Clinique

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 4000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Képen látható mennyiség hiányzik (pár alkalom), Helyszín: Budapest, fizetés: Akárhogyan
Norcuss

2018. június 4.

Az itteni vélemények miatt felbátorodva vettem meg ezt a krémet de nálam nem működik :( Gondoltam, hogy majd az ekcémás foltjaimra ez lesz a megváltás de a várt eredmény elmaradt... az állaga tetszik, nagyon könnyed krém, iszonyat hamar beszippantja a bőröm de gyakorlatilag olyan mintha semmit nem kentem volna az arcomra, hidratálást egyáltalán nem tapasztaltam pedig egy ilyen drága kencétől az ember nem ezt várja. Annyi biztos, hogy újravenni nem fogom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Szilvia7

2018. május 31.

Állaga könnyed zselés,pillanatok alatt beszívódik. Az illata nem a kedvencem,de ez nem szempont,hamar elillan. A hatása szuper,kedvenc nyári arckrémem. Nem irritál,a hidratáló hatása megfelelő. Én nappalra használom,fényvédő és CC krém alá,tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

beautygirl80

2018. május 30.

Ez az egyik kedvenc krémem! Nyáron szoktam főleg használni, mert könnyű és vhogy akkor jobban esik egy ilyen állagú krém. Jó az illata is. Tőlem jár neki az 5csillag, megérdemli!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

sheol

2018. május 29.

Összehasonlíthatatlan a korábbi (szintén nem olcsó) krémeimmel. Finom, jól hidratál, nem irritál. Sajnos nagyon gyorsan fogy és nem olcsó, de nekem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

danzsu

2018. május 22.

Mindent betart amit ígér!Szeretem. Nem is gondolnám,hogy részleteznem kéne ennél jobban. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 22.

Juckos

2018. május 17.

Jól hidratál, viszont nekem hagy egy réteget maga után, amitől nagyon hamar zsiros lesz az arcom, csillog a fejem mint a diszkógömb. Ez az egyetlen hátránya, a többi ígéretét betartja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

cooleva

2018. május 17.

A legmegbízhatóbb hidratáló, szerintem minden forintot megér :-) A száraz bőröm gyorsan beszippantja, sima és puha eredményt kapok, az ára sem sok ahhoz képest, hogy nekem kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

nius

2018. május 16.

Egy 50ml-es kiszerelés után sem tudom, hogy pontosan hányadán is állok vele. Abszolút gazdaságos, hiszen még december környékén vettem, és csak most fog elfogyni, pedig a tél során volt, hogy nappali krémnek is ezt használtam, valamint éjszakára mindig. Őszintén szólva nem érzem, hogy valóban extrán hidratálna, pedig eléggé vízhiányos a bőröm, a tégelyes kiszerelésért pedig haragszom. Pattanást, irritációt nem okozott, sminkelni is szépen lehet rá, eléggé hamar be is szívódik, INCI-t is láttam már csúnyábbat. Ettől függetlenül sem lett szerelem, ennyi pénzért elvárnám, hogy maximálisan hidratáljon(gazdaságosság ide vagy oda), van legyen valamivel feltúrbózva, de ez így egy sima, mezei hidratálócska, elég sok pénzért a tudásához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Serpentina

2018. május 14.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha használtam.
Nagyon puha lesz tőle a bőr, és olyan hatást vált ki, minta botox kezelésen estem volna át,
vagy legalább 3 napot átaludtam volna.
Teljesen átalakítja az arc szerkezetét. 2 hónap után sokkal tömörebb, kisimultabb és szebb lesz a bőr.
Az egyetlen negatívum, hogy nagyon magas az ára, és ezért a pénzért nem is adnak olyan hatalmas mennyiséget,
így havonta újravenni kicsit húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha használtam.
vagy legalább 3 napot átaludtam volna.
így havonta újravenni kicsit húzós.

zsizi

2018. május 6.

Nemrég fogyott el a tégelyem. Nagyon szerettem ezt a hidratálót, főként akkor használtam, amikor nem volt szükségem vaskos, zsíros arcápolóra, de a vízhiányos bőrömnek mégis kellett a feltöltődés. A bőrszárazságot megszüntette, jó pár órán keresztül hidratálttá tette a bőrömet, azonban mégsem tudok maximális pontot adni neki, mert az elején nem éreztem semmilyen pozitív hatást, és a hetekig tartó elégedetlenség eléggé necces egy ennyire drága krémnél. Azóta találtam sokkal olcsóbban hatékonyabb és kellemesebb hidratálókat - márcsak azért is mondom ezt, mert egy ideje igyekszem csak natúrkozmetikumomat használni, és kerülöm a világmárkákat. Ennél a krémnél egyébként azt nem szerettem, hogy használat után hagyott maga után a termék egy kellemetlenül síkos, szilikonos érzetet, ami kifejezetten zavart. Biztosan nem fogom úrjavenni, ezt is ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.