Clinique

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. október 9.

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Élénkítő, enzim alapú zselés tisztító, mely felfrissíti, egy lépésben megtisztítja és exfoliála a bőrt, valamint kisimítja az alapozáshoz. A 2 az 1-ben formula eltávolítja a szennyeződéseket, az elhalt hámsejteket, a felesleges faggyút, sima sugárzó bőrt eredményezve.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost
zsalexa

2018. február 10.

Nagyon nagy kedvenc lett, felszívja a felesleges olajat, de nem szárít. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Nagyon nagy kedvenc lett, felszívja a felesleges olajat, de nem szárít. 5*

erika830104

2017. október 29.

Itt sikerült szert tennem eme csodás hámlasztóra mely az én tág porusú,olajos bőrömnek maga az álom!
Valóban azt adja amit ígér,de szerintem akinek száraz/érzékeny a bőre azoknak lehet már sok lenne,nekik nagyon húzódna a bőrük,esetleg szárítaná is.
Viszont nekem már az első használat után látványosan simább lett az arcbőröm,tág porusaim “szebbek”lettek illetve kisebbek.
Örülök,hogy ráleltem erre a termékre és ha elfogy bizton állíthatom újra fogom venni 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

EvaCs

2017. szeptember 5.

Egy csomag része volt, tökéletes méret a kipróbáláshoz..Nagyon szerette az arcom, szebb és puhább lett a bőröm úgyhogy mivel a kicsi elfogyott meg kell venni a nagy kiszerelést..
Amire figyelni fogok a következő tubusnál az a mennyiség.. Mivel gél állagú néha túl sokat nyomtam ki, "pazaroltam" úgyhogy erre jobban fogok figyelni hogy ne fogyjon olyan gyorsan.. Nagyon jól radíroz, sok kis kemény szemecske van benne, néha túl puha az arcradírban lévő kis részecske de itt pont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

zsizska

2017. szeptember 1.

Alaposan, de kíméletesen tisztít. Kimondottan kellemes érzés a kis szemcsék masszírozása. Azonban nem venném újra (ezt is ajándékba kaptam valakitől). Igaz, nagyon sokáig kitart, de egy arclemosóra nem költenék annyit. A piacon számos hasonló termék van jóval kedvezőbb áron. Inkább többet költök egy jó szérumra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Juuice

2017. augusztus 1.

Jó ez az arctisztító, nagyon szépen, mélyen, de kíméletesen tisztít, egészen felfrissül a bőr utána. Tökéletes előkészítése a hidratálásnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

curlyangel

2017. május 13.

Tökéletes!!!! Sokáig napi szinten használtam, reggelente. Nem hagyja a bőrt papírvékonyan vagy száraznak, nem okoz hámlást. A tubusból narancssárga zselé jön ki, ami elkenve azonnal fehérré változik és a szemcsék elkezdenek radírozni. (Ezért jobb egyből az arcra nyomni a cuccost.) Gyengéd dörzsölés után 1-2 percig fenn hagyom, majd langyos vízzel lemosom. Nem okoz kipirosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Nashuaaa

2017. április 28.

Nekem nagy kedvenc lett,végre valami, amiről tudok őszintén áradozni! Szóval megvettem akciósan 4700 forintért, de még volt az eucerin tisztítómból, így nem kezdtem el használni. Aztán valamitől kivert a ragya és gondoltam nézzük meg nehezített terepen. És láss csodát, két használattal teljesen helyretette a pattanásokat meg kiütéseket, visszahúzódott mind, a pirosság és gyulladás is eltűnt. Tisztítja a bőrt, szép, egységes lett tőle a bőröm, finom az illata. Nekem eddig ez a legjobb arctisztító, bár hidratálni azért rögtön kell utána. Én a márka géles hidratálóját kenem fel utána. Magasan a legjobb tisztító,amit használtam, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

ErdelyiDiana

2017. április 20.

Szerettem, elhasználtam de semmi pluszt vagy 5* érzést nem kaptam tőle. Radír apró szemcsékkel, finom tapintású bőrt eredményez. Az én zsíros bőrömnek nem volt sok(k) nem húzódott utána, persze krémezem is. Szóval ennyi. Jár a 4* de nekem nem volt csodaszer, kipróbáltam de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

katemoss

2017. március 27.

Én karácsonyi csomagot vettem, és ez a termék is benne volt. Valóban szárít, de ha a 3 lépcsős arctisztításból a tisztító szappan helyett ezt használod akkor tökéletes. Bőrradírozás után mindig kell krémezni. Mindennapos használtra nem is szabad bőrradírt használni, mert a bőr hozzászokik, és a felhám megvastagszik. Ha elfogy a kis termékem újra fogom venni nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

carmenjade

2017. február 19.

Szerencsére nekem is kis kiszerelésben van meg. Kellemes kis szemcséjű radír, mindennapos használatra túl sok. Sajnos nekem eléggé szárít, húzódik az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kókuszdióból származó foszfolipid, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habzást elősegítő és antisztatizáló hatással bír. A gyártó szerint nem csak kiméletesen tisztít, de széles spektrumú antimikrobális hatással is bír. Az összetevővel elsősorban gyengéd lemosókban, babasamponokban- és törlőkendőkben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)