Clinique

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   6200 Ft és 10 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémzselé állagú készítmény, mely azonnali segítséget nyújt a száraz bőrnek akár 24 órán át. Mindennapos használata segít regenerálni a bőr nedvességmegtartó rétegét. Arcbőre egészségesebbé, fiatalosabbá és boldogabb kinézetűvé válik

Ár: 4000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Képen látható mennyiség hiányzik (pár alkalom), Helyszín: Budapest, fizetés: Akárhogyan
ZaFi

2015. január 29.

Igazi téli életmentő-krém számomra. Végre valamitől kellemes érzetű a bőröm.
Megéri az árát, mivel kevesebb kell belőle és nem kell után kenni, mert a nap folyamán végig hidratált marad a bőr.
Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Igazi téli életmentő-krém számomra. Végre valamitől kellemes érzetű a bőröm.
Biztosan újraveszem.

corleona

2015. január 11.

Nagyon kellemes állaga (zselés kicsit, de krémes) és finom illata van, azonnal beissza a bőröm. Én is karácsonyra kaptam, azóta a kedvencem. Ritkán teszek fel alapozót, de ahogy az arckrémeknél általában, itt is kivárok egy rendes 20 percet, amíg ráviszek bármit is. Addig pedig megnyugtatja és kényezteti az arcomat. Jó érzés használni, és utána puha, kellemes textúrát kölcsönöz a bőrnek.

update: a kellemes hidratáltság és a tiszta arcbőr érzete még mindig megvan használat után, de sajnos nem állja meg a helyét nehezített körülmények között. A hűvös-szeles idő persze mindenki bőrét megviseli, ez természetes, de azt hiszem, az enyém azért bírhatta volna jobban is, ha már ilyen "aranyárú" krémet használok. Ezekre a napokra muszáj lesz valami mást kitalálni... javaslat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

mrsgrob

2014. június 14.

Bár az enyhe gél állagon meglepődtem és emiatt nem hittem hogy megfelelően fog hidratálni, tévedtem. Kellemes érzés felvinni az arcomra, keveset kell használnom mégis egész nap puhának, jól hidratáltnak érzem a bőröm.
Ámde smink alá nem használom, mert enyhén mindig érzem az arcomon egy rétegét. Nem ragad, de mintha nem is szívná be teljesen. Sminkmentes-ápolós napon nekem most ideális. Eddig tavasszal-nyáron használtam, kiváncsi vagyok ősszel és télen jobban beszívja-e majd a bőröm.
Az illata gyenge, nekem nem annyira tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Az illata gyenge, nekem nem annyira tetszik.

orchidea8627

2014. február 26.

Zselésebb állagú testvére a kedvencem, a karácsonyi leárazás során viszont úgy gondoltam hogy ezzel is teszek egy próbát. Zselés ez a típus is, de krémesebb, tömörebb krém. Ugyanúgy szereti a bőröm, klassz kis hidratáló krém ez is, főleg a hűvösebb évszakokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

pozitron

2013. október 24.

Szeretem. Gyorsan felszívódik, könnyű, zselés textúrájú és alig kell tennem az arcomra, így egyelőre el sem tudom képzelni, hogy mennyi ideig lesz elegendő a 30 ml-es tégely amit vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 24.

Zsani14

2013. május 21.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg én is. Nagyon tetszene ha nem maradna ragacsos utána a bőröm. Hozzáteszem száraz bőröm van, így elképzelni sem tudom, hogy a kombinált bőr, hogyan tudja beszívni. Nappalra nem tudom használni, mert képtelen vagyok rá sminkelni, meg amúgy sincs benne fényvédő. Másrészről nagyon kellemes érzés amikor felkenem és az állaga is tetszik. Úgy érzem nyugtatja is valamelyest az extra érzékeny bőrömet (enyhe rosacea) és tényleg nagyon jól hidratálja. 5 csillagot adnék neki,ha teljesen beszívná a bőröm de így csak 4 jár. Viszont annak is nagyon örülök, hogy nem irritálta a bőröm, sőt inkább megnyugtatta. Újravásárolni valószínűleg nem fogom, még mindig keresem az éjszakai "csodakrémemet".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

szalmakalap

2013. május 14.

A krémmánián olvastam a könnyedebb változatáról, a Müllerben dolgozó ismerősöm viszont ezt ajánlotta, a magasabb hatóanyag-tartalom miatt. Egy hónapnyi rendszeres használat után a vízhiányos bőrömet mintegy felébresztette téli álmából:) A fakósága eltűnt, bőröm puha, és feszes lett, nyoma sincs dehidratáltságnak. Sajnos a hőmérséklet emelkedésével a T-zónában zsírosodni kezdem, így már csak estére használom, nyáron pedig biztosan félre kell tennem a hűvösebb évszakokra. A krém nagyon kiadós, egy borsónyi elég az arcra és nyakra, könnyű állaga pedig jó eldolgozhatóságot ad. Remek hidratáló hűvösebb időkre, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

timi.karacs

2013. március 11.

Pár napja használom és eddig nagyon szuper!Remélem később is ezen a véleményen leszek.Maga a krém nagyon gazdag csak egy kis pöttyöt kell eloszlatni az arcunkon mert nagyon jól terül!Nekem jobban beválni látszik mint a "sima" M.S. Hidegebb időben kevés volt és nem tudta tartósan meg szüntetni a bőr húzódását(15 percenként kenhetném vele az arcom),nekem csak nyáron jó de akkor nagyon!Hűvösebb időben az "intense" változat a tuti!Maximum pontot majd hosszabb használat után adok,egyenlőre "csak" egy 3-ast kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

melange

2013. január 26.

Hozzám még az első pixi box-szal érkezett 15ml-es kiszerelésben, és a lehető legjobbkor,tél elején. A kedvenc hidratálóm már kevésnek bizonyult, de ez most remekel helyette.
Szép, egészséges, hámlásmentes a bőröm ettől a krémtől, ugyanakkor nem zsíros,nagyon könnyen beszívódik...igazán megszerettem -de mindjárt elfogy:/- Nekem kombinált-vízhiányos a bőröm,így gondolom, hogy a száraz bőrűeknek ez kevés lehet. Az ára elég húzós, a 30 ml-es kiszerelés 8400Ft,ebből le tudok csípni 20%-ot,de még úgy is necces. De erősen gondolkozom, mert tényleg bevált.
4-5 csillag között vacillálok, egyelőre 4-et kap az ára miatt -ha 5000Ft lenne,gondolkodás nélkül megvenném-:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

messin

2013. január 23.

Nekem nagy csalódás volt ez a krém, ugyanis 5 perc után olyan, mintha semmit nem kentem volna az arcomra. Elhasználtam, de ki kellett egészítenem egy könnyű hidratálóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sucrose, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.