Clinique

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. október 9.

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Élénkítő, enzim alapú zselés tisztító, mely felfrissíti, egy lépésben megtisztítja és exfoliála a bőrt, valamint kisimítja az alapozáshoz. A 2 az 1-ben formula eltávolítja a szennyeződéseket, az elhalt hámsejteket, a felesleges faggyút, sima sugárzó bőrt eredményezve.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

KERESEM Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Bildiko78
Állapot: Elsősorban újat keresek, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 3000 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost
Izabel

2017. február 16.

Én is a kis kiszerelést vettem meg, itt a Krémmánián. Abszolút hozza, amit ígér. Jól tisztít, hámlaszt, a nózimnak és a pórusaimnak kifejezetten jót tesz. Elektromos arctisztító kefével használom, így nem kell sok belőle. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Panni123456

2017. február 1.

A kis kiszerelésű termek van meg belőle, mert először nem szerettem volna a nagyra beruházni. A termekben nagyon apró radirozószemcsék vannak ami napi használatra tökéletes, viszont elég sok kell a termékből ezáltal elég hamar fogy és az ára sem olcsó, emiatt nem fogom újra venni. Hatásában jó, kellemes használni, tiszta és puha bőrt eredményez, viszont ezért az árért van ami ugyan ezt teszi és jóval olcsóbb is.
Az ára és a gyors fogyás miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Az ára és a gyors fogyás miatt csak 4 csillag.

molnarjazmin

2017. január 23.

Ha valamire azt mondom csodaszer, akkor az ez !!! Az orrom mellett nagyon láthatóan voltak ilyen fehér elhalt mitesszerek amivel még a kozmetikusom se tudott mit csinálni. Millió és egy radírozott próbáltam, de kb egy-két óráig volt elviselhető és utána ugyanolyan csúnya volt. Legnagyobb bajom azt volt, hogy az alapozó nagyon kiemelte és borzasztóan nézett ki. 1 hónapja használom heti 2szer, mert bőven elég és tényleg csoda. Finom illata van, nem szárít, nem lesz utána piros a bőröm, pedig erősen dörzsölöm, tökéletesen puha a bőröm és 3 napig nem is jön vissza ez a probléma, amit fenn írtam. Nekem egyszerűen ez a KRÉM !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Regi84

2016. november 16.

A pici van meg belőle, elég is, mert heti kb 2x használom. Szerintem felesleges minden nap radírozni. Finom szemcsés, géles textúra, nem szárít, szépen leszedi a felső réteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

momo

2016. szeptember 19.

Szintén a kis teszterrel tettem egy próbát. Első ránézésre kevéskének tűntek a radírozó szemcsék, mégis érehetően dörzsölte e bőrömet és szépen frissített, rövidtávon jót tett az összképnek. Sajnos kicsit szárít, de a tubusra gondosan rá is írták, hogy utána hidratáló krémet kell használni. Egyáltalán nem rossz, de a tejes méretért sajnálnám a 6000 forintot és a húzódó érzést is tudom mellőzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

orchidea8627

2016. szeptember 19.

Én is a kis, 30 ml-es tubust vettem meg próbaképp egy -25%-os akció keretében, hajtott a kíváncsiság és így jobban megérte.
Nekem kifejezetten tetszik ez a lemosó, de én inkább egy gyengéd de hatékony radírnak használnám, mintsem egy mindennapos arclemosónak.
Ezt leszámítva biztosan fogok belőle venni egy normál kiadást amikor elfogy ez a picike, de csak akkor ha elcsípek egy újabb jó kis akciós napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

NovakneViki

2016. szeptember 9.

A testert kipróbálva ijesztő volt a lemosó rikító narancssárga színe, első próbára apró szemcsés arcradírnak tűnt, ez alapján nem ruháztam volna be a 6000 ft-os teljes kiszerelésre, de mivel az allee dougles-ben kapható 30 ml-es próba kiadás 2000 ft-ért, ezért így azt megvéve kipróbáltam. Első használatra nagyon kellemes arcradír valóban tisztít és radíroz egyben, de nem is radíroz hanem inkább masszíroz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kókuszdióból származó foszfolipid, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habzást elősegítő és antisztatizáló hatással bír. A gyártó szerint nem csak kiméletesen tisztít, de széles spektrumú antimikrobális hatással is bír. Az összetevővel elsősorban gyengéd lemosókban, babasamponokban- és törlőkendőkben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)