Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

juditkaa70

2015. november 27.

Életem egyik legeslegjobb alapozója! Úgyahogyvan tökéletes! Kiváló fedés,hidratált bőr. Szuper!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

bovaryne

2015. november 13.

Folyamatosan kerestem azt az alapozót, amely nem vastag és maszk szerű, de tökéletes fedést biztosít, elkendőzi a bőrhibákat, hagyja lélegezni a bőrömet, egészséges színt ad, jó viselni. Úgy néz ki, megtaláltam a Superbalanced személyében. 01/Petal árnyalatot vettem a világos bőrömhöz, egyáltalán nem sápaszt. Kb. másfél hónapja használom, egyszerűen szuper! Ecsettel viszem fel, a sminkemet egy egész kevés Clinique porpúderrel fixálom, naponta max. egyszer frissítem, mert 5-6 óra után egy picit már fénylik az arcom. Nálam a pumpa hiánya nem okoz gondot, sőt, így könnyebben tudok annyit varázsolni az ujjbegyemre, mint egyes pumpás kiszerelésű alapozóknál, amelyek hajlamosak többet adagolni, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

scisneros

2015. szeptember 29.

Tökéletes. Semmi nem tudja überelni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Tökéletes. Semmi nem tudja überelni!

Sedna

2015. június 14.

Számomra gyakorlatilag tökéletes. Alapvetően zsíros de vízhiányos bőröm van, azaz néha úgy dönt az orcám, hogy hámlik egy kicsit, így az átlagos zsíros bőrre kitalált, mattító alapozók nálam szóba sem jöhetnek... Besétáltam a Clinique-be, hogy erre varrjanak nekem gombot :D Két alapozóból kaptam mintát, ebből és az Even Betterből. Végül emellett döntöttem, több okból is. Egyrészt számomra nem volt szempont az erős fedés (nincsenek komoly bőrhibáim), sőt természetes hatásra hajtottam - itt az Even Better elbukott, mert rajtam eléggé maszkszerűen mutatott, még akkor is, ha igyekeztem vékonyan felvinni. Ez, a Superbalanced viszont nagyon tetszik ilyen téren, észrevehetetlen. A másik vízválasztó az orcám hámló része volt: az Even Better sajnos kiemelte, nagyon csúnyán... ellentétben a Superbalanceddel. Színben, árnyalatban mindkettő stimmelt, így ez nem osztott-szorzott.

Ha valamit változtathatnék rajta, nyilván örülnék neki, ha picit tovább ellenállna a zsírosodó csillogásnak, de én akartam természetes hatást - nálam ez a fénylő arcot jelenti :D Ha olyanom van, púderezgetem napközben, de valójában kibékültem a dologgal. Ha valami igazán mattít, úgyis rögtön maszkszerűnek látom az arcomon. A másik problémám nekem is az adagolás. Tervezem, hogy szerzek be pumpát hozzá, de kicsit bánt, hogy ezért külön kell "szaladgálni". Összességében bár elégedett vagyok vele, a "csodaszer" jelzőt túlzónak találom, a fentiek fényében négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

duracellnyuszi

2015. május 22.

Nálam abszolút kedvenc, nem is inkább a fedése, hanem a hatása miatt! Eleinte szkeptikus voltam, hogy honnan tudná eldönteni egy termék, hogy az adott területen éppen zsíros vagy száraz-e a bőröm, de ennek valahogy tényleg megy! Csodaszérum, nem is inkább alapozóként (a fedése inkább csak egy erős közepes), hanem a bőröm rendbehozatalára használom - hajlamos az egyik helyen kiszáradni, a másikon pattanásosodni.
Azért kap csak 4 csillagot, mert ennyiért fedhetne hatásosabban is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Azért kap csak 4 csillagot, mert ennyiért fedhetne hatásosabban is!

Kircsilany

2015. május 16.

Eddig ezt az alapozót használtam eléggé vízhiányos, kissé seborreás bőrömre, és úgy gondoltam, amint elfogy, próbálkozom valami mással. Az elmúlt pár hetem azzal telt, hogy alapozókat teszteltem. Clarins, Armani, Biotherm CC krém, Lancome, néhány drogériás, és még sorolhatnám. Rájöttem, hogy eddigi próbálkozásaim alapján ez az egyetlen alapozó, ami nem emeli ki a száraz részeket az arcomon, és egyúttal nem ül bele a pórusokba. Az említett tesztelt alapozók egyike sem teljesítette mindkét kritériumot, így jobb híján újravásároltam. Nappali alapozónak használom.
Az üvegből sajnos nehéz kiapplikálni, ezért 4 csillag. Az adagolót újra kellene tervezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

hedvig17

2015. május 11.

