Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

IceLdy

2012. május 24.

Teljesen meg vagyok vele elégedve csak ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Teljesen meg vagyok vele elégedve csak ötös :)

brizsitke

2012. május 18.

Abba a hibába estem, hogy egy kellemes termékmintás tesztelés után rohantam a boltba és megvettem a 05-ös Vanilla árnyalatot ami sajnos sötét az én bőrömhöz. Így hát a 03-as Ivoryt is magamévá tettem, és azóta is boldog vagyok, mert szépen fed, nem mattít nagyon, természetes hatása van.

Azonban a 05-ös árnyalat még mindig a poclomon figyel, (sötét, hűvös helyen tartom, 2x volt mindössze használva) ha valakit érdekel jelezze, szívesen eladom jutányos áron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

ansu

2012. május 9.

Szerintem az ember ilyen minőséget vár ennyi pénzért. Tökéletes fedést biztosít, az én bőröm még este is szép, nem folyik el, nem csillog. Az egyetlen negatívum, amit többen is írtatok, az a béna üveg, amiből úgy kell kiimádkozni az alapozót. Nem tudom erre miért nem gondoltak...Sajnos a birtokomban lévő darab kicsit sötétebb tónusú a bőrömnél, pedig douglasos hölgy segített a megfelelő árnyalat kiválasztásában...lehet hogy az a neonfény nem volt a segítségére..nem tudom. Mindenesetre nyárra már tökéletes lesz, akkor igyekszem elhasználni! Az ötös jár neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Angi

2012. május 9.

Nagyon szerettem egykor, de mostmár az Esteé Lauder BB-jét használom helyette. Ha valami miatt erősebb fedésre lesz szükségem újra elő fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

dorus

2012. május 6.

Szeretem, gyönyörűnek hat a bőröm tőle. Egyetlen negatívum az az üvegcse. A felvitele iszonyat macerás ezzel a megoldással, nehéz kontrollálni a használandó mennyiséget, állandóan túl sokat/ keveset öntök és mindent összekenek. Sokkal praktikusabb lenne valamilyen adagolóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Cremorne

2012. április 5.

Nekem még régi van, Ivory árnyalat, szerintem az nagyon szép világos. Én azt szeretem benne, hogy közepesen fed, nem az a vastag maszkos. Nem használom gyakran, inkább alkalmakkor.Szerintem akkor ideális, ha a viszonylag jó bőrt szeretnénk igazán széppé varázsolni. Díjazom továbbá, hogy még este sem fénylik tőle bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 5.

acslinda

2012. március 17.

Nemrég vettem újra, új színt évek múltával, tökéletes. Fontos, hogy a mellett, hogy kontrollálja a kifényesedést, hidratál is. Az alumínium összetevő miatt azért aggódom kicsit. Továbbá nem tudom, mikor gyártották, de az új üvegcsén új összetevőket fedeztem fel: hydrogenated polyisobutene; polyamino-propyl biguanide. Én a 36 beige chiffon (N) árnyalatot használom, nagyon világos, de inkább rózsás bőrszínre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

agi

2012. március 6.

Egesz jo kis alapozo, ha valakinek nincs kulonosebb problemaja a borevel, csak egyenletlen borszin vagy ilyesmi, akkor szerintem jo lehet, csak sajnos kicsi a szinvalasztek, nincs is igazan vilagos szinu belole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

bunny00

2012. március 5.

Jo kis alapozo. Ecsettel konnyu vele dolgozni. Megvennem meg egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Jo kis alapozo. Ecsettel konnyu vele dolgozni. Megvennem meg egyszer.

Yndre

2012. március 4.

Ez a valaha használt legjobb alapozóm. A 03 Ivory árnyalatot használom, ami egyszerűen tökéletes a bőrömhöz. Az állaga könnyű, nem maszk-szerű, de szépen fed. Az arcom a kényes területeken sem csillog, tényleg szépen kiegyenlíti a zsíros részeket. Ha van pattanásom bátran rákenhetem, nem gyullad be tőle. (Pedig régebben ez minden egyes alapozóval előfordult.) Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.