Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

angelcare

2016. október 1.

Tegnapi szerzemény szóval még nagyon friss az élmény de biztató. :) Az EL ikonikus alapozója és közte vacilláltam a Douglasban terepszemlét tartva glamour napok előtt.Hétköznapokra a cityblock nekem elég korrektorral. Az eladó végül erre beszélt rá,valószínűleg igaza volt mert nekem az EL double wear light-ja is kicsit maszkos.Jobban szeretem a természetes fedést mint a lárvaarcot. 5-ös vanilla színt választottuk ami egy kicsit sötétnek tűnt elsőre de valahogy szépen alkalmazkodik a bőrszínemhez.Könnyű viselet,szépen eldolgozható,a fedése lightos közepes.Nagyon természetes a végeredmény és viszonylag tartós is ami nálam nagy szó.Rajtam minden elég gyorsan kifényesedik,ez ügyben nem tudok állástfoglani.Az üvege nem zavar,a szájára fogom a blenderem és úgy használom. Végül megvettem 20+5 % kedvezménnyel.Egyelőre tesztüzemmód de szerintem jóban leszünk.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Pöti

2016. szeptember 9.

Életem első high end alapozója volt. Azért múlt idő, mert az egyetlen alapozó, aminek sikerült a seggére vernem. Igaz, hogy 3 év alatt, na nem azért, mert addig tartott volna alapvetően, hanem mert kicsit túltoltam az alapozó vásárlást. Maga a termék szerintem nagyon jó, főleg, ha sikerül megfelelő árnyalatot találni. Nekem először a Petal volt, de az sötét volt, így eladtam. Utána találtam meg az Alabastert. Az üvegére nagyon haragszok. Most komolyan, egy 9000-es alapozót öntősre kell megcsinálni? A Lauder DW miatt is haragszom, az meg még drágább. Szerettem ezt az alapozót, szép finishe volt, nekem kellett rá púder. Bőrhibáim szerencsére nincsenek, így takarni rajtam nagyon nem volt mit, csak bőrkiegyenlítésre használtam, illetve tényleg alapnak a többi termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

lazarkittii

2016. szeptember 3.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a terméket. Már első használat után rájöttem, hogy ez bizony nem lesz a kedvenc alapozóm. Az én kombinált bőrömön sajnos nagyon hamar kifénylett egy óra sem kellett hozzá. Próbáltam primerrel, úgy viszont ragacsos érzést hagy maga után. A színe stimmelt, de a fedése elég gyenge. Nagyon hamar kopik, nap végére olyan mintha semmit sem kentem volna fel az arcomra. Sajnos nem lett befutó, így csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Evelin2525

2016. augusztus 30.

Az eddigi legtalálóbb árnyalat, állag, illat amit valaha használtam. Nagyon szép egységes fedést biztosít bár délután nem árt újra használi az olyanoknak akik szeretik napközben tapogatni az arcukat. Az ára és az üvege viszont botrányos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

KezdoManias

2016. augusztus 26.

A 3-as ivory ányalat tökéletes a "lebarnult" nyári színemhez. Közepesen sűrű/folyékony állagú, ami picit szokatlan számomra, az elmúlt időszakban főleg vizesebb/folyékonyabb állagú, kézzel könnyen eldolgozható termékeket használtam. Még ez is megy kézzel, de jobban kívánja az ecsetet. Enyhe/közepes fedésű, rajtam eleinte egész matt (halleluja!), egységesíti a tereptarka, vízhiányos, ámde pattis bőrömet. Eközben nem szárít. Délutánra áfényesedik, mint majdnem minden alapozó, ebből nem csinálok gondot, ezért én nem vonk le pontot. Nem a "nem is érzem, hogy rajtam van" típusú termék, viszont így is egész kellemes viselet. Persze késő du. már nagyon várom az arcmosást...
Az öntögetős kiszerelés tényleg borzasztó, talán azt gondolják a gyártók, így gyorsabban fogy... a belbecs ettől függetlenül viszont 5* a kategóriájában, felső közép árkategóriában szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

dpreni

2016. június 29.

Hááát, az itteni vélemények alapján, ill. az üzletben dolgozó hölgy javaslata alapján kértem ebből is mintát, ami kb. 1 hétig volt elég, de engem nem győzött meg. Egy könnyű fedésű alapozót kerestem, de azért nem ennyire könnyűt :) szinte semmit nem fed. Alapvetően szép a bőröm, nincs szükségem erős fedésre, de ez túl kevés volt még nekem is. A színe passzolt a bőrszínemhez, de néhány nap után vhogy úgy láttam, hogy sápasztott. Bár az állaga kellemes, selymes, púderes érzete volt az arcomon, de a többi tényező miatt sajnos nem lett befutó nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Aquila

2016. június 20.

Nagyon szeretem, mert a kombinált bőrömön nagyon jól működik és egyáltalán nem kelt maszk hatást, szépen fed egy rétegben, jó az illata és a tapintása is a bőrömön. Amiért nem kap 5* az egyedül a csomagolás, ugyanis pumpa nélkül, ami nem jár hozzá alapból, eléggé pazarlós tud lenni a felvitel. Nem hiszem, hogy ennyi pénzért egy pumpa mellé nem fért volna bele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Bea11

2016. május 23.

Száraz arcbőröm van, ezt az alapozót ajánlották nekem az üzletben. Egy idő után nekem kiemeli a száraz részeket, nem valami jó a fedése, hamar kopik. Muszáj utánna korrektort is használom főleg a szemem alá. Az üvege nem praktikus. Nekem ez nem lett nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Ysu

2016. május 21.

Azt hittem, hogy ez egy jó alapozó, annyian dícsérték, és pont ezt ajánlották a bőrömre az üzletben. Nemhogy nem fed semennyit sem egy rétegben, de az a kevés is eltűnik hamar a az arcomról. Nem sminkelgetem éjjel-nappal magam, reggel munka előtt felteszem, és annyit várok tőle, hogy a munkanap végéig tartson ki. Van olyan alapozó ami képes ezt hozni, na de az pont nem az... Nagyon szepen el lehet ugyan dolgozni, nagyon termeszetes a hatasa, de a nap vegere mar tulsagosan is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

eszter937

2016. május 15.

Az itteni jó vélemények alapján mertem megvenni, és nem csalódtam. Észrevehetetlen, ha rajtam van, egész nap nem érzem, hogy bármi is lenne az arcomon. Jól fed, nekem nem fényesedik át, bár lehet, hogy ezt a fixálómnak köszönhetem. Máson is használtam már, és totálisan egybeolvad a bőr színével, tényleg nem tudok rá rosszat mondani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.