Clinique

Ár:   12 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   12 300 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratáló, mely azonnal mattá teszi a bőrt, szabályozza a faggyútermelést és olajmentes hidratálást nyújt egész nap. A könnyű formula azonnal innovatív optikai technológia segítségével halványítja el a pórusokat. Gyorsan felszívódik, óvja a bőrműködés egyensúlyát, és pontosan annyi nedvességet juttat a bőrbe, amennyire annak szüksége van.

Shirleyke

2013. szeptember 21.

Ez egy TÖKÉLETES termék! Igen, csupa nagy betűvel. Az egyetlen mattító krém, ami bevált, teljes mértékben és hosszú távon matt hatást kölcsönöz és egyben jól hidratál is. Imádom! Reggel használom a 3 lépéses tisztítás után a T-vonalra, több órán keresztül szép matt marad a bőröm tőle. Éjszakára pedig a "Pore Refining Solution Correcting Serum" névre hallgató kistesóját használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

mstindigo

2013. május 3.

Update: Most, hogy bejött a nagy meleg, ráadásul abba kellett hagynom az Akneroxidot, iszonyatosan bezsírosodott a bőröm. Na ilyenkor lesz ez a krém megváltás, meg is kapja a max. pontot, mert még ezzel is megbirkózik. Nagyon szép bőrképet ad felkenés után pillanatokon belül, eltűnik a csillogás, és összehúzza a pórusokat. Már nem kell mellé hidratáló, és egyáltalán nem húzódik tőle a bőröm sem. Sajnos egész nap nem tart ki a matt hatás, de határozottan segít. Simán lehet, hogy újraveszem, ha egyszer megint ennyire zsíros lenne a bőröm.
*************************************
Ajándékba kaptam a teljes kiszerelését. Az érzelmeim vegyesek... A pórusokat valóban jól összehúzza, de valami szörnyen erős alkoholbűz csap meg, ahogy kinyomom. :S Soha nem iszom alkoholt, és a szagát sem szeretem, és pszihésen sincs rám jó hatással. :D Nagyon sok lehet benne a denat. alcohol mennyisége, bár a 4. helyen is áll. De legalább nem próbálják meg elkendőzni parfümmel. :) Nagyon szárít tényleg, utána húzódik a bőröm, hidratálót kell használnom hozzá. Majdnem az az érzés, mint a BP tartalmú Akneroxid után, ami kicsit elbizonytalanít, mert nem hiszek benne, hogy a zsíros bőrt szétszárítani kell, elég lenne normalizálni. A BP (benzoyl-peroxid) sem tesz ugye jót, öregíti a bőrt, arról is próbálok valahogy leszokni, vagy legalább ritkán használni, és helyette, mellette hámlasztani. Szóval ezt az alkoholt nagyon kihagyhatták volna. De amit ígér, azt betartja: látványosan összehúzza a pórusokat és mattítja a bőrt. A Bioderma Sebium Pore Refinere egy hajszálnyival gyengédebb, legalábbis rajtam ez még jobban mattít, viszont a Biodermától nem húzódott a bőröm aláhidratálás nélkül sem, és nincs benne alkohol. Extra zsíros és nem különösebben érzékeny bőrnek lehet áldás ez a krém, mert tényleg brutál mattít, szárít, és összehúz. Kombinált, T-vonalban zsíros, és érzékeny, főleg BP-vel kezelt bőrre kiegészítő kezelésnek inkább az alkoholmentes Bioderma. Egyébként a többi mattító, összehúzó, amit próbáltam, említésre sem méltó ennek a kettőnek a hatásához képest. Azért remélem, hidratálóval bírni fogja az arcbőröm hosszú-távon is, mert tényleg szebb a bőröm a használata után, sokkal kevésbé látszanak a pórusaim, és nem is csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

*************************************

vivuss87

2013. április 16.

Először egy mintát kaptam belőle, de az a kicsi is elég volt több mint 5 alkalomra. Hidratálót használok alá, és utána ezt, majd smink. Eszméletlen, hogy akár 6-8 óra múlva sem fénylik az arcom, de ha mégis, akkor sem vészes. Láthatóan csökkentek a pórusaim mármint méretre. Nagyon jó sima lesz az arcom tőle. Én éjszakára nem használom. Az árát meglátva majdnem hanyatt estem a boltban. ezért megvártam a Glamour napokat, így jóval olcsóbban tudtam megvenni. Mivel valóban jó, és sokáig elég lesz, így szerintem megérte. Nagyon oda vagyok, eddig bármit használtam, fénylett a fejem. De ez csodaszer, tényleg! Viszont valóban, száraz bőrre szerintem tilos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Kiscica

2013. február 18.

Par napja vettem meg ezt a termeket, meg teszteles alatt all :) eddig nem hozott eredmenyt, de bizom benne. Felvitel utan azonnal beszivodik, nem hagy olajos erzetet, sot! Mintha szaraz maradna az arc. olyan, mintha barmennyit kepes lenne beszivni a borom belole. Szerintem ez a krem nem valo annak, akinek szaraz a bore, maximum egy masik hidratalo kremmel kombinalva. 1 het mulva irok rola meg :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. december 13.

Látom, az összetevők nincsenek még feltöltve, na majd feltöltöm, kiváncsi vagyok rájuk. Pár napja vettem a krémet, egyelőre jól vizsgázik. Nagyon gyorsan beszívódik, semmilyen ragacs nem marad utána, finomítja a pórusokat, és mattítja a bőrt. Valóban viszonylag sokáig matt marad az arc, bár én most mínuszokban teszteltem, havas, hideg kinti környezetben, így lehet, hogy nem egészen ér. Meglátom, mit tud hosszútávon, és szobahőmérsékleten. Egyelőre 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sucrose, Acetyl Glucosamine, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.