Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

HevesPetra

2017. április 30.

Mintát kaptam a két legvilágosabb árnyalatból a westendbeli üzletben. Az elsőt két hete próbáltam ki, kétszer kentem fel, amit hatalmas pattanások követtek. Nem rá gyanakodtam, mert akkor kezdtem új krémet is használni, és a fényvédőből is kaptam mintát. Régen próbálgattam már egyszerre ennyi mindent. Így félretettem.. és apránként tesztelgettem mindent újra. Egymás után két nap is felkentem a másik árnyalatot a kapott alapozóból és az eredmény ugyanaz. Bár a bőrképem nagyon tetszett, még úgyis, hogy láthatóan világosabb kellett volna, de ez így nálam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

szandra5

2017. április 29.

Mindennapos alapozónak használom, problémás bőrömet nem bántja, nem lesznek plusz pattanások tőle, könnyű viselet, azért is választottam ezt napi szintű használatra. Fedése lehetne jobb, de összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

kukkancs

2017. április 23.

Szülés előtt ő volt a kedvenc alapozóm (5 éve). Aztán kipróbáltam a BB krémeket (kóreai) és náluk maradtam ez ideáig. Aztán pár hete kaptam mintát belőle, és volt szerencsém újra használni.
Szépen fed, de számomra nem jobban mint egy kóreai bb krém. Tartóssága púderral orvosolható. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

gpetra22

2017. március 4.

Alapvetően csak azért vettem meg ezt az alapozót, mert a Stay Matte-ból nem volt elég világos árnyalat a bőrömre, és az eladó beszélt rá erre. Nem szeretem ha valamit úgy rám 'tukmálnak', és valóban annyira nem is vált be, hamar kifénylik tőle az arcom, vennem kellett hozzá egy mattító primert, így hát a Clinique duplán jól járt... Ennek ellenére, azért nem rossz termék, könnyen eloszlatható, nem okoz pattanásokat és nincs maszk hatása, mondjuk ez azt is jelenti, hogy nem annyira erős a fedése, de nekem ez így megfelel. Télen viszont jól jött ez az alapozó, a nagy hidegekben a kicsit kiszáradt bőrömet szuperül hidratálta, de sajnos nyáron tuti nem fogom tudni használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

maszat28

2016. december 19.

Nagyon jól lehet vele dolgozni, természetes fedése van, ha púderrel fixálom egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Lilla777

2016. november 18.

Nagyon tetszik a fedése, szinte mindent eltüntet. Amit vettem annak a színe kicsit világos volt, de így sem ütött el a bőrömtől. A szem alatti karikákra is remek, szinte korrektor nélkül is használható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

orsolyaszabo

2016. november 13.

Nekem ez a number 1 alapozó! Tíz éve csak ezt használtam aztan par éve valamiert leszoktam rola, most ujra vettem egy üveggel, és meg mindig ez a legjobb. Nem kísérletezem tovább. Száraz de pattanasokra hajlamos borom van, szeplokkel, kis hiperpigmentacioval, egy ket heggel, nem vészes, de kell ra valami ami kicsit egységesíti. Ez az alapozó ugyan nem ad makulátlan fedest, de en pont ezt imádom benne a legjobban. Nem látszik és nem is érzem hogy van rajtam smink, de kozben megis szép, egyenletes a borom tőle. Ha elfogy, lehet hogy kiprobalom az új silk változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

nikolettsteiner

2016. november 3.

Nem mondanám csodaszernek, de az állaga nagyon jó, csak nem a legtartósabb, de a a tág pórusos pattanásos bőrre csak korrektorral működik, mert nem ad akkora fedést, de természetesen magasab jobb, mint az olcsó kategóriás alapozók. Egynek jó, de én nem biztos, hogy újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

gyulzsuzsi

2016. október 8.

Elhasználtam egy üveggel, de nem győzött meg sajnos. Nekem kevés a fedése, elmehetne CC krémnek, mert igazából nálam színkiegyenlítésre működött csak jól.
Nem pontozom le nagyon, mert az állaga szuper, könnyű eloszlatni, kellemes viselni.
Amikor vettem, akkor már lehetett hozzá pumpát kapni, nem tudom, létezik-e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Amikor vettem, akkor már lehetett hozzá pumpát kapni, nem tudom, létezik-e még.

timi9897

2016. október 6.

Az üveg tényleg nem szerencsés, pláne ilyen árú terméknél furcsa. De ami benne van, az aztán az alapozó. Ennél jobbat nem tudok, nekem ez maradéktalanul azt hozta, amit egy alapozótól vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.