Gondoltam kilépek egy kicsit a drogériás alapozók világából és kipróbálom ezt. A név, ugye.... Hezitáltam ez és az Antiblemish változat között, ezt választottam. Azt kell, hogy mondjam, kár volt és totális pénzkidobás. Alapozóban ekkorát még nem csalódtam. A Clinique márka további változatait már nem is óhajtom kipróbálni...

Hátrányok:
1. Az, hogy a termékleírásban a fedésre "mérsékelt" van írva, az egy elég erős túlzás. Gyakorlatilag semmi, de semmi fedése sincs :-(((
Akinek van mit takargatnia, reménytelen ezzel próbálkoznia.
2. A textúrája nem igazán kellemes.
3. Egy ilyen drága alapozóhoz a viszonylag borsos árba miért nem fért bele egy pumpa, hát... Ezt már nem is minősítem.
4. Egy idő után ráadásul még viszketni is kezdett az orrom körül a bőr, de annyira, hogy le kellett mosnom. Még jó, hogy otthon és hétvégén próbáltam ki.

Előny:
1. Az árnyalat elég világos (Alabaster) tehát ez elvileg jó lett volna...

Végeredmény: 8000 Ft-ért van egy használhatatlan alapozóm. Remek :-(( Sajnálom, de részemről senkinek nem ajánlom....

A Max Factor Facefinity-je fényévekkel, de sok-sok fényévvel jobb mint ez. Visszatérek és maradok nála.Sajnálom, de egy Shakespeare mű jut róla eszembe: Sok hűhó semmiért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 11.

Hátrányok:
Akinek van mit takargatnia, reménytelen ezzel próbálkoznia.
2. A textúrája nem igazán kellemes.

Előny:
1. Az árnyalat elég világos (Alabaster) tehát ez elvileg jó lett volna...

nefelejts

2015. április 18.

Nekem az Ivory árnyalat van meg. Végre egy olyan szín, ami nem sárga. Eddig minden alapozómmal az volt a problémám, hogy kezdetben passzolónak láttam, de aztán ... Ez az árnyalat tökéletesen passzol. Az állaga nagyon kellemes, szerintem hozza, amit ígér. Az én bőröm helyenként nagyon ki tud száradni, de nem egységesen száraz. Ez az alapozó tényleg nem emeli ki a száraz részeket. Nincsenek bőrhibáim, nálam a fő cél az egységesítés. A karikás szememre persze nem lehet tökéletes, oda kell egy kis korrektor, de még anélkül sem tragikus a helyzet. Nem maszkos, nem ragad, természetes. Nem utolsó sorban pedig szépek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

erika81

2015. április 5.

Legalább 2 üveggel elhasználtam a 03 árnyalatból mielőtt átváltottam a CC krémre. Azóta a Clinique CC krém a kedvencem.A kiszereléssel volt bajom. Láttam az amerikai honlapon, hogy lehet hozzá pumpát kapni. Be is szereztettem egyet, így ismét visszatérhetek ehhez az alapozóhoz. Érdeklődtem a Clinique szakboltban. Azt mondta az eladó hogy néha ők is kapnak pumpát hozzá, így aki esetleg szeretne itthon is beszerezheti. :)
2013.03.15.
Kedvenc alapozom! Tartós, szépen eloszlatható és irtó sokáig elég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

2013.03.15.
Kedvenc alapozom! Tartós, szépen eloszlatható és irtó sokáig elég!

hegyiildi86

2015. január 28.

Nagyon szèp, termèszetes hatàst lehet vele elèrni. A fedèse jó indulattal közepes, úgyhogy sajnos most hanyagolnom kell egy darabig, de amint kicsit rendbeszedem a bőrömet, vissza fogok tèrni rà. Egy hibàja van ès az a kiszerelèse, èn fültisztítóval szoktam kibànyàszni belőle, de szerintem mèg így is sokat elpocsèkolok, ezért a mínusz egy csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.