalán nem volt tartós.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract