Clinique

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 4000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Képen látható mennyiség hiányzik (pár alkalom), Helyszín: Budapest, fizetés: Akárhogyan
Ritus

2017. november 29.

Szuper kis krém! Extrém dehidratált bőröm van, és sok mindent kipróbáltam már. Ez a krém, alá a Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief krémzselével tökéletes megoldást jelentenek a bőrömnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Beca

2017. november 6.

Este használom ezt a változatot, nappalra pedig a sima változatát. Nagyon jó kis krém, zsírosabb mint a társa de szépen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Kittiss

2017. szeptember 22.

Az egyik legjobb hidratáló krém. Száraz,érzékeny, seborreás bőrömre kiváló hidratáló, mégsem nehéz. Smink alá is kiváló, minden alapozómmal jól kijöttek.
Az itteni vélemények alapján vettem meg először, közben próbálgatok másik krémeket is, de mindig visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Pirimiri

2017. szeptember 13.

Nagyon jó hidratáló krém. Reggel és este is használom, utóbb kicsivel többet viszek fel az arcomra és a nyakamra. 1-2 hét után már látszott az eredmény. Kisimultabb, üdébb az arcom tőle. Nekem kicsit zsírosabb a bőröm, ezért talán csöppet lassabban is szívja be a krémet. Sminkelni nagyon jól lehet rá. Annyi negatívumot tudnék mondani róla (ami az elején picit zavart, most már nem) habár illatanyag mentes, mégis érzek valami "kémiai vegyszer" szagot amint felkenem, aztán ez hip-hop elpárolog. De most már sokszor észre sem veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

mdalma46

2017. augusztus 16.

November környékén a bőröm annyira kiszáradt, hogy semmi sem segített rajta, pedig elég sok mindennel próbálkoztam. Utolsó elkeseredésemben megvettem ezt a krémet, az itteni jó vélemények miatt és nem csalódtam. A legjobb krém amit valaha használta, a bőrömmel csodát tett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

SzaszaK

2017. július 1.

Most fogyott el. Én nyaranta használom éjszakára. A bőrőmet kellően hidratálja, nem hagy zsíros érzetet, jól beszívódik. Nagy kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

samelike

2017. június 28.

A második tégely fog elfogyni, így azt gondolom, hogy jól átgondolt véleményt tudok a termékről írni már. Tavasz elején vásároltam az első tégelyt, a sima verziót szerettem volna megvásárolni, de sajnos készlethiány miatt az itteni Müllerben az Intense verzió volt csak kapható. Mivel a terhesség/szülés/hosszú éjszakák kombináció elégé leharcolta az arcszerkezetemet, ezért bátorkodtam megvásárolni. Féltem, hogy a felszívódással lesznek problémáink illetve túl sok lesz majd... DE és ez egy igazán nagybetűs DE, az ellenkezőjét tapasztaltam. A bőröm úgy becuppantotta a krémet se perc alatt, hogy még én is meglepődtem. Nagyon friss és egyben hidratált bőrképet eredményez. Kezdetben csak este mertem használni, de ma már napközben is szívesen használom, mivel egész jó smink alap. Nyáron a nagy hőségben egész vékonyan, de így sem zsírosítja a bőröm. Tökéletesen működik rajta a matt hatású alapozóm, egészséges szép bőrképet alkotva. Nálam a kritikus terület az orrom, szinte mindig hámlik; ezzel a krémmel szerencsére ez a tünetem is megszűnt. Rendszeres használatával csak néha napján tapasztalok pattanásokat, azok sem a durva kráter fajtából vannak. Nincsenek még ráncaim szerencsére, így feltöltő hatásáról nem tudok nyilatkozni. Úgy vélem, hogy erősen közeledve a 30-hoz ezt a kis pluszt megérdemlem, nagyon megszerettem ezt a krémet és biztos állandó lakója marad a fürdőszobánknak. A következő tégelyt már meg is vásároltam! Nálam abszolút kenterbe verte az eddig használt krémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

BettyBabu

2017. június 26.

Nekem nagyon vizhianyos az arcom es ez a termek abszolut a megvaltas.
Nagyon szuper allaga van, fantasztikusan hidratalja a böröm, minden irritaciomnetesen.
Felvitel utan nekem mindig marad egy kis ragacsos reteg ami engem szemely szerint nem zavar mert annak tudom be ez kell hogy ilyen szepen hidratalja az arcomat. Akit ez esteleg zavarna annak esti hasznalatra javasolom.
Imadom biztso ujra fogom venni :) mar ujra is vettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Nekem nagyon vizhianyos az arcom es ez a termek abszolut a megvaltas.
Imadom biztso ujra fogom venni :) mar ujra is vettem :)

Jexi

2017. április 21.

Olyan szinten vízhiányos az orr részem, hogy ott este kétszer is be kell kenjem, mert különben száraz és húzódik. Emiatt még keresem az "igazit", de benne sem csalódtam.
Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, és nem okoz irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, és nem okoz irritációt sem.

czakovaleria

2017. február 26.

Elhasználtam egy nagy tégellyel éjszakai krémként, és meg voltam vele elégedve. Jól hidratált, elég sűrű az állaga, viszont nem szívódott be olyan gyorsan, mint ahogy szerettem volna. Nem okozott irritációt vagy pattanásokat. Nem volt vele semmi problémám, de nem lett a kedvencem sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.