Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

AnZsu

2012. február 6.

Én csak mintát kaptam belőle, a vanilla árnyalatot. Egyszerűen imádtam. Az illata finom, egyszerű felvinni, nincs maszkhatás, és pontosan passzolt a bőröm színéhez. Sajnos elég sokba kerül, ezért nem tudok újat venni:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

petra.simko

2012. február 3.

Most vettem az 5-ös (vanilla) árnyalatot, nekem bevált, bár amikor felkentem nagyon sötétnek tűnt, de nagyon szépen el tudtam kenni az arcomon. Körülbelül 10 órán keresztül szuper volt, nem kopott, és nem száradt a bőröm tőle. Én is először mintaként próbáltam ki és bejött. Ajánlom mindenkinek, érdemes beruházni rá! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

moncsi29

2012. január 22.

Nagyon szeretem ezt az alapozót,már jó párat elfogyasztottam belőle.természetes hatást kelt,a tágabb pórusaimat teljesen eltünteti.És sokáig kitart egy üveg,mondjuk én nyáron csak színezett hidratálót használok.Szerintem tökéletes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

jena

Korcsoport: >54
2012. január 21.

Én sajna nem vagyok annyira megelégedve vele, Húzódik tőle a bőröm, hiába krémezek alá. A fedése, állaga jó, de nap végére alig várom, hogy leszedhessem, szinte fellélegzik utána a bőröm. Az árához viszonyítva tökéleteset várnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 21.

morning_glory

2011. november 16.

A legjobb alapozó, amit valaha próbáltam, pedig volt néhányhoz szerencsém. Egy hosszú nap után, este sem csomósodik, nem áll össze a ráncokban, és nem fényesedik tőle a bőr. Drága, de megéri, mert nem csinál maszkszerű arcot, és kevés kell belőle.
Update: vagy változtattak az összetevőin vagy az én bőröm változott meg, de az az üveg, amit nemrég vettem, sajnos már nem olyan jó... visszaveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

kismaszat

2011. november 12.

Nekem a vanilla árnyalat van meg. Teljesen egyezik a bőrszínemmel. Ez az alapozó amihez még púdert sem kell használnom. Második üveggel használom, majdnem minden nap. Hosszú évekig elég volt. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

Kili27

2011. november 8.

Imádnám ezt az alapozót, ha lenne a bőrömhöz megfelelő szín. Sajnos miután kaptam egyet ajándékba (!), és az sötétnek bizonyult, beruháztam egy kettővel világosabbra, de akárhonnan nézem, nekem túl rózsaszínes. Pedig, nagyon szuper, könnyű, fátyolos fedése van, amitől életre kel a bőr.

Sajnálom, hogy itt állok most két teljesen teli üveg alapozóval és nem tudom őket használni :(:(:(:(
Ha esetleg érdekel valakit, akkor van egy 06-os (linen) és egy 04-es (Cream Chamois) színű eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.

Julinka

2011. október 22.

Nagyon sokáig ezt használtam,nagyon örültem,hogy találtam közte egy tökéletes árnyalatot.A szeplős bőrömre ez nem volt minden márkánál egyszerű.Ami nagyon tetszett benne,hogy egész fátyolszerű fedést és teljes fedést is lehet vele csinálni,nekem az előbbire volt szükségem,így nagyon sokáig elég is volt.A csomagolását nem nagyon szerettem,szerintem nem túl praktikus és higiénikus.Sokat változott a bőröm,idővel jóval szárazabb lett,most ritkábban használom,de 3-4 üveg már a hátam mögött van.:-)Ár,érték arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 22.

andrea.horvath79

2011. szeptember 25.

Clinique-es korszakomban ( kb. 10 éve ) használtam és imádtam ezt az alapozót. Úgy hallottam, azóta változtattak rajta és már nem olyan jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

nomi

2011. július 22.

alapjában véve imádom a clinique termékeket, ez az alapozó pedig fantasztikus. 2010 decemberében vásároltam, azóta használom szinte mindennap, és még mindig van belőle (szerintem nyár végéig kitart). nagyon jól fed, tartós, és észre sem lehet venni, hogy alapozó van rajtam. mivel az én bőröm kombinált, szeplőim is vannak, és még hatalmas karikákat is örököltem, így nekem ez az alapozó a mindenem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.