Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

Hettii

2013. január 14.

A vanilla árnyalata van meg belőle. Nagyon szuper alapozó! Tökéletesen fed, nincs maszkhatás, könnyen eloszlatható és nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

turbolya

2013. január 5.

Remekül fed, tartós, a viszonylagos sűrűsége ellenére könnyen eldolgozható és kellemes viselet. A homlokomon kicsit nekem is olajos, de már megvan a tökéletes púder ennek ellensúlyozására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 5.

Eperhabbal

2012. december 20.

Tökéletesen fed, nagyon jó érzés viselni, könnyű, finom alapozó! Minden esetben rápúderezek. Púderezés nélkül fénylene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

megalomán

2012. november 22.

Eddigi legjobb alapozóm, t-vonalban mattít, arc szélein hidratál. Az új kedvencem. Sokáig elég lesz, mert habár kicsit az üveg, de elég kevés kell belőle. Nagyon világos bőröm van és a színe majdnem tökéletes a legvilágosabb árnyalatának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

vira.15

2012. november 13.

Állítólag zsíros bőrre ajánlják, hát nekem nagyon jó volt a száraz bőrömre :D Érdekes!
A fedése tényleg szép és nálam tartós is, azonban a csomagolása borzalom. Soha nem tudtam a normális mennyiséget kiszedni ebből az üvegből, valamint az ára is elég sok szerintem, jelenleg úgy tudom hogy 6900 Ft. Az ára és a csomagolása miatt kap tőlem 4 csillagot, amúgy 5 lenne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

jucikad

2012. október 16.

egyetértek, tényleg nem figyelnek a világos bőrűekre. nekem az alabaster árnyalat van, itthon nem is lehet elvileg kapni, usaból hozták nekem. ez a legvilágosabb árnyalat... pedig nem is vagyok különösebben világos bőrű.
pozitívum: sokáig elég, fedése ok, de tényleg nem túl matt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

pozitívum: sokáig elég, fedése ok, de tényleg nem túl matt..

Carolin

2012. augusztus 1.

Szerintem nagyon természetes a fedése. Igazodik a bőrszínhez még akkor, ha 1-2 árnyalattal eltér a sajátunktól. Kombinált és zsíros bőrtípusra ajánlják, de szerintem eléggé olajosan csillog már mikor felrakom akkor is. Pedig nem zsíros a bőröm. Mattító púdert használok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Alice83

2012. június 26.

Annyira vettem volna de a Müllerben csak közép sötét árnyalatok voltak, komolyan a világos bőrű egyének mit használjanak???? szinte az összes clinique dekorral ez van, pedig én költenék rájuk..csak ezért pontozom le mert amúgy tényleg isteni..lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Lolita

2012. június 8.

Jó állag, jó fedés, tartósság. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, szeretem. A csomagolása borzalmas, mikor először tekertem le a kupakját, majdnem kifolyattam..Egy pumpás megoldással teljesen tökéletes lenne, de maga az alapozó annyira jó, hogy ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 8.

IceLdy

2012. május 24.

Teljesen meg vagyok vele elégedve csak ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Teljesen meg vagyok vele elégedve csak ötös :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.