Clinique

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 4000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Képen látható mennyiség hiányzik (pár alkalom), Helyszín: Budapest, fizetés: Akárhogyan
czakovaleria

2017. február 26.

Elhasználtam egy nagy tégellyel éjszakai krémként, és meg voltam vele elégedve. Jól hidratált, elég sűrű az állaga, viszont nem szívódott be olyan gyorsan, mint ahogy szerettem volna. Nem okozott irritációt vagy pattanásokat. Nem volt vele semmi problémám, de nem lett a kedvencem sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

hnhenna

2017. február 11.

Imádom. Tényleg egy csodaszer!! Bár szépen lassan, de közelítve a 30 felé (jájj) rá kellett jönnöm, hogy nem zsíros a bőröm, hanem inkább száraz-kombinált, sőt, télen kifejezetten száraz. Az elmúlt egy-két évben próbálgattam, hogy mi lehet az ideális arckrém, és sok békát meg kellett csókolnom, amíg kikötöttem a emellett a kis hidratáló mellett, ami az arckrémek hercege fehér lovon. Gyorsan beszívódik, de istenien hidratál, érzem, ahogy feltöltődik a bőröm minden széppel és jóval, gyönyörűen lehet rá sminkelni, a T vonalam sem zsírosítja el, és egész nap kitart a hatása. Imádom, már újra is vettem, és akkor itt jutunk el az egyetlen negatívumhoz (de ez sem érdekel), hogy sajnos gyorsan fogy. De nem baj, őrült nagy a szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

marliz

2017. január 16.

Szuper hidratáló, még ebben a nagy hidegben is. Géles állaga ellenére nekem nem kell belőle sok, mert gazdag, tápláló krém. Kicsit lassan szívódik fel. Ez eleinte megijesztett. Ennek ellenére a pórusaimat nem tömíti el, és nincs az a "fuldoklik a bőröm a krémtől" érzésem. Ha csak sima - nem ránctalanító, nem UV-szűrös - hidratálót szeretnék a jövőben, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Kremcica

2017. január 6.

Miután kipróbáltam a sima verzióját tettem ezzel is egy próbát. A másik is jó, de nekem télre valami erősebb kellett. Bementem a M-be és kértem belőle mintát amit nagyon készségesen kaptam is (elég volt 4-5 használatra). Tipikus C illata van, de ez nem gélkrém hanem klasszikus fehér színű sűrű állagú. Éjszakára raktam fel, másnapra sima hidratált lett a pofim. Se húzódás se száraz foltok. Alkalomadtán venni fogok belőle, most csak azért nem mert van már krémem a télre, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Rizsa

2017. január 2.

Télre a tökéletes nappali hidratáló krém számomra, végre nem húzódik a bőröm kint a hideg levegőn, pedig az állaga viszonylag könnyű. Azonnal beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzetet, nem okoz irritációt. Napközben sem fényesedik jobban át tőle a bőröm, mint akár hidratáló nélkül tenné. Egyetlen hibája, hogy tégelyben van, pumpás vagy tubusos kiszerelésben higiénikusabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Jillian

2016. szeptember 7.

Sajnos az utolsó szakdolgozatom és akkori influenzám óta gyakran vannak száraz foltok a bőrömön. Próbálkoztam mindennel, egy időben gyógyszertári krémekkel próbáltam kenegetni magam, de sajnos egyik sem igazán segített. Nemrég a Moisture Surge Intense kis tubusos, 15ml-s változata 2000Ft körül volt a Marionanudban, így gondoltam adok neki egy esélyt.
Maga a krém csodát tett, a foltok eltűntek, és nagyon szép hidratált lett a bőröm. Azóta már újra kellett vásárolnom, de már nagyobb kiszerelésre ruháztam be. Akiknek ugyanúgy érzékeny a bőre, mint nekem, azok biztos vagyok benne, hogy fogják szeretni, a többieknek viszont inkább hidegebb időben tudom ajánlani a használatát. Egyetlen negatívuma talán a kicsit fura már-már ragasztószagra emlékeztető illat, de ezt meg tudom neki bocsátani, mivel ez annak is köszönhető, hogy mag a krém parfümanyagokat nem nagyon tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

vkati15

2016. augusztus 10.

Már a 2. kiszerelést használom belőle és tényleg hidratálja a bőrömet, de csak éjszakára tudom használni, mivel csak így kellemes viselni. Keresek tovább egy éjszakai hidratálót mert néhanapján még többet is el tudna viselni az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

N0emi

2016. augusztus 4.

Régebben ennek a könnyebb, géles változatát használtam, gondoltam kipróbálom ezt is. Hatásában ez is ugyanolyan jó, könnyen beszívódik, jól hidratál és nem zsíros. A szaga szerintem a tipikus Cilinique krémek szaga, de szerencsére felvitel után nem érezni. A másik változata valamiért még mindig szimpibb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Krisz78

2016. július 29.

Tavaly a másik fajtát használtam és nyáron nagyon bevált.
Idén már ezt vettem, mert a terhesség alatt annyira szárazzá vált a bőröm, hogy a másik már kevés volt.
Nagyon megszerettem ezt is, mert kellően hidratál, hamar beszívódik nem hagy maga után ragacsos,fényes réteget.
Nappalra ebben a melegben bőven elég ennyi hidratálás.
(Tényleg fura szaga van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Tavaly a másik fajtát használtam és nyáron nagyon bevált.
Nappalra ebben a melegben bőven elég ennyi hidratálás.
(Tényleg fura szaga van.)

Igh12

2016. július 13.

Zselés állaga ellenére, szerintem ez egy nehéz krém. (én legalábbis annak érzem) És meglepően büdös.
Ez utóbbit nem bánom -szimpatikusabb mint más krémeknél a túláradó parfümszag. Felkenés után nem sokkal elillan a szag szerencsére.
Jól hidratál, nem okozott semmi gondot a bőrön.
Ami miatt újra fogom venni, az az E.L. Doublewear alapozó - az ugyanis kedvenc, de sajnos valamiért nemigen passzolt a bőrömhöz. Próbáltam többféle primert, kencét hogy jól működjön. Úgy tűnik, nem csak éjszakai hidratálásra, de alapozó alá is ez a krém az, ami működik.

Más krémeket szerettem nedves bőrön eldolgozni - tusolás vagy mosdás után - ez a krém azonban kenhetetlen, ha az arc vizes. Nemtudom, ez miért lehet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Jól hidratál, nem okozott semmi gondot a bőrön.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.