Clinique

Ár:   12 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   12 300 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló, mely azonnal mattá teszi a bőrt, szabályozza a faggyútermelést és olajmentes hidratálást nyújt egész nap. A könnyű formula azonnal innovatív optikai technológia segítségével halványítja el a pórusokat. Gyorsan felszívódik, óvja a bőrműködés egyensúlyát, és pontosan annyi nedvességet juttat a bőrbe, amennyire annak szüksége van.

orsolya8828

2016. május 23.

Szuperjó nappali krém! Nekem a kifényesedés miatt kell használnom, nap közepére eleggé elkezd fényesedni a bőröm, de ez a krém eleggé karban tartja.. Nem azt mondom, hogy matt marad a bőröm egész nap, de kevésbé csillog, mint mikor másik nappali arckrémet használtam. Ha elfogy biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Cipriana

2016. április 6.

I-M-Á-D-O-M! Szuperül mattít és szinte azonnal lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

I-M-Á-D-O-M! Szuperül mattít és szinte azonnal lehet rá sminkelni.

Krisz78

2015. december 27.

Még áprilisban vettem,de csak szeptemberben kezdtem használni.
A KM-nek köszönhetően pár éve messze elkerülöm az alcohol denat. tartalmú termékeket,ezért először nem is akartam megvenni.A sok pozitív vélemény azonban meggyőzött.
Nekem is nagyon bevált.Reggeli arcmosàs után Uriage AquaPrecis gél-krémet használok,majd ezt a "csodát".Tényleg azonnali a matt hatás! Erre jön a BB, vagy ritkán alapozó és még este is tökéletesen matt a bőröm.
Én csak egy fél pumpàlàsnyit teszek a homlokomra és az orromra.
Még most is bőven van benne,de (ahogy előttem is írták,még egy krémnél sem tapasztaltam egész napos mattító hatást) az októberi Glamour-napokon beszereztem az utánpótlást.
Előfordult,h. a reggeli sietségben elfelejtettem felkenni és a BB-re/alapozóra kentem. Így is tökéletesen működött.
Szóval,alcohol denat. ide vagy oda,tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

Még áprilisban vettem,de csak szeptemberben kezdtem használni.
Én csak egy fél pumpàlàsnyit teszek a homlokomra és az orromra.
Szóval,alcohol denat. ide vagy oda,tökéletes! :)

senskin

2015. december 24.

Kisebb kiszerelésem van belőle, valóban remek a matt hatása, a pórusok szinte nem is látszanak, csak ha közel hajolva megnézed, de rendszeres használatnál az sem. Tényleg kiváló krém alá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

Virag45

2015. december 7.

Ennél jobb mattítóval eddig nem találkoztam, pedig sokat kerestem. Gyakorlatilag EGYIK gyár terméke sem képes a mattításra a púderen kívül, csak ez a krém. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Ildie

2015. március 18.

Köszike, szemfüles leszek :)

Hozzászólásból vélemény lett, nem bírtam megállni, megvettem.
Visszajövök majd egy rendes értékelést írni, mert még frissek vagyunk, de ez valami csoda eddig :)

2 hetesek vagyunk, és nem tudom, hogy eddig hogyan tudtam élni nélküle.
Első körben van az azonnali hatása, tök matt lesz tőle a fejem, mindenhol, teljesenmindegy milyen tonikot, lemosót bármit használtam előtte.
Aztán ott van az, hogy tényleg kisebbek lettek a pórusaim, erre mondjuk egy csomó mindennel rásígítek, de úgymond 2 az egyben hatása nagyon szuper, így már nem drága, nem kell két dolgot venni, ja meg persze akkor vettem meg, amikor adtak hozzá ajcsineszeszert.
Engem eddig nem szárít, és semmilyen alkoholszaga nincs is, csak ha beledugom az orromba és keresem benne.

Maga a csoda :)

Lassan 2 hónaposak vagyunk, életem végéig újra fogom venni.
Télen nem használtam külön fényvédőt, csak 15 spf-es krémet és 15 spf-es alapozót, jó ez így összesen nem több, mint 20, de télre, arra a kétszer 20 percre elég volt. Így ez a kence minden nap a sima arckrémem fölé került, alá is próbáltam, mindegy volt. Én csak áll, orr, homlokközép területekre használom, orcára felesleges, kevés is, meg arra drágállom is.
Kíváncsi leszek, hogy ha fényvédőt is használok majd lesz-e változás, remélem nem fognak összeveszni.
Radírral, tapasszal, minden mással is küzdök a mitesszerek és a tág pórusok ellen, de ez a legjobb mind közül.
Semmiféle irritációt nem okozott, nem lett tőle semmi bajom, sem a páromnak, ki kellett próbálni rajta is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

Köszike, szemfüles leszek :)

Hozzászólásból vélemény lett, nem bírtam megállni, megvettem.

2 hetesek vagyunk, és nem tudom, hogy eddig hogyan tudtam élni nélküle.

Maga a csoda :)

Lassan 2 hónaposak vagyunk, életem végéig újra fogom venni.

2014. április 15.

Nagyon bíztam a krémben mikor megvettem, bár az ára elég húzós. Mintát sajnos nem tudtak adni a boltban, így látatlanban ruháztam be egyre. Hidratáló alá használom reggelente. Tényleg mattít, nekem nem szárít, de a pórusaimmal nem csinál semmi különöset, viszont nem is tömíti el őket.
Összességében meg vagyok elégedve a krémmel, de az ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Összességében meg vagyok elégedve a krémmel, de az ára miatt nem veszem újra.

ttimi

2013. december 17.

Nagyon jó, egész nap matt és puha arcbőr és sokáig is elég. 1 pontot viszont az ára miatt le kell vonjak,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

betty88k

2013. november 12.

Tegnap vettem meg ez a krémet és bár elég húzós volt az ára még Joy kuponnal is, de azért kicsit könnyített a lelkemen, hogy 50ml-s kiszerelés és most 6 termék mintával neszesszert adtak ajándékba.

2 nap után azt vettem észre, hogy bár azért 6-8 órát nem mattít, viszont sokkal kevésbé zsírosodik az arcom, így számomra ez már meggyőző. Remélem hosszútávon is beválik.

Update: Most már több hónapja használom, bár nem minden áldott nap de, egy héten többször is. Ha reggel felkentem, akkor még este is csak egy picit volt kifényesedve az alapvetően erősen kombinált bőröm és a nagy nyári melegben is remekül teljesített nálam. Nekem ez a termék sokkal jobban bevált, mint a tubusos Pore Refining Solutions Instant Perfector, mivel ha azt lemostam utána sokkal erősebben zsírosodott a bőröm, míg ennél egyáltalán nem tapasztaltam ilyen "mellékhatást".
Sajnos már eléggé kifogyóban van a flakonja, de remélem lesz hamarosan valami jobb kedvezmény, hogy újra vásároljam!

Update2: Joy-napok keretében sikerült újra vennem és szerencsére ismét sikerült kifogni mellé a neszesszeres akciót. Volt egy kis kalandozásom a mattító krémek terén a Biodermánál, de az egyáltalán nem működött, így visszatértem ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

csalii

2013. november 5.

Remekül mattít, nagyon gyorsan felszívódik, imádom! Én primer-ként is használom, mert szerintem nagyon kellemes érzést nyújt, és a bőröm csak 6-7 óra múlva kezdett el kifényesedni. Az egyetlen amit kifogásolnék, hogy nem hidratál valami jól, nekem kombinált bőröm van és ha éjszakára nem használnék norma derm-et a bőröm biztosan nagyon szárazzá válna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sucrose, Acetyl Glucosamine, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.