Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

anitapec

2016. május 1.

Termekmintakent kaptam a legutobbi vasarlasomkor a 05 vanilla arnyalatot. Az alap börszinemhez ez az arnyalat nagyon sötet, de most nyaralas utan lebarnult annyira az arcom, hogy az arnyalat jo lenne. Felvitel utan viszont nagyon csillog töle az arcom es nem fed jol. Valoszinü ez annak tudhato be, hogy kombinalt a böröm es a zsiros reszeket nem mattitja. Szerencsere nem adtam ki erte penzt, megvasarolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

orsolya72121

2016. május 1.

Háát, nem a kedvencem.. Valahogy a színnel is sikerült mellé lőnöm és a fedésével sem vagyok megbarátkozva. Mikor a bőröm a rosszabb napjait éli, ami nálam sűrűn van, akkor nem elég a fedése. Oké tudom, hogy egy alapozó feladata nem a teljes fedés, hanem inkább a bőrt egységesíteni, de ez még arra is kevés, szóval korrektor az nagyon kell alapozás után, de ez még megbocsájtható bűn.:D A finishe sem a legjobb, konkrétan matt, de valahogy mégse egészséges matt bőrnek látszik, hanem inkább olyan mintha kiszáradt volna a bőröm. A tartóssága közepes, nem egyenletesen kopik és szerintem nem hidratál az ígéretnek megfelelően. De összességében 3* mert azért a sok negatívum ellen nem rossz alapozó, inkább lehet hogy csak nekem nem volt annyira jó benyomásom erről az alapozóról a rossz szín miatt. Használtam már 1000x rosszabbat is szóval ez olyan átlagos szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

narancsvirág

2016. április 25.

Sajnos nekem ez egyáltalán nem vált be. Nagyjából egy óra után a T zónában teljesen átfényesedik, és összeáll foltokban az alapozó, ami egyáltalán nem kelt természetes hatást, hiába a "mérsékelt" fedés. A színével meg voltam elégedve (Alabaster).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

mimozagirl

2016. április 21.

Életem első high end alapozója, de megérte ennyit keresgélni és próbálgatni, mert tökéletes! Az Alabaster árnyalat passzol hozzám, felkenéskor szinte beleolvad a bőrömbe, nagyon könnyű eldolgozni. A fedése inkább enyhe-közepes, a finishe pedig nagyon természetes, bőrszerű. A homlokomon hamarabb fényesedik, de nem vészes, napközben egyszer mattító lapocskázom. Még egy pumpa kell hozzá és 100% elégedett leszek. Az 5* így is jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

rockroka

2016. április 21.

Egyszer újravettem, mielőtt rátaláltam az Estée Lauder doublewear-re, ezt tartottam a legjobb alapozónak. Elég jó fedést biztosít, viszont nekem a kombinált bőrömön elég hamar becsillant, ami nagyon idegesítő volt. Az üveghez interneten rendeltem pumpát, úgy már sokkal kényelmesebb volt a használat (szerencsére a pumpa jó az estéehez is :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Knubbel

2016. március 23.

Nagyon jo alapozo! Tokeletesen fed, konnyu vele dolgozni, keves is eleg belole. Nem art a boromnek es tartos! Minden tulajdonsaggal rendelkezik amivel egy tokeletes alapozonak rendelkeznie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

vandacsontos

2016. február 6.

Ezt nem lehet kevesebb mint 5csillag!!*****
Számomra nagyon nagy gondot jelentett az alapozó választása a túlérzékeny bőröm szinte mindenbe talált valami kivetnivalót! A legtöbb csípte égette a bőröm és nem is igazán fedett! Ezért is fordultam a Clinique márkához nem csalódtam egyszerűen tökéletes jól fed egészen kevés is elég és ami a legjobb hogy nem lesz maszk hatása!A pumpa hiánya teljesen elhanyagolandó semmiben nem jelent gondot hogy nincs rajta! Egy szó mint száz tökéletes ahogy van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Ezt nem lehet kevesebb mint 5csillag!!*****

-Agi-

2016. január 27.

A második üveggel használom, igaz ez a második sem az én színem, számomra nem létezik elég világos, nem oxidálódó, tartós, sárgás árnyalatú alapozó....(kivéve az EL Double Wear-t, de az télen nagyon szárít). Mégis szeretem, mert szépen fed, építhető, átfényesedik ugyan napközben, mégis estig szépen az arcomon marad, nem szárít (inkább egy kis plusz hidratálást biztosít), nem ül bele a pórusokba, nem oxidálódik. A ruháimat nem fogja meg, de azért a telefonon, zsepin nyomot hagy. Száraz/érzékeny bőrre nagyon jó, zsíros bőrre inkább az EL Double Wear-t ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Sofia1

2016. január 10.

Szuper termék. A Clinique aztán tud alapozót gyártani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Szuper termék. A Clinique aztán tud alapozót gyártani.

SzilviaG

2015. november 28.

2008 óta töretlen a kapcsolatunk, 4-es árnyalatban használom, és mindig újravevős! Glamour napokon érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.